В лісі біля Банилова-Підгірного знайшли три артилерійські снаряди

Вчора, 27 березня 2017 року, о 11:25 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-12 УДСНС у Чернівецькій області поступило повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів в лісовому масиві села Банилів-Підгірний Сторожинецької громади.

Виїздом на місце встановлено, що дані предмети являються артилерійськими снарядами калібру 100 мм в кількості 3 шт. Працівниками Аварійно-рятувального загону спеціального призначення проведено контрольну перевірку місцевості площею 0,7 га.

Виявлені снаряди транспортовано та знищено в підривному майданчику №1 в селі Чорнівка Новоселицького району.

Сторожинецький районний сектор вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером “101” або “102”.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Джерело: начальник Сторожинецького РС УДСНС України у Чернівецькій області Ігор Маніліч

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ