Після п’ятиденних “вмовлянь”, застряглий на дереві кіт врешті зліз сам

Нещодавно в Сторожинці працівники кафе “Корона”, що на перехресті вулиць О. Кобилянської та Чернівецької, помітили кота, який вишкрабався високо на дерево.

Тварина зачепилася за стовбур під верхніми гілками та жалобливо нявкала. Ні “миць-миць-миць”, ні шматочки ковбаси не змусили його спуститися.

Спочатку у господарів закладу виникла ідея зняти його за допомогою драбини, прикладеної до дерева, але кіт, помітивши увагу людей, забрався вище та вмостився на розвилці стовбура. Декілька днів він просидів там, періодично нагадуючи про себе нявканням.

Містяни звернулися до рятувальників з проханням допомогти спустити тварину на землю, але яка б не була висока драбина – кіт лякався та забирався вище. В кінці-кінців, спробували його “вмотивувати” спуститися струменем води з пожежного шланга – але і тут пухнастий не налякався, а перебрався на інші гілки.

На дереві та під ним залишили ковбаси, ще й “заправивши”валеріанкою, і все закінчилося добре – під покровом ночі вже досить популярний в місті кіт спустився з дерева сам і зараз від’їдається коло “Корони”.

Категорія: Відео Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ