TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Після п’ятиденних “вмовлянь”, застряглий на дереві кіт врешті зліз сам

Нещодавно в Сторожинці працівники кафе “Корона”, що на перехресті вулиць О. Кобилянської та Чернівецької, помітили кота, який вишкрабався високо на дерево.

Тварина зачепилася за стовбур під верхніми гілками та жалобливо нявкала. Ні “миць-миць-миць”, ні шматочки ковбаси не змусили його спуститися.

Спочатку у господарів закладу виникла ідея зняти його за допомогою драбини, прикладеної до дерева, але кіт, помітивши увагу людей, забрався вище та вмостився на розвилці стовбура. Декілька днів він просидів там, періодично нагадуючи про себе нявканням.

Містяни звернулися до рятувальників з проханням допомогти спустити тварину на землю, але яка б не була висока драбина – кіт лякався та забирався вище. В кінці-кінців, спробували його “вмотивувати” спуститися струменем води з пожежного шланга – але і тут пухнастий не налякався, а перебрався на інші гілки.

На дереві та під ним залишили ковбаси, ще й “заправивши”валеріанкою, і все закінчилося добре – під покровом ночі вже досить популярний в місті кіт спустився з дерева сам і зараз від’їдається коло “Корони”.

Категорія: Відео Події
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ