Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

XIV сесія VII скликання Сторожинецької районної ради

Сесія районної ради

В п’ятницю, 7 квітня 2017 року, відбулася XIV сесія VII скликання Сторожинецької районної ради. На засіданні були присутні 29 депутатів із 36.

На порядку денному було біля 20 питань, включаючи депутатські запити. Народні обранці заслухали звіт голови Сторожинецької РДА Ярослава Бартоша про соціально-економічний та культурний розвиток Сторожинецького району, питання про внесення змін до бюджету тощо.

Дискусію в сесійному залі викликало питання “Про оптимізацію чисельності та структури виконавчого апарату і відділу з питань матеріально-технічного забезпечення та обслуговування адміністративної будівлі райради”, згідно якого пропонувалося зменшити чисельність штату, але, після бурхливих дебатів, рішення не було прийнято.

Магазин Водолій
 • Гость: Як цей старий маразматік від БЮТу який лиш учиться рахувати лізе на голову Камянецької сільської ради? пан Мікіцел Вам даже вівців не можна довірити рахувати.
 • Гость: Да, це було жестоко. 26 .. еее... 27, 28, 29... Хахаха, точно.
 • Гость: Пан бартош не потрібно Нас перебивати тому, що ми не хочемо слухати ваш бред та брехню, нічого нового а головне корисного ви свеодно не розповісте краще пишіть заяву на звільнення і тікайте.
 • Гость: Наскільки було відомо на цій сесії готувалося питання про не довіру Бартошу, хто знає чому питання було провалено, навіть не виносилось на голосування.
 • Гость: Іще раз переконуюсь у не компентентності та байдужості до інших пана Лосіка при доповіді Ігоря Слюсарчук Лосік перебиває його з пропозицією перейти до питання відповідей по перше такої пропозиції не було озвучено по друге дану пропозицію потрібно ставити на голосування. Ван не сесію вести ідіть краще пасіть вівці а Мікіцел буде Вам їх рахувати.
 • Гость: Да, КАтюша, тебе ж жаба давить, що не ти сесію ведеш, а Лосік. тепер ти віці пасеш, а хто ж рахує?
 • Гость: Ну як, Ви Катерина Григорівна посміли не дати вкрасти гроші пану Лосіку ?
 • Гость: Ага, пан Лосік кожен день ввечері гроші мішком з кабінету виносить, тож приходь разом зі свою Катькою під райраду, може вам, сараку, кине "кісточку". Придурки.....на всю голову.
 • Гость: А що катька знає що там можна вкрасти гроші? сама так робила?
 • Гость: Ага, якби не знала що там можна вкрасти, не підозрювала б
 • Гость: Мудрі слова Катерина Георгіївна що-до Терцентру але виникає питання чому Ваша Високість мовчала коли такі самі питання звучали на адресу Сторожинецької друкарні? До речі Лосік і на той час так само грозився всілякими перевірками а що вийшло добре пукнув - воняє ним по сьогодення а результату не має.
 • Гость: Так у неї свої розклади- є ті, яких вона сре і переслідує, а є такі, які хоть бездєльнічають хоть безпрідєльнічають, але вона їх покриває. Просто дуже любить, хто їй сраку лиже.
 • Гость: чому Бартош не розкаже яка у нього була зарплата за 2016 рік та скільки він сам собі любимому та брибліжоним виписам премій за той же 2016 рік.
 • Гость: Катерина Григоривна молодец раскрила гамнюка Лосика и его подлие плани видно как она его задела он питаєтся ейо перебить штоб она не всьо гавно про него разказала А ти Лосик гамнюк правильно написано пернул так што воняет до сих пор. Пиши заяву вместе з Бартошом и иди нянчит внуков.
 • Гость: КАТЕРИНА МОЛОДЕЦЬ! Вона сказала чисто об"ективно .Все вірно на рахунок дружини Лосика,лице зробив що ніби уволив,але впхав тупу до Карлічука,думав під крило.а той так накрив,що чуть не задохнулась.Думала це у чоловіка під задом сидіти і задурно гроші брати.А на рахунок молодого Андрійчука побоявся би Бога.у хлопця 2 дітей,батько інвалід.знав морда червона до кого вчепитись.Хай краще тішиться тим що використовує державне крісло у своіх цілях,бо так як він використовує лікарняну касу.дякуючи своєму другу Войцеховскому.то напевно сам головний собі б того не дозволив,а червоному Лосику усе і віп окремі палати(у реанімаціі )куди доречі простого смертного навіть у коридор не ложуть і услуги самого нач меда.бігали як попечені усі до тимчасового віпа.аж гидко було ,поясніть пан Лосик скільки ви вносите у лікарняну касу грошей?
 • Гость: Так, Катерина -молодець, у черговий раз довела свою ницість та нікчемність. Коли немає аргументів, опускаються ниже плінтуса. Мабуть, дуже собою задоволена! але ж якийсь дуже гнилий присмак залишився......
 • Гость: До речі було би цікаво дізнатися скільки коштів насправді було потрачено на Лосіка з лікарняної каси.
 • Гость: Не знаю точно.но говорят знающие люди.что около 8000гривен.а другим господин Карлийчук и Лосик на собрании в больнице запретил даже онко больным выписывать безплатно или по касе лечение.Вот такая демократия гаспадары наши любимые.люди говорят чего идти в больницу?разве умереть у когото под дверью.потому что и врачей совесных на пальцах сощетать .единицы.
 • Гость: Лосік відправив свою дружину Карлійчуку, бо Катерина зробила її головним спеціалістом, а туди упхали начальником оргвідділу, але витримати Карлійчука не просто, треба пахати, от сараку і пішла в центр , вернутися назад не може, бо Лосік не може підписати розпорядження, бо відітє це чистої води корупція А Алінку забрав до себе Брижак в громаду, бо як без Аліни, а Кікена сам пішов,бо тут нема що роббббити з цим Лосем
 • Гость: А действительно, зачем брать новых людей, если их надо сокращать, где логика, месяц назад проводят конкурс, берут нового человека, а тут сокращают юриста, что то здесь не чисто Наверное юрист умный, мешает Лосику крутить свои дела. в городе говорят, что Лось должен отработать якивчику суде за отыгранный суд по Чувик, должен взять своим советником сына якивчика, или своего юриста Осовского, иликак его там с водных ресурсов , он жн\е говорит что он виробничик. крутить привык не вшутку
 • Гость: Да, юрист "очччень умный".-"светило юриспруденции!!!".. вы, бютовцы, так, невзначай, спросите у вашей же Чувички, какой он умный и работоспособный, она вам расскажет. и катюня прекрасно знает его огромный "УМ", но просто создаёт видимость борца за "справедливость", но только в выгодных ей ситуациях.
 • Гость: І чого розкудахталося БЮТівське кодло! Ви ж прекрасно знаєте, що на жаль, у мати Ольги Володимирівни Лосік був перелом, окрім того від повної бездіяльності Бартоша і нервового перенапруження і Іван Іванович зліг в лікарню, тому Ольга, як любляча донька і дружина, зробила абсолютно правильний і людяний крок, звільнилася з роботи. Життя і здоровя близьких людей для неї набагато більше важить! А Карлійчук ММ не раз дякував Ользі Володимирівні за ту роботу, яку вона виконала за порівняно не тривалий час, тому вам гидото БЮТівське на чолі, тьфу, навіть говорити не хочеться, має бути соромно, давати брехливу характеристику людині! Хоча ви і сором, порядність - речі не сумісні!!!
 • Гость: Нетак було, карлійчук Лосік О.І.не дякувава за роботу, а заставляв до роботи. Вона думала що в громаді робота такаж як в районній раді, в Карлійчука треба робити а не ляси точити. Лосічка закатувала істеріку, а робити нічого не робила, приходила зранку, чаювала, одівала пальто і тікала в райраду, і при всіх казала щоб Карлійчук ішов нах... От так робила Лосічка в громаді.
 • Гость: Це БЮТівці віддячили Лосіку, за те що прикрив задницю Белінському і Катерині по розкраданню грошей по транскордонному проекту. Іване Івановичу приймай дяку!!!
 • Гость: Микола ти за був дописата прізвище Брижака, який починав цей прект і половину його проплат здійснював він. Атакож в проекті працювала дочка Брижак та окладі 600 євро в місяць.
 • Гость: ти шо хворий на голову. Проект почався 1 січня 2014, а вже 27 лютого 2014 Брижак пішов з посади.
 • Гость: Я вважаю, що Гуцулячка принизила честь і ділову репутацію Ольги Володимирівни, при чому піблічно і привселюдно, і тому на неї можна подати до суду. От щоб присудили виплатити кругленьку суму грошей та нехай так само привселюдно вибачиться, тоді буде знати як відкривати свою брудну пащу...як таку гидоту земля носить? подивилася б на себе, вона змогла хоч десь нормально працювати? ніде!!!!! Боже, бютівці, вам не соромно, що ви ходите під таким ганебним створінням, і невже всі отак як вівці мовчать, ні сорому, ні совісті. Я у шоці!
 • Рада: Де ті , хто займається антикорупцією, Лосік тут робить, що хоче. Старий маразматик Стиран керуючий справами бере зарплату більше 10тис. Лосік 12тис, звільнили прибиральницю Орисю, бо стиран шукав причини їй, а взяли замість неї сваху Стирана, хай вже шурує на пенсію, тим більше він отримує військову пенсію і зарплату, тому тут як цуценя служить лосіку і плодить ліві документи, в суди ходить , бо юриста не пускають
 • Гость: Боже! Це хто тут говорить про моральність? Катєріна георгівна??????? не смішіть курей!!!
 • Гость: Сесія з нею- це клаунада .цинічна істеричка! У неї манія- усіх звинувачувати, усі крадуть (як вона), вона як мавпа- і умна і красива. .. От не думає, що здихати колись прийдеться і відповідати за все
 • Гость: Сиди Катю тихенько...Це порада. твій роздвоєний чорний язик і хронічна неудовлетворенність уже дістала... Ти крадІйка і аферюга зі стажем, забула які справи ворочала?;
 • Гость: Ха-ха-ха-ха!!!!! давно так не сміялась. Мікіцел ти судиш всіх по собі і про вашому бютівському кодлу на чолі з катькою, думаєш, що комусь дуже треба брехати про кількість депутатів на сесії? посміховисько.....
 • Гость: а я дивлюсь цей епізод вже вчетверте......живіт вже болить. Катерино, брехати - це твоя прерогатива, жаль, що твої бютівці цього ще не зрозуміли, але де-хто вже прозрів...Мікіцел - "молодець", прислужуєшся добре......Ганьба!
 • Гость: Прозріють,але нажаль не всі
 • Гость: цей позор можна дивитись безкінечно......
 • Гость: і справді дивно, там коло неї все люди шановні сидять, як над собою керманичем її мають - незрозуміло. вона давно вже тормозом для бюту стала, на останніх виборах до отг батьківщина вдвоє більше підтримки отримала ніж вона, як кандидатка на голову. не хочуть її люди, та й видно, не тільки люди, якщо вона така злюща. а щодо промови, так і дійсно таке після неї враження, що до чогось слизького доторкнувся
 • Гость: Ну катька, ти й с...ка, тобі лиш би когось обгадити та принизити, виносять питання по структурі терцентру. але ж їй треба зачепити довідку. обісрати керівника центру. довідки вона такої не бачила та подивись у дзеркало, там ти побачиш найгірше шо може бути у особі людини - це ти.....
 • Гость: Гамно вона, а не сука.
 • Гость: Ах ти ***....На, Майдан згадала? Та ти згадай яким переслідуванням піддалися деякі керівники! Ти б...ть,з них душу мотала! Ти довідки не бачила? Та це ЗАКАЗУХА!!!Пролупи очі Лосик! І не слухай дурну бабу, вона уже маразмом страждає! Я був свідком цих перевірок по цій установі, повірив дуринді. Перевернула людям душі і далі не може заспокоїтись. Та за тебе люди так ніколи не стануть. ГидотА! Подивись, що коїться у твого Белінського в установі!
 • Балінов Дмитро: Без нецензурної лексики, будь ласка
 • Гость: Як писав Дж.Міль - Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють. Після перегляду цієї сесії мені соромно і бридко... Соромно і бридко від того, що у районній раді мене - НАРОД, представляють такі депутати, як Гуцуляк К.Г. Це просто ГАНЬБА! Соромно і бридко, що людина, яка тільки-но говорить про моральність, говорить про святе релігійне свято і т.д., закликає всіх до чогось високого, в своїй промові опускається до образ, приниження, якихось безглуздих звинувачень, безпідставних підозр... Слухаєш оцей бруд і така відраза до цієї людини, що словами передати не можна. Де ж ваша гідність, Катерино Георгіївно? невже ви, людина з вищою філологічною освітою, не знайшли у своєму словарному запасі потрібних слів і аргументів для того, щоб виразити свою позицію по спірном питанню без оцього сміттяІ Мені соромно, що мою державу будують отакі особини, як ви, бо особистістю вас назвати дуже важко. Мені соромно, що ви завжди згадуєте і прикриваєтесь Майданом, Революцією ГІДНОСТІ, а самі отієї ГІДНОСТІ не маєте. Принижуючи гідність інших, ви в першу чергу принизили саму себе. ГАНЬБА І СОРОМ вам! Ви не гідні бути депутатом...Весь отой негатив та бруд, який ви вивергнули, бо інакше це не назвеш, перекреслив оту, ніби-то, благороду мету, яку ви хотіли донести.
 • Гость: Яка благородна мета, вона ж не може простити, що позорно програла Лосіку посаду та й біситься і зло зганяє тепер на його дружині. Це ж очевидно, подивіться на неї, їй же пряма дорога в псибольнічку, істерику закатала. Та біситься вона, що не рулить в райраді, що не змогла авторитет у колективі завоювати, А все через свої сплєтні та інтриги. Благородна, аж плюватись хочеться.
 • Гость: Я не політик але на мою думку Гуцуляк була кращою головою ніж Лосік обої ніхрена не роблять але вона хоч могла послухати та порадити а цей клоун і того зробити не може
 • Гость: Чим вона була кращою, бо могла послухати та порадити? Да. розумний вигляд вона вміє зробити, туману в очі напустити, язиком плескати, але не може бути достойним людина, яка говорить одне, а робить інше. перекручує факти, маніпулює свідомістю людей так, як їх треба. А нутро яке? Чорне, як ніч, крім заздрості, злості, самопихи немає нічого. Почуття справедливості для неї вибіркове, плітки та слухи для неї аргумент, а адекватно та неупереджено відноситись до людей вона не вміє. Хто заносить зад, той нормальний, хто не заносить , той ніхто. от і вся катька. І це підтверджує навіть оця сесія. А щодо Лосіка, то наведіть приклад, що ви звертались до нього, а він не допоміг чи відмовив. Конкретно. А говорити, що він навіть вислухати та порадити не може, то це просто слова.
 • Гость: О чем вы говорите?О порядочности лосика?Вы посмотрите сесию громады.где ваш лосик подговорил своих депутатов Войцыховского.Матейчука и прочих ручных.голосовать против выделеных на садики.больницы и тд деньги.это о чем говорит. а на ремонт своей машини.пожалуста без проблем кучу денег и без проблем.он способен только на интриги.создавать всем проблемы.даже его друзья отзываются о нем очень негативно.Это человек который думает одно.говорит другое.а делает третье.Я не говорю о Катерине.потому как не знаю этого человека.но тоже негативная по коментариям.но то что творит лосик .а еще если правда.а я думаю что это так насчет его шарового лечения.то грош цена этому............ даже слов не подберу.мерзость
 • Гость: Не захищаю Катерину.она еще тот фрукт и понятно что между ними идут звездные войны.кто кого.но за Андрийчука вступилась.молодец.Парню не "повезло"с отцом.не ворюгой оказался и потому сам на семью заробатывает и помочь некому.А Лосика прославил на всю Украину тов Азаров.на интере.назвав его мягко скажу нечесным человеком.в особо крупных размерах хищения гос денег.И еще пусть дадут ответ больничные чиновники.во сколько им обошелся вип больной Лосик.
 • Гость: У всіх є потрошки негативу і позитиву, а що стосується Лосіка то там нажаль людяності ноль , лікуватися такому високопосадовцю за рахунок других , це більше чим підліність - це ну не має слів. Страшно думати хто у нас при владі сволочі і хапуги , про який народ вони можуть думати . Народ - це дійсно для них і не тільки для них, пусте місце, невже Бога не боються ? Один одному хоч очі би повидирали, не шкода ні одного бо всі дуже добре забезпечені. За людей обідно , тим більше за тих які хворіють і потребують допомоги і рахують копійки .
 • Гость: О, а тобі читатель Азаров - товариш, то з тобою все ясно, якщо слова Азарова для тебе авторитет, то я мовчу, браво...Якби були особо крупні размєри хіщєній, то було б наказаніє, а так це просто заздрісні лузери плюються жовчою...
 • Гость: А що не правда?Дійсно лося прославили на усю Украіну по теліку.сам бачив репортаж і що на шару лікувався.теж правда.Матейчук з Войцеховским чуть не жили з ним у віп палаті.сиділи по три годині переживали що іх патрон кінці відкине.але благо він попав до професора медицини.золотогоі докторки Маріі Григорівни яка витягає усіх з того світу.
 • Гость: О, прийшли на роботу Стиран з Красовською і строчать коментарі, пройдіться по коридору і послухайте стук клавішей, а ще Брижак кидає слюною, значить все правильно зробили, значить бояться. Вийдіть в місто , послухайте народ, підіть в квартиру До Андрійчука тата, подивіться як паралізований лежить, один син , хворий після операцій, опухлі в голові, двоє діток, жінку теж пресує в терцентрі Дуська, а Лосік його відправити хотів на вільні хліба.Олег, покайся перед Лосічкою, що обізвав її, то вони може тебе простять.
 • Гость: То забери їх до себе на роботу, якщо до них якось не так відносяться. Просто є такі люди, які вічно ображені, вічно хтось їм винен... Получається, Олег обзивається на роботі???Ще й на жінку? На чужу жінку? Мою б обізвав, я б рот до вух розпоров, та голову в труси заправив. Працювали б вони у мене, я б їм різницю показав.
 • Гость: Бояться?!!! Хто? КОГО? Оцієї обпльованої неврівноваженої істерички ? Смішні.....Це не виступ а ганьба....Людина просто вилила те, що її болить, точить зсередини, І всіх кого вона отут намагалась обгадити і обплювати, їй як кістка в горлі. - спати не дає, жити не дає, дихати не дає.... Бо як кажуть: нас не переварюють ті, хто не зміг зжерти. А вона просто об де-кого зубки поламала, вдавилась, майже не захлиснулась, та й тепер при будь-якій слушній нагоді намагається принизити і т.д. Але дурна жінка, лиш себе на посміховисько виставляє!!!! Продовжуй Катько, у тому ж дусі, хоч є з кого посміятись......
 • Гость: Того, кто не по зубам, едят глазами и сплетнями.
 • Гость: да, Катька, ти в свому репертуарі! Смішно дивитись, жалюгідне, нещасне, ображене на весь світ.... Махає отою бумагою, в прокуратуру з нею підеш? сміхота, йди-йди осоромся ще там.....Кристально чиста ти наша, то Брижака намагалась у чомусь звинуватити, що щось накрила? пшик. так і тут буде, лиш ганьби та сміху з тебе. Клоунесса!!!! сараку, жаль тебе. ти хвора на голову...
 • Гость: Шановні! Ви напевне вже забули, хто саме довів старого Андрійчука до рішення піти на пенсію, що і потягнуло важкі наслідки для його здоров'я. Він дуже важко це переніс. А пам'ятаєте що то за паня? А пам'ятаєте, як вона ганяла меншого Андрійчука? І як вона возмущалася, за які заслуги невістку взяли на роботу в терцентр? А тепер, подивіться що коїться, з гнобительки Каті, перетворилася заступницю Катю....Наївні ви...натуру вона не змінила, просто це щоб насолити Лосику!!!
 • Гость: Поменяли шило на мыло Катьку матрьошку на Ивана балвана два сапога пара, толку ис них никаково оба воруют оба врут поэтому вывот один надо штоб Юзик взял метлу хорошенько вимочил ейо в параше и погнал их обоих на хр.н.
 • Гость: А кого взяли в березні на роботу(якого нового начальника
 • Гость: В адміністрацію чи громаду?
 • Гость: Катерино Георгіївно, на своїй сторінці у ФБ ви відмітили оці слова: "Ти постиш? Доведи мені це своїми ділами! Якими, скажеш, ділами? Коли побачиш бідного, дай милостиню. Коли маєш ворога, примирися! Коли побачиш свого друга щасливим, не заздри! Хай постяться не тільки уста, але слух, зір, ноги, руки та всі члени нашого тіла... Що за користь, коли ми стримуємося від страв, а гриземо і з’їдаємо братів?". То чому ви самі не притримуєтесь цього у житті? Чому відмічаєте багато гарних, розумних висловів, про життя, совість, порядність і таке інше, але до себе це не застосовуєте? Який можна зробити з цього висновок? У всьому вашому єстві - фальш. Ваша поведінка на цій сесії, як, до речі, і зазвичай у таких ситуаціях, ганебна, низька, брудна і жалюгідна. Життя вас нічому не вчить, ви не визнаєте своїх помилок і не боретесь із своїми найгіршими рисами характеру та сутності, а лише їх примножуєте і зрощуєте. Це недостойно!!!!! Ганьба! Ви вважаєте себе кращою за всіх, але ваша поведінка говорить сама за себе...
 • Гость: Поважаю Родіку Дмитрівну, гарно посадила цю маразматічку на місце. Немає обвинувального вироку, то не звинувачуй. Але як Катька огризається, як шавка з-під тину: тяв-тяв, тяв-тяв, гав-гав.Жінка їй говорить правильні речі, а вона як дворняжка, це як: пів-села, а я ледве відгавкалась.
 • Гость: А Мікіцел це старий покидьок!!!