Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Представники Сторожинецької міської ради обговорювали в Києві взаємодію влади та бізнесу

Представники Сторожинецької міської ради прийняли участь у конференції “Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в України”, що відбувалася минулого тижня в Києві.

Для присутніх виступили представники “Kommunesektorens organisasjon” – норвезької асоціації органів місцевих та регіональних рад, які розповіли про досвід Норвегії в підвищенні ефективності роботи органів місцевого самоврядування.

В заході брали участь представники багатьох міст з усієї території України. Присутніх розділили на 4 групи, кожна з яких займалася проблематикою певного питання.

Представники Сторожинецької міської ради разом з представниками інших невеликих міст України працювали над проблемою підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування в сфері економіки, а саме взаємодії місцевої влади з малим та середнім бізнесом, створення сприятливих умов та підтримки його розвитку.

На засіданні делегати від різних міст та громад ділилися своїми кращими практиками та напрацюваннями – розповіли про створення муніципальних Бізнес-центрів, індустріальних парків, взаємодії з бізнес-структурами, розвитком напрямку туризму тощо.

Так як це було лише перше засідання, учасниками був підписаний меморандум про готовність долучитися до роботи в групі підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування у сфері економіки.

Магазин Водолій
  • Гость: Напевно Петро Михайлович після такого серйозного підпису на такому серйозному меморандумі, побіг до Володимира Борисовича Гройсмана просити гроші на Сторожинець.Карлійчук колись казав що Брижак буде їхати до премєра гроші вибивати, тому його і взяли на роботу в громаду. Хотілося би знати пане перший заступнику голови Сторожинецької ОТГ, які вже є напрацювання з кабміном щодо отримання додаткових коштів, а то дверей і вікон треба багато зробити по громаді. Скоро треба квіточки закуповувати, а вони не із дешевих.
  • Гость: Чуєш Вася, в мерії на другому поверсі, дам те був зал засідань депутатів міської ради, поряд сидять і Брижак, і Абрамчук, і Сирбу, якщо тебе так цікавить це питання підійди туди - тобі все і покажуть, і розкажуть!!!
  • Гость: А що Брижак привіз бабло і вони вже ділять на троїх, а де Матейчук і Карлійчуки, що забули про них ?
  • Гость: Які інвестиції. Це товариство кривих і убогих, яке називається міська рада, даже написати слова правильно не уміють.
  • Гость: Зато на плакат напевно сто тисяч потратили. Карлійчук, вали на пенсію, ти не спроможний
  • Гость: Включи хоч трохи свої мізки. Плакат висить вже два роки. Стадіон з 2013 року на балансі відділу освіти райдердержадміністрації. Назад повернувся стадіон на баланс громади 01.02.2017 року. Причому тут Карлійчук?!!! Тут твій дорогий Бартош!!! От йому давно вже пора валити!!!
  • Гость: Карлійчука та Бартоша на.. хер... на пенсію.
  • Гость: Ну Брижак чисто мальчіш-плохіш.Прийшов у коледж і так гарно співав про великі звязки про нечувані можливості які він використає на користь коледжу.На жаль ніяких можливостей у тебе Петре нема.Тепер Петро як справжній комбінатор ( О.Бендер) разом з Карлічуком ( Кіса Воробянінов) вирішили що будуть будувати Нью Васюки ( Сторожинець) і знову зазвучала пісня про звязки з великим покровителем.Звісно цей раз невдача але все ж бо тільки починається.Може розкажете на цей раз в які гроші для громади обійшлася поїздка .Тобто які кошти на відряження громада заплатила?
  • Гость: Да правильно зробив Брижак. Після того як почув, що з наступного року всі коледжі переходять на фінансування з місцевого бюджету, зрозумів, що після тісної дружби з Мунтяном йому там нічого робити! Ви запросіть Катерину на директорство, вона якраз з Мінтяном в засос.