Допоможіть зібрати кошти на лікування дівчинки!

“Шановні друзі, звертаємося до вас по допомогу!

В нас склалася важка ситуація: моя трьохрічна донька – Марія Пасюк, – у результаті хвороби втратила слух.

У серпні 2016 року їй поставили діагноз – двостороння нейросенсорна глухота. Щоб Марійка знову могла почути, їй потрібна операція – кохлеарна імплантація, яка вартує 756 тисяч гривень. Операцію необхідно зробити дитині до того, як їй виповниться 5 років.

Ми зверталися до Інституту оталарингології, аби записатися у чергу на безкоштовне встановлення імпланту. Однак шанси мінімальні, адже за останній рік лише четверо діток в Україні отримали безкоштовні імпланти. Тому ми із родиною вирішили звернутися до людей, адже необхідних коштів родина немає.

І завдяки небайдужим людям ми вже зібрали більшу частину коштів529 200 гривень для операції нашої донечки! Я, моя дружина і вся наша родина ніколи не забудемо цього і завжди будемо вдячні!

На початку місяця ми відвідали Інститут оталарингології у Києві і лікар-хірург Миронюк Б.М, який буде оперувати Марійку, запевнив, що вже за пару місяців донечка може знову чути.

Однак, аби провести операцію найближчим часом, нам потрібно ще зібрати 227 000 гривень.

Від імені усієї нашої родини я звертаюсь до вас із проханням допомогти зібрати необхідні кошти, всі документи прикріпляю.”

Реквізити: 5168 7555 2562 2953 (ПриватБанк) – Петро Пасюк

Для уточнення деталей ви можете зателефонувати: (050) 861 51 01 – Анна Пасюк (мати).

 

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ