СБУ закликає громадян бути пильними

Будьте пильними!

Травень – місяць, у якому багато свят, пам’ятних днів і, звісно, вихідних. Будуть проведені різні заходи, які передбачають масове перебування людей в тому чи іншому місці.

Служба безпеки України закликає громадян зберігати спокій, але бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби чи використання технічних засобів спостереження (дронів).

Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади та управління.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо анонімно повідомити про це до Управління Служби безпеки в Чернівецькій області за номером гарячої лінії (0372) 54-02-04 та на електронну поштову скриньку: [email protected]

Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена.

Категорія: Інформація
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ