Учні Сторожинецької гімназії стали срібними призерами дитячої спортивної гри “Старти надії”

Спорт

Збірна спортивна команда Сторожинецької районної гімназії

Учні Сторожинецької районної гімназії 6-7 класів стали срібними призерами у змаганнях дитячої спортивної гри “Старти надії” 72 обласної Спартакіади школярів серед команд ЗНЗ 2016-2017 навчального року.

До складу команди у фінальному етапі входили: Охріменко Олексій (7-Б клас), Конечний Олександр (7-Б), Костащук Олександр (7-А), Антонюк Максим (7-А), Токар Максим (7-А), Мельник Віктор (7-А), Долінський Михайло (6-А), Жалоба Євгенія (7-Б), Мжемар Майя (7-Б), Чайковська Катерина (7-А), Ковалюк Богдана (7-А), Швидка Олександра (7-А), Курик Евеліна (6-А), Сорощук Алєксандра (7-А). Тренери-вчителі гімназії Костащук А.М., Харашенюк М.М.

Змагання проходили в місті Новоселиця, в них здобули перемогу: Охріменко О. – І місце з бігу на 1000 м;  Чайковська К. – ІІ місце за виконання фізичних вправ, ІІІ місце з бігу на 800 м, ІІІ місце зі стрибків з місця, а також ІІІ місце з бігу на 60 м.; Ковалюк Б. Виборола ІІ місце з бігу на 800 м, ІІ місце з бігу на 60 м.

Юна команда на цьому не зупинятиметься, прагне до нових звершень шляхом наполегливої праці. Успіху!

Категорія: Спорт