Сторожинецькі дзюдоїсти зайняли призові місця на турнірі пам’яті Володимира Прегару

Нещодавно в Чернівцях відбувся обласний турнір з дзюдо, присвячений пам’яті майстра спорту та тренера Володимира Прегару. В змаганнях прийняли участь 115 спортсменів з різних куточків області, зокрема, за підтримки батьків та Федерації дзюдо, вихованці Сторожинецької ДЮСШ “Колос”.

За результатами змагань учень Сторожинецького ліцею Цурик Станіслав зайняв І місце.

Срібло вибороли учні Сторожинецької ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Мітран Дмитро та Маковійчук Данило, учень Старожадівського НВК Матейчук Олександр.

Бронзові нагороди отримали учні Сторожинецької ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Вітюк Михайло та Федорук Олександр, учні Сторожинецької гімназії Маніліч Сергій та Ривак Станіслав і учень Сторожинецького ліцею Кухарук Кирил.

Учасники змагань провели по 4-5 поєдинків, в яких показали швидкісні, динамічні, технічні навички дзюдо.

Призери змагань нагороджені медалями та грамотами. Чемпіони отримали кубки, грамоти та медалі.

Джерело: тренер з дзюдо, майстер спорту І.М. Гаврилюк

Категорія: Спорт