TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Виставка-меморіал “Народна війна 1917-1932 років”

Нещодавно у Центрі естетичного виховання “Юність Підгір’я” відбулося відкриття переїзної виставки-меморіалу “Народна війна 1917-1932 років”.

Цього дня, в рамках Року українських революцій, оголошеного Президентом України, для старшокласників Сторожинецької гімназії та ліцею вчителі історії зазначених навчальних закладів Слободська Н.І. та Войцицька С.С. провели урок-лекцію “Українська революція 1917 року”.

Надія Іванівна та Світлана Станіславівна дуже чітко і цікаво донесли інформацію з української історії до школярів, використовуючи наочний матеріал виставки. Кожен факт, про який вони розповідали, підтверджувався фотокопіями архівних документів або ж схематичними зображеннями виставки, що дало змогу слухачам краще запам’ятати викладений матеріал.

Підводивши підсумки проведеного уроку, провідний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту Сторожинецької міської ради Парайко К.В. зазначила, що використання наочного матеріалу для вивчення історії свого народу має велике значення, бо “хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього”.

Зазначимо, що раніше виставка презентувалась у читальному залі районної бібліотеки та районному будинку національних культур. На черзі відкриття виставки у Сторожинецькому лісовому коледжі.

Читайте також:  Сторожинецький Центр дитячо-юнацької творчості оголошує набір учнів
Категорія: Суспільство
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ