Команда “ЕКО-Life” Сторожинецької гімназії стала призером півфіналу фестивалю “Відкривай Україну”

Нещодавно на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся півфінал освітнього проекту “Відкривай Україну” у рамках Фестивалю інноваційної освіти “З країни в Україну”.

Фестиваль інноваційної освіти “Відкривай Україну” – це парад інноваційних освітніх програм, що є майданчиком для знайомств та джерелом унікальної інформації для батьків, вчителів, школярів. Програма “Відкривай Україну” має на меті пробудити для молодого покоління відчуття зв’язку з культурою і традиціями України.

Партнерами фестивалю є Благодійна організація “Благодійний фонд “З країни в Україну”, Чернівецька обласна державна адміністрація, Чернівецька міська рада та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Зазначений проект створює середовище для розвитку підлітків малих міст України. У півфіналі освітнього проекту “Відкривай Україну” брали участь команди із Чернівецької та Тернопільської областей, які в подальшому матимуть змогу реалізувати проект власної розробки у своєму місті.

Місто Сторожинець представляла команда “ЕКО-Life” Сторожинецької районної гімназії у складі учнів 7-9 класів: Чайковської Катерини, Ковалюк Богдани, Молдован Крістіни, Гриценко Каріни, Сорощук Алєксандри, Піхоцької Каріни, Піхоцького Миколи та Кронова Михайла, на чолі з керівником команди та координатором міського проекту, заступником директора з виховної роботи – Парайко Катериною Іллівною.

Під час Фестивалю учасники команди “ЕКО-Life” гідно представили презентацію міського проекту “Частинка Японії в нашому місті”, що мав на меті озеленити територію рідного міста; підготувати особистість учня до реального життя, до співпраці, самостійного навчання; донести до широкого загалу важливість співпраці та співдружності з громадскістю та культурою країн Східної Азії, зокрема Японії, адже 2017 рік проголошено роком Японії в Україні.

Окрім цього протягом всього дня учні презентували та представляли рідне місто Сторожинець і власний проект на освітній виставці неформальної та інноваційної освіти.

Також в програмі фестивалю були: дискусійна панель для вчителів, керівників команд та міських координаторів, зони формальної та неформальної освіти, майстер класи, інтерактивні ігри, покази фільмів “Спадок нації”, “Immigraniada”.

Результатом наполегливої роботи учасників команди “ЕКО-Life” Сторожинецької районної гімназії, стало почесне ІІ місце серед 10 команд з Чернівецької та Тернопільської областей.

Ми пишаємося тим, що у нас така талановита молодь! Бажаємо вам шаленого креативу, вічної енергетики молодості, незгасаючого бажання змінювати світ. Ніколи не здавайтеся, завжди вірте у власні можливості та перемоги! Як говорив відомий політичний діяч Вінстон Черчилль: “Успіх недовговічний, поразка – не фатальна, мужність продовжувати – ось що має значення”.

 

 

Категорія: Культура Освіта
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ