Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Районне свято “Барви Сторожинеччини”. Фото

Вчора, 11 червня 2017 року, на Центральному майдані Незалежності в Сторожинці відбулося вже традиційне районне свято “Барви Сторожинеччини”. На теренах нашого району поряд з корінним населенням – українцями та румунами, – проживає багато представників інших націй. Це – поляки, німці, євреї, роми та інші, яких об’єднує любов до Батьківщини, до рідної землі.

Гості свята скуштували національні страви, подивилися на виставку традиційних предметів народного вжитку, національного одягу та виробів майстрів. У святковому концерті взяли участь не тільки народні аматорські колективи Сторожинецького району, а й гості з інших районів, зокрема Кіцманського, Кельменецького та Новоселицького.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт з заходу:

Магазин Водолій
  • Гость: Листав весь фотозвіт в надії побачити пару сочних румуночок, а побачив лиш бабуль і Гєну-таксіста. Дізлайк і атпіска.
  • Гость: Чим вам комарівські соки не підійшли?
  • Гость: Насправді- гарне свято, яке має бути традиційним. Лише людей було не багато, мабуть люди не знали, або після роботи на городах, важко було йти на свято. Окремий риспект головам громад- молодці, приїхали, привезли людей, колективи.... Така і має бути співпраця.
  • Гость: Це, скоріше, якесь штучне міроприємство, а не свято. Бо крім самих учасників міроприємства та тусовки коровників, на майдані щось не було помітно таких, що святкують. Ніяк не можемо відійти від практики совка...
  • Гость: Людям не догодиш: зробили свято - кажуть що не добре, не йдуть дивитися, не зробили - кажуть що немогли зробити. такі всі розумні, аж нема кого послати!
  • Гость: У Сторожинці взагалі люди слабо ходять на будь-які заходи, включно з концертами за гроші. Навіть не знаю, чому. Може,їм це просто не потрібно? А конкретно останнє свято було слабо прорекламоване. Випереджаючи можливу реакцію адміна: так, на сайті анонс був. Але не всі сайт читають. До цих пір шкодую за пропущеними Капрановими, але там інформації взагалі було нуль.