TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

В Сторожинці вшанували пам’ять жертв політичних репресій на Буковині

В історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. 13 та 14 червня стали страшними днями в історії Буковини, оскільки в цей час в 1941 році радянською владою проводилася політика терору щодо населення нашого краю.

Найбільшим злочином цього періоду було фізичне винищення українського народу, коли було втрачено еліту національних меншин, що віками жили на буковинських землях. Сталінська репресивна машина винищувала всіх, хто намагався вільно думати, діяти, творити. За любов до України, рідного краю, української мови чи пісні людей переслідували, холоднокровно страчували, знущалися, катували.

Протягом 40-х років жертвами репресій стали інтелігенція і священники, робітники і селяни, чоловіки, жінки, діти.

В п’ятницю на Центральному майдані Незалежності пройшов урочисто-траурний мітинг щодо вшанування пам’яті жертв політичних репресій на Буковині. В заході взяли участь представники духовенства, керівники громади та району.

Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих, а також поклали квіти та лампадки до меморіалу “Борцям за волю України” та стели “Герої Підгір’я”.

Категорія: Важливо Суспільство Фото
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ