Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На позачерговому виконкомі затвердили кошториси об’єктів, які будуть реалізовуватися за кошти інфраструктурної субвенції

Сьогодні, 27 червня 2017 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради. На порядку денному стояло лише одно питання: “Про затвердження проектно-кошторисної документації проектів, які будуть реалізовуватись за кошти інфраструктурної субвенції, передбаченої на розвиток громади”.

Члени виконкому затвердили всі документи та дали доручення відділу економічного розвитку подати проектні заявки в Чернівецьку ОДА для отримання висновків щодо відповідності поданих проектних заявок плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади та потім отримані висновки, перелік проектів та проектні заявки передати до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Список проектів був затверджений в тому ж вигляді, який викликав значну дискусію на минулій сесії міської ради та в коментарях на нашому сайті.

Магазин Водолій
 • Гость: Люди вітають, ні якого негатива. 11 000 000 грн. за 28 хвилини. Супер
 • Гость: Цікаво узнати, чи хоть один член виконкому дивився в ті кошториси?
 • Гость: Розподіл субвенції без участі головного мозку. В садочках немає місць для дітей, а ми тротуар до Затишку будуємо. А може із свого ресторану пан депутат хоче зробити дитсадок ? Треба було ще виділити коштів щоб поміняти плитку біля "Кайзеру"
 • Гость: Дивилися вони добре, раз моментом розпустили, а от куди Ви тепер будете дивитись.
 • Гость: Ігорьок ти дура ми роками живемо по вул. О.Кобилянської тому нам конче необхідно щоб наші діти спокійно могли тротуарами дійти до школи та щасливими повернулися додому, Але кому це я пишу якщо в тебе замість мозків опілки.
 • Гость: А ми тоже роками живемо по вул.Видинівського за АЗС, і наші діти теж ходят в школу, і нам теж треба тротуар. І ми не раз зверталися до мерії, а результат ноль. А тут "великій" дефутат регіонал словечко замовляє, і йому тротуар. Справедливості не має.
 • Гость: Питання!, А скільки ви жителі вул Видинівського зібрали коштіві для співфінансування для того щоб вам зробили тротуар? так вот жителі вул Видинівського зберіть гроші зверніться з конкретною пропозицією і я Вам обіцяю, що цей же виконком так само виділить гроші на ремонт тротуару вашої вулиці. Якщо Ви уважно дивилися виконком то там також були виділені кошти на ОСББ на умовах співфінасування.
 • Гость: Ми справно сплачуємо податки, а якщо дехто з вул. Кобилянської їх не платить, і хоче на цьому зробити собі піар, то нехай без співфінансування мерії побудує тротуар. І до речі, дана ділянка дороги належить автодору а не громаді. Тоді на якій підставі без погодження балансоутримувача, виконком виділяє кошти на будівництво тротуару, ця норма прописана в постанові КМУ, яка говорить про використання коштів субвенції.
 • Гость: А навіщо ображати людей. Твої діти до школи вже ходять а мої не можуть без хабаря у садок попасти. Ти сама така на тротуарах легше кошти відмити. Думай що пишеш.
 • Гость: Держава дала гроші на розвиток .Ну скажіть люди невже тратуар до ресторану соме головне на що треба тратити гроші тим більше державні?У місті з водою проблеми з дорогами з тими самими садочками.А ці поци деребанят бабки на плиточку.Ми всі йдемо в ж...у.Цю банду треба гнати в шию.А де депутати ви шо сліпі чи у вас свої інтереси.
 • Гость: Зверніть увагу, ключові слова: "розвиток" - з одного боку, а з іншого - "тратити гроші" та "дерибан". Нам, тобто, жителям громади, хоч хтось запропонував РОЗВИТОК, чи хоч обмалював перспективу РОЗВИТКУ ? Ні, як виконком, так і депутатики в більшості більше практикують "ТРАТИТИ ГРОШІ".
 • Гость: Карлійчук свято вірить в те, що "тратити гроші" і "розвиток" - це одне і то же. Просрати на плитку - розвиток, промити каналізацію - розвиток, втопити гроші в недострой - розвиток, тримати огромний штат дармоєдів - розвиток і т.д.
 • Гость: Як "розвинуто" проголосували так і розвиваємся! Каналізації ніхто не прочистить, забудьте.Виконкомівцям всерівно, куди грощі, це ж неїхн -і це державні.
 • Гость: Ну якщо люди мають збирати гроші на тратуар то вже геть свинство.Може спочатку наші дорогі члени виконкому і депутати нам розкажуть а скільки податків вони сплатили в казну міста.Скільки платить Бойчук Чоботар Любімський Матейчук Антонюк Оленюк і тд?.Може не треба буде гроші з людей дерти.?Може премії уріжте собі а тоді побачим.
 • Гость: Шкода мені Вас, дорогі земляки. Скільки б Ви не сперечалися про те, що в першу чергу потрібно зробити , буде робитися те, що вони собі напланували. Добре це чи погано, час розсудить. Звісно потрібен тратуар і по Видинівського і по Кобилянській. Але скажіть мені будь ласка, хто нами керує, керує той кого обрала більшість. Сумно, але вони інакше не вміють. Вони звикли до того, що дадуть грошей, дадуть інструкцію куди їх подіти. В других громадах створують технопарки, підприємства, притягують до себе інвестора чи чужого, чи свого Пройшло пів року, чому Ми не вимагаємо від керівництва громади звіту за цей час, щоб Ми знали де, що і коли. запевняю вас, що на такі збори прийде ну аж двадцять людей і все. Ініціативні люди не хотять йти в це болото бо для того щоб щось зробити треба чимось поступитися. А наш "обиватель", лиш би не ківали і добре, що в сусіда корова здохла. Почнім з себе і все з часом наладиться, а по друге дорогенькі все в цім світи міняється. Може і наше болото висохне.
 • Гость: Напевне не висохне скоро це болото.
 • Гость: sos ви прави, у нас усі дегенерати, глупци, виродки та уроди.