Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради

Сьогодні, 11 липня 2017 року, відбулося засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради. На порядку денному було 13 питань.

Питання порядку денного

№ п/п Назва питання
1. Про розгляд звернення жителів 25 кв.будинку по вул.Чаплиніна 47А
2. Про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги підприємствами, установами, організацями та населенням громади
3. Про затвердження коригуючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення
4 Про передачу на баланс або у власність ПрАП ЕК «Чернівціобленерго» «безхозних» ліній електропередач  трансформаторних підстанцій
5 Про створення опікунської ради при Сторожинецькій міській раді
6 Про затвердження розпорядження міського голови
7 Про надання одноразової грошової допомоги
8 Про переведення дачного (садового) будинку у жилий будинок
9 Про взяття на квартирний облік
10 Про впорядкування нумерації будинків, уточнення та присвоєння поштових адрес
11 Про встановлення режиму роботи торгового приміщення в м.Сторожинець, вул.Фельковича 4Б
12 Про встановлення режиму роботи закладів культури Сторожинецької ОТГ
13 Про замовлення та виготовлення звіту про оцінку майна, що передається в ореду

Основну дискусію викликав виступ начальника КП “Сторожинецьке ЖКГ” Олександра Кіслінського щодо стану розрахунків за житлово-комунальні послуги підприємствами, установами, організацями та населенням громади і затвердження коригуючих тарифів на водопостачання та водовідведення.

Попри те, що комунальниками так і не було проведено громадських слухань щодо підвищення тарифів, виконкомом було прийняте рішення про винесення питання на чергове засідання сесії.

Магазин Водолій
 • Гость: Гаврилюк- ням, ням, ням. .....
 • Гость: дуже чіткий та зрозумілий виступ пані Поліни Юріївни повністю підтримую.
 • Гость: От нехай вона докаже що тариф на воду неправильний. Критикувати всі можуть, а щось зробити? Привикла так робити на Скіфі, нікого за людей не має. Якщо така вона великий економіст чи знаток в сфері ЖКГ, то нехай піде один рік попрцює в комунальній службі і покаже як треба робити.
 • Гость: Знал что Палий берет бабло за свою работу но не думал что он такой тупой
 • Гость: Вуйко карлійчук чи ти здурів чи що з тобою ти бачиш що теслінський не справляється зі своєю роботою члени виконкому чітко вказують на не задовільну роботу даного керівника а ти дальше пхаєш свій мараз бери теслінского та їдіть разом на серед , тільки сильно не пердіть щоб рибу не отравити.
 • Гость: Раніше був бездарний керівник РЕС Глядченко а тепер по власному бажанню цього бездаря взяли на роботу у громаду.
 • Гость: А де Ви бачете там обдарованих, Матейчук, Абрамчук чи хто, всі працюють на себе і проти мера. Роблять хто зна що, а для громади ноль. Розігнати цю шайку потрібно. А це може зробити громадськість разом з депутатами. Висловити недовіру секретарю, заступникам і меру. І прийняти це все одним рішенням і все. Всіх на пенсію. А з депутатів вибрати нового секретаря, і нехай керує.
 • Гость: Який цинізм. Карлийчук довів ЖКГ до ручки, а винен Кіслінський.
 • Гость: Пані Поліно, а можливо, ви хочете покерувати? А то нічого не робити, а тільки критикувати дуже легко.
 • Гость: Шановна пані, вам до пані Поліни, ой як далеко. Тому не меліть дурниць, а хочете покерувати тоді вам і прапор в руки. Створіть бізнес та керуйте.
 • Гость: Микола Миколайович я попрацював разом з вами 11 років знав Вас я порядного та чесного керівника та навід коли мені почали розповідати про вашу не порядність я доказував всім що це не правда, що з вами сталося? де ваша принциповість де ваш гонор, з роками люди мудрішають та вибирають собі в друзі провірених та розумних людей - ви оточили себе одними бездарями які розкадають, нехтують, та зневажливо відносяться до громади та їх жителів. раніше ми читали Рідний край де було тільки вихваляння та популізм наших керівників, тепер же ми навчилися читати Сторожинець Інфо де викриваються і негативні сторони вашого керівництва (можливо не все правда) але коли робиш аналіз розумієш що більша доля правди є в цих матеріалах тому можливо вам потрібно ще раз добре проаналізувати той стан в якому ви знаходитеся, поговоріть з людьми на вулицях почуйте їхню думку візміть собі в команду людей яких поважає більшість нашого краю.
 • Гость: Хто візьме? Карлійчук? Та його крепко тримають за м"яке місце! Якби він міг, він би вже давно звалив на пенсію. Видко народив дід речей за життя, які ті шакали, під прапорами яких він топав на вибори, знайшли і тепер лиш пригрожують - работай, дєд, а то на старість років будеш на лавці підсудних сидіти. Вот дєд і работає. Любий адекватний керівник бачив би вже, що коло нього одні собутильники і жополизи зібралися - абрамчуки, карлійчуки, кіслінські. Абсолютно ручні і абсолютно довірені такі ж як він корупціонери. За повного ігнорування правоохоронних органів ці пенсіонери рахують, що стали царями. І дякуйте Сторожинець.Інфо що хоть щось показують, бо в газеті лиш хвалебні оди. Треба розуміти чому - міська рада платить за публікації Я.Л. Якщо журналісти без економічної освіти знайшли такі промахи (і я думаю, це далеко не все), то поліція і прокуратура вже би давно найшла. Якби хотіла. Кругова порука. А ви і дальше слухайте байки про благоустрій, вірте в господарника. Вам ще перед виборами писали, що то брехло і шо не можна йому вірити, бо він залежний вже від тих карлійчуків і абрамчуків. Не вірили.
 • Гость: Шановний пенс1онер хочу Вас розчаувати М.М. виг1дно щоб саме так1 бездар1 його оточували пот1м буде на кого спихнути ус1 недол1ки, Ви думаєте, що Кисл1нський розвалив ЖКГ запевняю н1 це робота Карл1йчука 1ллі Васильвича 1 Микола Мик. чудово знає по це 1 як бачите на1ідь захищає його в1д виконкому коли Св1тлана Бажура говорить про не задов1льну роботу ЖКГ то Микола.Мик. робить все можливе щоб уникнути ц1єї1 теми так як це на пряму стосується Карл1чука !лл1 вас. А поки його оточують Абрамчуки, Брижаки, Карл1йчуки, Мадейчуки бедарн1 юристи, бухгалтера та кер1вники в1дділів толку не буде Н1КОЛИ.
 • Гость: Прозріння моло колись наступити.Слава Богу що це прозріння наступило так швидко. Правда наслідки будуть жахливі і виправити ситуацію буде дуже важко. М М Карлійчук ніколи не був самостійним .Він за своє життя не створив жодного підприємства або фірми.Чоловік працював керівником на державних підприємствах. де працювала планова економіка.Де за тебе думав кабмін і партія.Перший міф про великого Карлійчука народився в Глибоці. Кабмін виділяв великі гроші на газифікацію а головою ОДА в той час був Бауєр. Так от Бауєр зробив все можливе щоб газифікувати Глибоцький район.Карлійчук тоді поступив дуже підло і за рахунок Сторожинецьког району протягнули газ до Глибоки.Румунська частина Сторожинецького району завдячуючи саме Карлійчуку втратила можливість бути газифікованою.Але в Глибоці Карлійчук став справжнім героєм. Він вкрав усі заслуги Бауєра собі і це було дуже підло.Бауєр не раз хотів бити йому за це морду.Потім він працював начальником лісового управління.Повірьте не бескорисно.і досить брудно працював за що і виперли..Після цйього Березовський і Гуцуляк зробили його головою Сторожинецької РДА за півтора роки роботи крім інтриг і грязних пісем він особливо нічим не відрізнявся аж поки не наступив 2008рік і Господь нам послав поводок. В район пішли не просто гроші а дуже великі гроші.Знову народився міф про чудо керівника.Правда тодішний голова ОДА Куліш ВІ розкусив великого комбінатора і вигнав його в шию.Хай скаже дякую що не загримів за грати.Після цього наш герой пішов у мери.І знову чудо Новому меру на блюдечці з голубою кайомкою піднесли 1млн грн.таких грошей Сторожинець ще не бачив.От тоді і появились перші квіточки і лавочки.І місто почало мінятися.Далі з кожним роком грошей ставало все більше і більше тільки заслуги нашого героя в цьому нема.Місто жило собі окремим життям. Міська рада не фінансувала школи садочки лікарню стадіон пожежну.Єдине що утримувала міська рада був клуб на майдані.От вам і великий господар. Тому коли тепер все треба організувати і утримувати наш горе газда не знає як це правильно зробити бо ніколи цоього не робив.Міф розвінчено.А всі інтриги всередені це все що у цього чоловіка виходило найкраще.