Сторожинецькі лісівники передали на передову продуктові набори

Сторожинецький держлісгосп, як і усі лісогосподарські підприємства Буковини, долучився до збору продуктів, щоб передати їх нашим воїнам у зону проведення військових дій на сході країни.

Майже 2 тонни домашньої консервації, копченостей, солодощів повезе на передову від буковинських лісівників волонтер Василь Назарко.

«Тільки приїхав з охопленого війною Донбасу. Був там вже без малого сто разів з волонтерською місією, у найгарячіших точках, куди важко доїхати, – Попасна, Піски, Щастя, Авдіївка, – розповідає пан Василь. – Ви навіть не уявляєте, як хлопці радіють привезеним дарункам. Не тільки тому, що це смаколики, яких там, на війні, немає. А й тому, що такі посилки для них – своєрідна подяка за їхню мужність, свідчення, що про них пам’ятають і турбуються».

«Приємно відмітити, що в чергове на наш запит допомогти воїнам АТО щиро відгукнулися держлісгоспи краю на чолі з Чернівецьким обласним управлінням лісового господарства, – каже громадський активіст, волонтер Володимир Дорош. – Постійно і безвідмовно лісівники допомагають продуктами, пальним. Цього разу продуктові набори від буковинських лісівників їдуть в район Авдіївки, що на Донеччині. Там їх зустрінуть наші колеги-волонтери. Від їх імені та від себе особисто хочу висловити подяку трудовим колективам наших лісогосподарських підприємств».

«З самого початку бойових дій на сході країни наше підприємство надає посильну допомогу українським воїнам, що тримають оборону на Донбасі. Це – наш обов’язок», – зазначає директор ДП «Сторожинецький лісгосп» Ігор Беленчук.  

Категорія: АТО Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ