Освітяни з району та громад підбили підсумки розвитку освіти в краї

Районна конференція освітян – це вже традиційна щорічна зустріч педагогів, метою якої є підведення підсумків роботи за минулий навчальний рік та окреслення пріоритетів на наступний.

Цього року зустріч відбулася вчора, 30 серпня 2017 року, в залі “Юності Підгір’я”, де зібралися педагоги з громад району та тих населених пунктів, які ще не увійшли до ОТГ.

Районна конференція проходила разом з Красноїльською громадою. В.о. начальника Управління освіти Сторожинецької РДА Михайло Чобітько доповів про стан освіти в районі, закцентував увагу на недоліках в підготовці та наданні освітніх послуг та окреслив шляхи їх розв’язання в новому навчальному році.

Того ж дня відбулася конференція освітян Сторожинецької громади, під час якої начальник відділу освіти Сторожинецької міської ради Андрій Гакман підсумував досягнення закладів освіти громади за минулий рік та окреслив нові завдання, які стоятимуть перед педагогами в новому навчальному році, згідно концепції Міністерства Освіти “Нова Українська школа”.

На обох конференціях були відзначені кращі навчальні заклади щодо підготовки до навчального та осінньо-зимового періоду.

У обговоренні приймали участь керівники та педагоги навчальних закладів Сторожинецького району, відповідно до чого по завершенню конференції були прийняті певні рішення щодо освітнього простору.

Категорія: Освіта
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ