TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Свіча пам’яті Інні Анатоліївні Радченко…

Колектив відділу культури, національностей та релігій Сторожинецької РДА та вся велика бібліотечна родина Сторожинеччини глибоко сумує з приводу тяжкої втрати  – передчасної смерті прекрасної жінки та колеги, завідуючої  методично-організаційним відділом Сторожинецької районної ЦБС Інни Анатоліївни Радченко.

Перестало битися серце люблячої дружини, чуйної бабусі та матері, доброї подруги і наставниці бібліотек району. Вона надихала власними ідеями та заспокоювала мудрими порадами. Спілкування з нею завжди було для нас подією і цю порожнечу від непоправної втрати ніхто не заповнить.

Схиляємо голови в скорботі разом із рідними, близькими, колегами, однодумцями і висловлюємо найщиріші слова співчуття родині Інни Анатоліївни. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Світла пам’ять про Інну Анатоліївну Радченко назавжди залишиться в наших серцях.

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ