В Сторожинці вітер зривав дахи з будівель та валив дерева. Велика частина району без електропостачання

Декілька дерев впало на залізничну колію та залізничний переїзд по вул. Б. Хмельницького в Сторожинці

Вчора ввечері, 17 вересня 2017 року, Сторожинецьким районом пронісся раптовий сильний шторм – вітер зривав дахи з будівель та ламав дерева, якими було пошкоджено багато ліній електропередач та зв’язку.

Наразі без електропостачання частково знаходиться Сторожинець та Великий Кучурів. Повністю знеструмлені Красноїльськ, Балинів-Підгірний, Давидівка, Череш, Буденець, Старі та Нові Бросківці, Панка, Бобівці, Костинці, Тисовець, Михальча, Кам’яна, Зруб-Комарівці, Комарівці. Над відновленням ліній, крім монтерів Сторожинецького РЕМ, працюють і служби Обленерго, оскільки було обірвано лінію 110 кВ.

Сторожинецькі рятувальники та місцеві пожежні охорони розчищали проїжджі частини від повалених дерев та допомагали ліквідувати наслідки стихії.

Є багато повідомлень про зірвану покрівлю на будівлях. Зокрема, на Заріччі та в районі вулиці Якобашквілі в Сторожинці вітер зняв декілька дахів у приватних будинків. Також є інформація про пошкодження даху в ДНЗ №7 та Сторожинецькому ліцеї.

При Сторожинецькій міській раді створено тимчасовий штаб з ліквідації наслідків стихії. Телефон: 2-12-00. Завтра планується скликання позачергової сесії міської ради.

Дерево розтрощило знак біля розсадника Сторожинецького лісового коледжу

По вул. О. Кобилянської вітер розколов та вивернув з корінням величезну липу

Категорія: Важливо Інформація
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ