Бібліотека Нижніх Петрівців отримала ІІІ місце в обласному конкурсі слайдових презентацій

Напередодні відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, на базі обласної книгозбірні було підведено підсумки ІІ, заключного, етапу обласного конкурсу слайдових презентацій “Бібліотека – перший крок до успіху”.

Головним координатором та організатором конкурсу була Чернівецька ОУНБ ім. М. Івасюка та обласне відділення ВГО “УБА”. Метою проведення конкурсу було піднесення престижу бібліотеки та бібліотечної професії; сприяння інтенсивному розвитку та впровадженню сучасних форм і методів роботи з користувачами у публічних бібліотеках області; виявлення талановитих бібліотечних працівників публічних бібліотек, підтримати і стимулювати їх до інноваційної діяльності; поширення передового досвіду роботи, підвищення кваліфікації та фахового рівня бібліотечних працівників.

У заході взяли участь 13 бібліотек області, які представляли свої бібліотеки у номінаціях:

  • “Моє бібліотечне портфоліо” (авторське креативне представлення своєї посади, роботи своєї філії, показ важливості та значення бібліотечної професії) – 11 учасників.
  • “Неординарний масовий захід, акція” – 1 учасник.
  • “Я захищаю свій проект” (участь у проектах, представлення проекту, акції) – 1 учасник.

Диплом ІІІ ступеня отримала бібліотека-філія села Нижні Петрівці Сторожинецької ЦБС (завідувач Штефуряк Марія Василівна) за слайд-презентацію “Бібліотека – територія творчості” у номінації “Я захищаю свій проект”.

Конкурсне журі відмітило високий професійний рівень підготовки бібліотек-учасниць, в тому числі бібліотеки-філії №17 Сторожинецької ЦБС та бібліотеки села Панка, яка представляла Сторожинецьку громаду. Досвідчені бібліотекарі презентували свої напрацювання, інноваційні форми роботи, нові бібліотечні послуги, свою роботу у віртуальному світі: на сайтах, блогах, в соціальних мережах, показували партнерську співпрацю з місцевою владою та громадськими організаціями.

Учасники конкурсу довели, що, перш за все, бібліотекарі щиро віддані своїй справі, а головним пріоритетом роботи бібліотек є задоволення потреб користувачів.

Презентаційні роботи показали, що бібліотечний фахівець максимально наближений до населення, і як член своєї громади, обізнаний із її проблемами, вміє аналізувати суспільні потреби громади, окреслювати основні завдання бібліотеки, заохочувати владу до їх вирішення.

Джерело: директор Сторожинецької ЦБС Лугина І.Г.

Категорія: Культура
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ