Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради

Сьогодні, 10 жовтня 2017 року, відбулося засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради. На порядку денному було 22 питання, зокрема про підготовку закладів бюджетної сфери Сторожинецької громади до роботи в осінньо-зимовий період, про початок опалювального сезону у навчальних закладках, про проведення осінньої толоки тощо.

Питання порядку денного

Найбільшу дискусію викликало питання щодо розгляду заяви директора “Сторожинецький коопзаготпром” про зменшення суми заборгованості підприємства перед міською радою за оренду земельної ділянки. В результаті розгляду було вирішено суму залишити без змін, але розстрочити виплату на 2 роки.

Також було створено комісію по обстеженню будівлі старого клубу села Давидівка (кут Центр) з метою подальшого списання його з балансу міської ради.

Магазин Водолій
 • Гость: Що ті два великі земельники Мар'ян з Деліцоєм не знають що питання щодо надходження до бюджету і земельні питання розглядаються на сесії а не на виконкомі. Дайте їм почитати закон " Про місцеве самоврядування в Україні".
 • Гость: Та ти що Іване! Може і конкретну саттю у цьому законі назвеш, яка регулює питання зменшення позовних вимог органом місцевого самоврядування? Було ж сказано, що позов був підписаний міським головою на підставі розрахунків проведених землевпорядниками та юристами і сесія міськради до цього не мала жодного стосунку. А взагалі, міська рада робить роботу за податкову, адже землі КООПЗАГОТПРОМУ обліковуються в податковій вже багато років, але митарі чомусь не питають з пані Равлюк - чому ж вона не декларує ці земельні ділянки в податковій та не платить за їх використання? А питання це було винесено на викрнком тільки через те, що Матейчук не захотів брати на себе відповідальність написавши в суд, що міськрада не згідна пристати на мирову запропоновану пані Равлюк, а так виходить, що нібто прийняли колективне рішення про відмову, а не Матейчуком одноособово. Хоча він мав на це повне право.
 • Гость: ХАХАХА... Знаючи, як "любить" Матейчук Равлючку, не сумнівайтесь - написав би і глазом не моргнув. Там включилися скоріше всього вищі сили - пліточнік і може ще й Лосік, бо партійний босс Равлючки вхож в кабінети райради і РДА і чотко знають, через кого давити на міську раду.
 • Гость: Які ви "знаючі" всі тупі і дурні, аж тошно.
 • Гость: Послушай Иван.Что тебя так взволновала Равлючка и что ты имееш к Марьяну и Делицою.Это профессионалы ,умные и порядочные люди.Почему до сих пор, небыло проверено всех предпринимателей на уплату налогов.Почему только сейчас это делают?А потому,что в депутати и в исполком прошли неравнодушные люди,которые думают не только,чтоб набить свою жирную морду на гос деньгах,но и вытереть ноги у всех ниже стоящих.Да только на ее лицо посмотреть и там написано,я вас всех имею....А Роман и Полина браво.А Сырбу наверно капнули, что он пошел в защиту.
 • Гость: Валентин Иванович спроси у Маряна и Делицоя что за земельку они пропихивают возле старой котельни под гаражики. Приближенние лица уже сдали Маряну бабки на подготовку документов. Делицой на комисии сделал вид что он нихрена не знает, а ето их двоих афера. Почемуто наши журналисти молчат по етому поводу. Наверно не дали им ещо отмашку на публикацию. Дмитрий Николаевич просветите народ громади по етому вопросу и Валентина Ивановича тоже. Матеряльчик очень хороший будет.
 • Гость: Які прибліжонні ліца?придурок.Інваліди і черговики.Вони все зробили прозоро.І за ті гаражики люди платять гроші повністю за все.Не так так як прошлі землеупорядники і депутати ,такі як Ліда,Антонюк,Оленюк, тд.вони крім себе нікого не бачуть.А ці хлопці поповнюють бюджет району не за рахунок батраків,а за рахунок от таких офіристів як Равлючка та ій подібних.а таких розумних пенсіонерів як Сирбу,треба гнати у шию.Як кажуть ворон воронові очі не виклює.Так і тут.А Марьян молодець.По совісті і по закону працює.А Микола Артемович порядний і людяний чоловік.Багатьом тут схеми поломав.Зате його і не люблять ворюги,бо красти з розмахом не можуть.
 • Гость:
 • Гость: Ну ригати хочеться від цеі Равлючки.Та вона сама завтра, скажи шо телевізор твій,принесе 500000 штук щоб викупити цю землю.Ви скажіть пане мер коли ця красуня з вашою подачею зробе лад на ринку по вул Фізкультурній.Дороги порозбивали,шанці закидали мусором,з людей деруть бабки,а умов ніяких.Шо вона шлангом прикидується,наіжає на свого дружбана Яреміцу.Вони плотно тримають увесь шанхай у районі у своіх кишенях.Та у неі на всіх базарах своі магазини за які роки нічого не плате.Цікаво як платить і за які услуги перед носом мера,пан великий депутат Оленюк зробив бар?
 • Гость: Діду підніми свій зад,піди в міську раду нехай тобі покажуть документи хто за що плотить, чому ти не спитаєш скільки династія Манілічів торчить місту за землю, там набігла сума з шістьма нолями.
 • Гость: так то дружок мера.а друзів мера чипати не можна.
 • Гость:
 • Гость: Пан мер ви віддали спорт школу у центрі міста в аренду підприємцям,скажіть що ви за ці зароблені кошти зробили для дітей? Нічого.Усі люди,котрих діти ходять на різні секціі платять.Невже не можно якісь копійки виділяти для тих родин,котрі не можуть собі позволити дати дитину у якусь секцію.Усе платне, починая з садочка.
 • Гость: Карлійчук я особисто не дуже терплю, але заради справедливості треба сказати, що Колосом керує районна рада, так що тут претензії по спортшколі безпідставні.
 • Гость: лосик задушиться грішми,а не дасть дітям розвиватись.Він бідота на шару усьо в цій жизні гребе.Але чоловіче за усьо у цій жизні треба платити і ти заплатиш ті гроші шо награбив.Я не знаю як тобі не стидно по місту ходити і дивитися людям у очі?бідний ти наш сараку.Скільки ти береш з приміщень рай ради,зданих у оренду грошей,можно було ту спорт школу золотом покрасити.
 • Гость: Ще в березні Сторожинецький міський голова Микола Карлійчук звертався до голови Сторожинецької РДА Ярослава Бартоша з проханням у найкоротший строк передати міській раді приміщення методично кабінету по вул. Чернівецькій, 24, приміщення ЦЕНТУМу по вул. Б. Хмельницького, 7, та будівлю складу методичного кабінету.Після цього в серпні від мерії на підставі рішення сесії був направлений лист до начальника Управління освіти РДА Михайла Чобітька з проханням провести процедуру вивільнення та передачі майна і приміщення методичного центру разом з складом по вулиці Чернівецькій. Вот при чому тут твій Карлійчук а також за ради справедливості. ЧОМУ карлійчук ЩЕ НЕ ЗАБРАВ КОЛОС? https://storozhynets.info/archives/29123
 • Гость:
 • Гость: Моліться обережніше. А що, як цей раз Ноя не буде і разом з ідіотами потонуть всі?
 • Гость: Полина добре вміє других хаїти, нехай скаже чому під Скіфом до сих пір не зроблено порядок з землею, половина території не оформлена, а там гектарі, скільки громада втрачає коштів, ходити до мера і показувати велику громадську діяльність це одно, але в першу чергу треба дивитись в себе під носом. Марян ти що не бачиш чи не знаєш цього? Пане голова земельної комісії, які ви прийняли заходи? Біля підвісного мосту роки магазини стоять, і немають документів на землю, в центрі міста бари перебудовуються, добудовуються без дозволів і без документів на землю, і т.д. і т.п. Марян нехай не тиче піря собі в сраку, а займеться роботою.
 • Гость: До Поліни питань нема,тому що це за межами міста.Там Лосик керує парадом.Не все зразу шановні.Все буде по закону і у всіх.Дайте час.
 • Гость: якщо СКІФ за межами міста, то ти не мерія!
 • Гость: Скіф за межами міста. РАПТОВО.
 • Гость: Послухайте сюди пани порядні землеупорядники.У нашому районі %60 новобудов,не здані в експлуатацію.Провірьте усі землі під магазинами хатами за які люди роки не платять нічого.Зберіть з тих "бідних" налоги,штрафи і дайте цим немічним калікам,бідним ,старим і немічним людям,які на хліб не мають,не то шо на ліки.Душа болить коли бачиш цих грабунів депутатів,шо платят великі гроші шоб стати депутатом,а це Оленюк під носом у мера бар зробив,Бойчук у центрі добудував бар,Антонюк коло бані розстроів шо пройти не можеш і тд.Там купа равлючок у вас шановний мер під носом.Пройдіться по всіх,добросовісних,не чіпайте,а гнилих пресуйте.
 • Гость: маряна і деліцоя представити до державної нагороди, ці два придурка виявили значні надходження до бюджету, і паралельно заробили на гаражах. Напевно поділилися з ким треба, щось строжинець інфо мовчить з питань видалення гаражів.Ура так держать. В мерії необхідно для маряна і деліцоя червону доріжку постилити. незабудьте і про матейчука він там тоже в долі.
 • Гость: послухай псевдо мерія на рахунок гаражів,це не важко провірити.там все чесно і прозоро.нашо пресу пхати туди,де порядок.ось на такі об"єкти як садочки,лікарні.,де списують шалені гроші,треба пресу,а ці розумні хлопці,дійсно заслуговують на подяку,.якогось бездаря жаба даве, або сам гівнюк ,в очі сказати не може,ось і какає тут.
 • Балінов Дмитро: Наш штатний телепат якраз у відпустці, тому нічого предугадати не можемо. Рішення по гаражах приймалося на сесії міської ради в червні. Запис сесії на сайті є, можете переглянути. Але якщо вам є що сказати про гаражі, парковки, зраду, депутатів, червоні доріжки, корупційні схеми і т.д. - ми можемо надати вам таку можливість. Опублікуємо під вашим іменем, звичайно.
 • Гость: Опублікуйте будьласка дане рішення, ато на сайті міської ради щось не можливо його знайти.
 • Гость: Ви не повірите. Вот вам сесія: https://storozhynets.info/archives/25645 Сайт міської ради не працює. Що не дивно. Плитку в інтернеті не поставиш. Вот вам рішення
 • Гость: А що теща Чеботаря тоже хоче гараж, що немає де жити, Рома вділи любимій тещі кусочок земельки.
 • Гость: Интересно если Я, тьоща Романа Романовича то значить не имею права получить землю под строительство гаража? господин Ивон напишите заяву и согласно Вашей очереди получите землю и будьте хоть кумом Януковича ничто Вам не помешает, а если по вашему мнению тьоща Чоботаря не имеет право написать заяву для строительства гаража обратитесь в прокуратуру при етом не забудьте взять справку от психиатра.
 • Гость: Ай-да Романич ай молодець, Ай-да Поліна ай красавіца красиво типломатично все доступно розіклали пояснили і поклали МАТ пані Равлюк Л.Г. із виступу Сирбу я зрозумів, що сьогодні мав бути суд дуже хотілося б дізнатися рішення суду.
 • Гость: Сьогодні, господарським судом Чернівецької області була затверджена мирова угода відповідно до якої директор Коопзаготпрому визнала борг по сплаті за землю в повному обсязі з розтроченням виплат на 24 місяці, тобто по 15 тис. щомісяця. Доречі, кілька днів тому той же суд зобов язав сплатити Любімського борг у 135 тис. На підході рішення по Березовському понад 200 тис. та інших олігархоподібних хитрунах. Продовження буде... Тож, собаки гавкають за йкісь гаражі, а караван то їде :)
 • Гость: Подивимося куди караван заїде.
 • Гость: Березовський спочатку через той таки суд розбереться з ціною на землю, а потім вже про борги...
 • Гость: Хто того дурня в виконком вибрав який хоче щоб дві секції карате та банкратіон МІЖ СОБОЮ ЩОСЬ вирішували. Він ЩО КОСМОНАВТ? Чи в цьому виконкомі крім того щоб всіх лбами сталкувати та стрілки переводити на когось БІЛЬШЕ НІЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ? Микола Миколайович купіть намет у КАРП ЄКО закажіть ЕНОТІВ а КЛОУНІВ призначте з ВАШОГО РУЧНОГО ВИКОНКОМУ .Щей гроші заробите.
 • Гость: Не утихають старі любовні рани між Сирбу та Равлючкою, зверніть увагу як Сирбу захищає пані Ліду Григорівну від злого мера Карлійчука М.М.
 • Гость: Какие страсти.Люда интересно знает? Зачем выносить эту грязь на публику?Низко ребята.
 • Гость: Николай бери вище з того кохання вже нічого не залишилося тут пан Сирбу А.В. працює з під палки Лосіка І.І. який в ролі сірого кардинала править міською радою, більша половина працює на нього єдиний хто йому там не піддається це Карлійчук.М.М.
 • Гость: Правильно сказано Лосік сірий кардінал. Він фактично керує громадою. Матейчук нічого з себе не представляє бо він дуже далекий від такої посади як секретар. А Карлійчук маючи великий досвід попався на чачок до всіх цих пройдисвітів і очевидно не знає як з цього гачка спригнути. Всім треба зрозуміти що районна рада немає ніякого відношення до громади.Громада це смерть для райради.
 • Гость: Те що Матейчук лиже п"яти Лосику уже усі знають.Чого мер його тримає?Най би йшов швейцаром до Лосика.
 • Гость: Дуже гидко, сумно і соромно за таких депутатів, це ж треба бути таким твердошкірим і нахабним, аби на протязі багатьох років вимагати від інших жити по закону, брати участь у розрахунках ставок податків (часто непосильних для небагатих родин) , а самій робити навпаки, зрозумілим було би якби те підприємство не мало би доходів, але ж якщо середня зарплата 8000 грн. значить є звідки. Скільки ще такі хами будуть потрапляти до влади??? Значить вони тому туди пруться, аби бути за ширмою борця за справедливість і добробут громади. І це в маленькому містечку, де всі знають один одного. Ганьбище! І проблема не в сплаті того податку, а проблема в людській гідності і моралі!
 • Гость: Яка гідність .про що ви говорите.Ви подивіться на цих депутатів типа Равлючки.Як вони глотки рвуть за справедливісь,а сунуть у депутати щоб своі кармани набити.Ви подивіться як були зроблені ремонти у садочках,школах та лікарнях.Це явний грабеж.На гнилі дошки кладуть криши.Де ви були пане мер коли то все робилось?Ви ж були головою адміністраціі і тепер мер.Моя сімья не голосувала за Деліцоя,тому що ми були сліпи,дивились на партію,а тепер ми побачили людину діла.Ми усі працівники 7 садочка молимось на цього чоловіка.Бо якби не він,то наш садок би потроху роздувало,так як кришу,яку зробили горе хапуги.Щиро дякуємо за допомогу і увагу до нас і наших діток.
 • Гость: Депутати зобов"язані служити народу,але біда в тому,що вони коли стають ними,забувають за народ.А наші люди привикли продаватись за копійки,а потім самі ж дивуються чого той депутат нічого не робить для них.Бо він вже іх купив.
 • Гость: Деліцой поклав своїх людей робити в садочку, він в цьому заінтересований, він крока задурно не зробить. Подивимось на акти виконаних робіт, які там будуть приписки, а Іраклій підведе підсумок.
 • Гость: Так хто заважає вам поставити своіх людей і зробити щось не тільки собі.Я бачу тут хаять мера що краде,а ви подивіться яке місто стало гарне.До нього усі порядні були,чесні і ноль роботи.Тепер Деліцой узявся за садок,тоже краде і має вигоду,бо там його онучка.Люди добрі напишіть,або за вас нехай хтось скаже,що ви кожен зробили на посаді депутата?Да там 90%тупих і нічого не вартих "хапутатів".Якщо перебрати усіх,то одиниці які стараються допомагати місту.В поредніх статтях описали багатьох депутатів прошлих созивів,як шутри собі до хати на дороги возили,як землі продавали і тд.
 • Гость: Нехай кожен депутат напише звіт про роботу на окрузі, і не тільки, як раз скоро рік їхньої каденції, і дану інформацію розмістити в ЗМІ. Тоді буде видно хто як працює.
 • Гость: Хто тягне,того ще бьють.Поприбігали великі депутати Оленюк,Антонюк,обласний депутат Палій,сам градо начальник Карлійчук, провірити у садок чи часом Микола Артемович з Ольгою Олексієвною не набрехали про проблеми садочка і не покрали гроші,а коли побачили на своі очі проблеми,за голову взялись.Частіше пани начальники і депутати навідуйтесь у садочки лікарні,та взагалі вивчайте проблеми людей,громади.А ви шановна громадо,накінець перестаньте бути продажним бидлом перед виборами,бо через таких як ви район втрачає більше.
 • Гость: А де наші районні та обласні депутати?Де Пан шаровик Лосик,де 1 лицо міста пан Бартош?Вас що не стосуються проблеми міста?Чи проблеми району стосуються лиш мера і депутатів громади?Де ви є?АУ.Чи лиш коли пити та гуляти за рахунок держ коштів ви появляєтесь?Люди добрі де ваші звіти про роботу,яку ви зробили для району?
 • Гость: Великий інтерес біля сьомого садіку, а може дійсно там якась афера закрутилася, і правильно дописувач пише, перед виборами хтось медалі хоче комусь посідати. Було би правильно щоб журналісти опублікували договір та кошторис, щоб було видно що пан Деліцой задумав, а потім можна буде робити висновки. Просто так Деліцой вам нічого не буде робити. Там є якась заінтересованість.
 • Гость: Послухай вано може би ти чимсь поцікавився і шось добре зробив,а не лиш срав нормальних людей.якшо маєш шось лічне до Колі,скажи йому в очі.а провірити роботу і гроші може любий,навіть такий дибіл як ти.Прийди до мера і спитай шо куда йде?Отакі гниди Микола Миколайович і вас гадять,через таких ублюдків зараз нормальні люди плюнуть на все і вий тоді на луну шоб хтось поміг.Самі нулі і других з толку збивають.
 • Гость: Харе пакалити Деліцоя. Мужик работаєт на сєбя і громаду, трохи на пліточніка і трохи на всіх решта.
 • Гость: пока шо Деліцой работаєт на себе і на пліточніка, на громаду він ніколи не робив і робити не буде, тим більше на всіх інших.
 • Гость: Николай Артемович ты молодец.Раз о тебе и о Николай Николаевиче говорят плохое,это значит что бездарные низкие людишки до вашого уровня не доростут никогда и потому гадят пользуясь анонимностю.Они просто судят всех по себе.Благодаря таким гавнодавам,у добропорядочных людей просто опускаются руки,а они только этого и ждут.Потому что в мерии 80%бездарей да не только там.В раде и администрации,та же картина.Тут хоть мер пашет,а там ужас.Так что не обращайте внимание на недоумков,которых в наше время очень много развелось.Это неудовлетворенные и не состоявшие в этой жизни мелкоплавающие и ничего незначащие гномы.
 • Гость: Не треба примазувати Деліцоя до Карлійчука і їх робити одною командою. У кого коротка пам"ять, я нагадаю, що Микола Артемович ішов на вибори на ПОСАДУ ГОЛОВИ, тобто був у Карлійчука ОПОНЕНТОМ. Радити можеш тільки Деліцою, так як скоро ті, хто працював з Карлійчуком, будуть від цього відхрещуватися. В області уже і так не хотять говорити ні з ким з громади щодо будь-яких проектів, бо у нас "карлійчук". Дідо накрався і таких самих злодіїв коло себе посадив - главну бухгалтершу і зама-абрамчука, разом з пригрітим копчиком, який вже 10 (ДЕСЯТЬ) місяців на посаді, отримує зарплату і не пройшов ЖОДНОГО конкурсу. Так шо, шаноуна Евеліна Сергіївна, послухайте мене уважно - любите Деліцоя і повжаєте - любіть і поважайте. Але не плутайте його з Карлійчуком, бо це Деліцою тільки в мінусю Я вам по великому секрету скажу - деякі старости, які конкурували з дідом Карлосом на виборах, вже поняли, куда вони вляпалися. І це не питання поваги/неповаги, а питання ГРОШЕЙ - села гроші в бюджет дають, а з бюджету не отримують. Чому? Тому що НЕУГОДНІ Карлійчуку, адже дід рулить так, як собі хоче, а не так, як потрібно або за будь-якими правилами. Тому в нашу громаду, при такому тупому і майже шизофренічному керівництві, жоден нормальний бізнесмен-інвестор не піде. Тому що немає визначених правил, а Карлійчук зробив собі ЦАРСТВО, але чомусь за наші з вами гроші. Вам така ситуація подобається? Мені - ні. Може Деліцой і хоче щось поміняти, але він аж ніяк не працює з Карлійчуком в одній команді. Тому його туда не приписуйте. А якщо хочете все списати на ЗРАДУ і БЕЗДАРІВ - так Микола Артемович може і не бездар, а вот Карлійчук - старий дідо і вже не може йти в крок з епохою. І це вартує нам багатьох втрат. Зате у нас є плитка і грейдер в Банилові-Підгірному.
 • Гость: ну за то Банилів відпахав на виборах
 • Гость: А хто кому заважає кучеряво жити? Попробуйте ви.П===ти не міхи тягати
 • Гость: Микола Артемович повністю Вас підтримую це іще раз доводить що Ви людина на своему місці ,а всіх остальних кто Вам заздрить нехай задушить велика дурна жаба.
 • Гость: Заспокою всіх.Гроші на ремонт садочка ще ніхто нікому не давав.Люди, матеріал і працюють під чесне слово Миколи Артемовича.А ось я Карлічуку б не повірила.Не знаю як Микола за своєі простоти душевноі,буде з цього дерьма вигрібати.Ось такий він "поганий"Деліцой.Хто б на таке зважився?
 • Гость: А не кажиться вам дорогі дописувачі, коли секретар і перший зам пішли у відпустку різко начали зливати мера, вийде секретар на роботу коментарів поменшає, М М вас чотко ставлять в позу, дивіться добре кого слухаєте, і повертайтеся трохи в боки, ця банда секретаря і голови земкомісії ціленаправлено заводят вас в тупік, думайте що робите, а то може бути пізно.
 • Гость: мера сливает лосик чтоб матейчук стал мером,а потом будет рулить и мером и громадой и радой.
 • Гость: Куди Матейчуку в мери, він з секретарем не може справитись, коли мер був у відпустці він такі понти почав рубати, що аж страшно було, такі рішення поприймав і договора попідписував, але він робив це з підказки Лося, своєї думки не має. А Деліцой в цей час свої щупальця позапускав, не рада, а шайка блатних, як дальше працювати?
 • Гость: "Такі, аж страшно" - цікава харктеристка договорів і рішень. Можете, щось конкретніше запропонувати?
 • Гость: Не переживайте, у Матейчука і думка своя є, і мозги набагато прогресивніші ніж у теперішніх керовніків. Так шо мер з нього може бути непоганий.
 • Гость: Розраховуйся придурок як крім юди нічого доброго не вмієш.А мер дивися кого на роботу береш,бо такі гівнюки ,я певен всім либиться і всіх обсирає.отаке чмо.недоросль.бездарне і тупе.Розумна і сильна людина отаким дерьмом займатись не буде,займись роботою тупориле.
 • Гость: Зацепили матейчука і пішов срачь, шо Ігорку страшно стало, почав сцати кіпяточком, це тільки початок, продовження ще буде.
 • Гость: Мерія, дивіться самі не ошпартесь. У вас там не в одного рильце в пушку, навіть глибоко копати не треба. А Матейчук не з тих, кого сильно налякаєш. Такщо кип'яток прибережіть для себе.
 • Гость: Извините что вмешиваюсь. Но эти дымы уже достали. Что у нас за люди такие некультурные??? Сами же себя травят.: Украинцев просят не сжигать опавшие листья и стерню. Об этом заявил Министр экологии и природных ресурсов Остап Семерак сообщается на официальном сайте Министерства экологии и природных ресурсов. "Сейчас в Украине завершается сезон сбора урожая, и соответственно все массово сжигают опавшие листья, ботву и траву, забывая при этом, что дым наносит вред не только окружающей среде, но и личному здоровью", - напомнил Семерак. При этом он привел в пример другие страны. "В западных странах такого сейчас уже не увидишь, хотя те же огородные отходы можно компостировать, как это обычно по-хозяйски практикуют в других странах. Это тот уровень экокультуры, к которому мы должны стремиться", - подчеркнул министр. В пресс-службе Минэкологии напомнили, что ответственность за выжигание стерни, пастбищ, растительности или ее остатков и опавшей листвы предусмотрена статьей 77-1 Кодекса Украины об административных правонарушениях. За такое правонарушение предусмотрено от 170 до 340 грн штрафа для граждан и от 850 до 1190 грн для должностных лиц, а в пределах территорий и объектов природно-заповедного фонда - от 340 до 680 грн для граждан и от 1190 до 1700 грн для должностных лиц. За нарушение требований пожарной безопасности в лесах предусмотрена ответственность в виде наложения штрафа на граждан от 85 до 255 грн и на должностных лиц - от 255 до 850 грн, а если такие действия привели к возникновению лесного пожара или распространению его на значительной площади, то от 255 до 850 грн - на граждан и от 595 до 1020 грн - на должностных лиц. Кроме того, за уничтожение или повреждение объектов растительного мира нарушитель может понести уголовную ответственность. Напомним, в конце сентября в Киеве наступила метеорологическая осень.
 • Гость: Я тобі кажу простий рецепт. Підходиш - бачиш дим і "сжиганіє сухой трави" - звониш прямо звідти на 101 - це безкоштовно з мобільного - повідомляєш. Чекаєш пожежників - контролюєш, шоб влупили штраф. Чи ти хочеш щоб ХТОСЬ ІНШИЙ за тебе бігав?