Четвер, Березень 22
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Міська рада чекає пропозицій громадськості щодо генерального плану міста

Міська рада

Відповідно до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” з метою забезпечення врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації, Сторожинецька міська рада повідомляє про початок процедури розробки Генерального плану міста Сторожинець.

Генеральний план визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту. Замовник – Сторожинецька міська рада, розробник – ДП ДІПМ “Містопроект”.

З пропозиціями прохання звертатись у відділ земельних відносин та комунальної власності Сторожинецької міської ради, що знаходиться у місті Сторожинець  по вул. Б.Хмельницького, 7 з 10-00 по 17-00 год, перерва з 12:00 по 13:00 або за телефонами 2-15-49 і 2-53-14.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Магазин Водолій
 • Гость: Щось ніяк від совка не відірвемось. Маємо чергове формальне звернення до громадськості, за яким ніхто не збирається зважати на побажання та пропозиції громадськості. Виходить, що в разі якщо пропозиції громадськості НЕ БУДУТЬ обґрунтовані, а також НЕ БУДУТЬ містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил, то такі пропозиції до уваги НЕ БУДУТЬ прийматись? А ви там всі для чого? Вам розжуй та в рот поклади? Не лусните? В районі всього кілька хоч трохи грамотних архітекторів. Не факт, що їх досвід підходить громадськості. Наприклад, років 25-30 тому районним архітектором планувалось збудувати в Сторожинці співоче поле. Воно й тоді не було цікавим людям, бо людей навіть ніхто не запитав. Щось ніяк від совка не відірвемось.
 • Гость: Так подай пропозицію, попробуй.
 • Гость:
 • Гость: План готовий приймайте.
 • Гость: Чому не викласти проєкт плану від міської ради на обговорення. Якщо у громадськості є пропозиції то виконати ці побажання. А то зараз сиди ламай голову,обгрунтовуй та инше. Це просто перевод стрілок та не бажання міської ради працювати. Будь ласка викладіть прєкт міської ради на сайті та будемо обговорювати. Та всі пропозиції міська рада зобовязана внесе в проєкт і оформить юридично всі питання. Навіщо тоді в мерії працюють юристи,землевпорядники,та за що ми їм зарплату платимо. Що б за них їхню роботу робити.
 • Гость: на сайтах мінрегіону зазаначається що на даний час проходять консультації та обговорення що до нового ДБН "Планування і забудова територій", який скоро буде введено в дію. Новий ДБН замінить декілька старих. Так постає питання - чи варто зараз робити новий генплан міста по старих норма ДБН, якщо будуть нові. Потім прийдеться знову переробляти. Довідково: Проект ДБН «Планування і забудова територій» розроблено на заміну старих ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.2.4-1-94 «Планування і забудова сільських поселень», ДБН Б.2.4-3-95 «Генеральні плани сільськогосподарських підприємств», ДБН Б.2.4-4-97 «Планування та забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств», ДБН Б.1-2-95 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження і затвердження комплексних схем транспорту для міст України», СНиП ІІ-89-80 «Генеральные планы промышленных предприятий».
 • Гость: інтересні кадрові змиіни пройшли в мерії, Гринчука В.В. який не пройшов на начальника ЖКГ призначили в.о. начальника траспортно-господарського відділу ОТГ, а пана Гаврилюка Миколу Пилиповича (тобто Балінова старшого) -мехеніком та інспектором з праці в ОТГ . Хотілося би знати чиї лобіювання вплинули на такі призначення? Адже меньший Балінов хає мера з усіх сторін і за де що тільки можливо. І тому напевно за останні дні на сайті ні одного коменту "поганого" в бік мерії. Шановні дописувачі ане кажиться Вам що хто більше гарлапанить , той і щось "має". Або Матейчук з Лосіком запихують потихенько своїх людей де тільки можна. Поглянемо як наші журналісти опишуть дані призначення на своему сайті, А може Матейчук з Чеботарем заборонять писати про це, адже вони являються основними співласниками сайту. Мер, тобі скоро можуть висловити недовіру. до цього все і йде. Тим більше мер зобовязав секретаря подати пропозиції по скороченню в мерії, а він тим і рад, буде косити напрво і наліво.
 • Балінов Дмитро: Це ЗРАДА чи ПЕРЕМОГА? І ще можна запитатися - відколи Матейчук є співвласником сайту? Уже до купи запитаюся - скільки матеріалів нам заборонили писати і яких саме? Може десь комусь забороняли коментарі писати? Чи, О ЖАХ, видаляли? Я тут подивися реєстр ЄДРПОУ і не знайшов в засновниках у нас Ігора Матейчука. Співвласниками і засновниками нашого ГО "Сторожинець-Медіа" (40158571) є я, Роман Чоботар і Вадим Чеботар. Взагалі рекомендую менше користуватися системою OBS (Odna Baba Skazala), а більше відкритими реєстрами. Нам допомагає розслідування писати, може й вам допоможе з висновками.
 • Гость: ID 5167212 в контактах. Сережа перестань гадити.
 • Гость: Акелла промахнулся
 • Гость: Бистренько удалили акаунт?
 • Гость: Сумніваюся, що він там взагалі був. ІД вконтакте - 9 цифр, а не 7
 • Гость: Ира ???? Фамилию написать???? Дочка или кто??
 • Гость: Ти шо, угадуєш? Іванова фамілія, *ть
 • Гость: А чо нервничаем? страшно???
 • Гость: Одного разу йшли два Ангела по дорозі де і застала ніч треба було переночувати. Побачили вони дім заможнього пана і попросилися на ночівлю, пан не відмовив і дозволив їм переночувати у підвальному приміщенні. На ранок молодший Ангел прокидається і бачить, що старший замуровує стіну, яка обвалювалася;- Навіщо ти ремонтуєш йому хату? Він нас пустив у півницю не нагодував, не напоїв, а ти допомогаєш йому. Старший каже: Не все те, що бачиш правда. На ранок Ангели подякували й пішли далі. На слідуючу ніч знову треба десь заночувати і побачили вони стару бідні хатку, зайшли і попросилися на ніч. Господарі з радістю прийняли їх нагодували, напоїли, постелили на своєму ліжку, а самі полягали на підлозі. На ранок коли прокинулися, Ангели побачили сумну картину, єдина корова господарів, здохла. Молодший Ангел каже до старщого:- Чому ти так зробив, вони такі добрі люди так гарно нас прийняли, а ти зробив, що у них здохла остання корова. Старший Ангел каже: Не все явне є правда. Меньший Ангел не заспокоювався. Поясни мені чому так. Тоді старший Ангел, каже: Коли ми були у багатія, я відремонтував стіну тому, що в тій стіні був скарб золотий і я не хотів щоб він отримав ще більше грошей, а до бідної сім'ї вночі прийшла смерть мала забрати жінку господаря,а я смерть умовив, щоб вона забрала корову. Не все, що бачиш, є правда.
 • Гость: на каком основании идет сокращение в школах, садиках. Игорек ох-л, читай закон о КЗпП, секретар должин быть образованым, патриотом.
 • Гость: 1. РОЗРОБКА- результат процесу...наприклад- "експериментальні розробки у галузі технічних наук"...у даному випадку звичайно ж мова йде про РОЗРОБЛЕННЯ генерального плану. 2. початок ПРОЦЕДУРИ РОЗРОБКИ генерального плану- аж ніяк не суміщається...ПРОЦЕДУРА- офіційно встановлений порядок, послідовність дій...може бути- процедура погодження того ж генплану, або процедура громадських слухань, але не процедура розроблення... отже, на мою думку, буде вірно так- Сторожинецька міська рада повідомляє про початок розроблення генерального плану міста Сторожинець. ну, що повідомляє це добре, але ж де рішення відповідне? чуму такє історичне (без кавичок) рішення не змогли тут розмістити...купу дурних накладних різних тут фоткали, а ось рішення цього немає... і ще, згідно п.5 ст.21 "Оприлюднення проектів містобудівної документації на місцевому рівні є підставою для подання пропозицій громадськості до відповідного органу місцевого самоврядування."...так що про пропозиції ще зарано говорити, воно не пошкодить звичайно, але чи всі будуть враховані, бо по тоговим точкам ми вже всі нормативи перевищили...вже дочекаємось проекту генплану там і подивимось, бо критикувати завжди легше...
 • Гость: а якби у бабушки був ..., то вона була би дедушкою. Десь так. Рішення попитаєтесь в міській раді
 • Гость: я у захваті від вашого гумору, але взагалі рішення міської ради мають бути на ії сайті, але там останнє рішення за 2009 рік, а на офіційний звичайно ж не попасти...та й не мені це рішення потрібно, а самій міській раді, бо на підставі нього і проводиться розроблення генплану, складаються договори...
 • Балінов Дмитро: Про виділення коштів на генплан говориться ще з червня. Саме тоді, під кінець VII сесії було внесено питання розподілу 11,2 млн. грн. інфраструктурної субвенції. https://storozhynets.info/archives/25645 Більш детально ситуацію я розписав тут: https://storozhynets.info/archives/25652 Там вже були передбачені кошти на генплан. Тільки спочатку мав бути просто якийсь генплан, потім генплан Сторожинця, Нових Бросківців та Слободи Комарівців, а потім залишився тільки генплан Сторожинця. https://storozhynets.info/archives/27363 Звичайно, я не можу відповідати за розміщення рішень на офіційному сайті міської ради, який нещодавно навіть змінив свою адресу.
 • Гость: http://stor-rada.gov.ua/2017/06/12/%d1%80%d1%96%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-vii-%d1%81%d0%b5%d1%81%d1%96%d1%97-vii-%d1%81%d0%ba%d0%bb%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f/
 • Гость: Дякую!
 • Гость: Вожу дитину у другий садок міста Сторожинець. Такт ут вже так економлять електроенергію, що у 17.20 темнота повная. Ні душі у садку, все закрито і навіть двірника чи сторожа немає бо і на вулиці світло не горить. От де слухняні працівники!Садок працює до 18.00 а у 17.20 він уже закритий на ключ. добре що чоловік встиг забрати дитину, бо остання. вихователька подзвонила ідіть бо ваша дитина остання. Скажіть а може б ви шановна громада і кошти отак економили тільки на отаких працівниках. Скоротіть робочий день садкам та хоч не буде обідно. Я відпрацьовую свої години до 17.15. лечу у садок за дитиною а вони визванюють тай ще робочий свій час не допрацьовують. І це не перший раз, буває навіть зранку нагадують що пятниця, скорочений день. Дайте відповідь це правда що у садочку пятниця короткий день до 17.00., передсвяткові дні до 15.00. а буває і до 13.00. і садок до якої години працює кожного дня????????????? Прошу розібратися і дати відповідь усім батькам садочка №2.Це вже неможливо терпіти. До завідуючої підходити немає смисла бо вона не контролює своїх підлеглих раз вони так роблять.