На території Сторожинецької ЗОШ №1 І-ІІІ ст. інспектором з благоустрою міської ради було обстежено дерева. За результатами сім ясенів підлягали видаленню, оскільки становили небезпеку для школярів.
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2017/11/2-15.jpg)
Стовбур ззовні виглядав цілим, а всередині був сильно прогнившим
Працівники КП “Сторожинецьке ЖКГ” за допомогою автовишки зрізали декілька дерев. Мілкі гілки були відвезені на територію ЖКГ для використання у якості дров.
Комунальники стикнулися з проблемою при зрізі аварійного ясеню, який знаходиться найближче до залізничної колії – його гілки загрозливо нависають над лініями зв’язку та електропередач і є велика ймовірність їх пошкодження під час робіт.
Було вирішено звернутися до Чернівецької ділянки колії Львівської залізниці та Сторожинецького РЕМ з проханням тимчасово зняти повітряні лінії мереж, після чого можна буде безпечно звалити дерево.