Четвер, Березень 22
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради

Виконком

Вчора, 14 листопада 2017 року, відбулося засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради. На порядку денному було 19 питань.

Питання порядку денного

п/п

Назва питання
1. Про організацію снігоприбирання та залучення снігоочисної техніки підприємств, організацій міста для очитски доріг і вулиць Сторожинецької ОТГ в зимовий період 2017-2018 років

                     Інформують:

1. Кухарук Андрій Анатолійович – в.о. начальника КП

«Сторожинецьке ЖКГ»

2. Карп Георгій Драгушович – начальник КП «Карп-ЕКО»

2. Про перерозподіл асигнувань міського бюджету

                      Інформує: Добра Валентина Миколаївна – начальник фінансового відділу Сторожинецької міської ради

3. Про уточнення переліку обладнання та предметів довгострокового користування по Сторожинецькій музичній школі, що фінансується за рахунок субвенції

                      Інформує: Добра Валентина Миколаївна

4. Про затвердження тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для Сторожинецької районної лікарні

                     Інформує: Матейчук Ігор Григорович – секретар Сторожинецької міської ради

5. Про анулювання паспорту прив’язки тимчасової споруди виданого гр. Митрику М.І.                     

                     Інформує: Никифорюк Маріян Іванович – начальник   відділу земельних відносин та комунальної власності Сторожинецької міської ради

6. Про замовлення виготовлення звіту про оцінку майна, що передається в оренду

                   Інформує: Никифорюк Маріян Іванович – начальник   відділу земельних відносин та комунальної власності Сторожинецької міської ради

7. Про розгляд клопотання в.о. старости с.Нові Бросківці, с.Заболоття Малованюка І.Д.

                   Інформує: Никифорюк Маріян Іванович

8. Про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

                     Інформує: Никифорюк Маріян Іванович

9. Про впорядкування нумерації будинків, уточнення та присвоєння поштових адрес

                     Інформує: Никифорюк Маріян Іванович

10. Про розгляд заяв громадян щодо надання статусу особи, що проживає, працює (навчається) на території села Банилів-Підгірний, якому надано статус гірського

                   Інформує: Абрамчук Валерій Антонович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

11. Про передачу на баланс КП «Сторожинецьке ЖКГ»  матеріальних цінностей

                  Інформує: Абрамчук Валерій Антонович

12. Про гарантію виділення коштів на співфінансування Сторожинецькою міською радою придбання екскаватору для КП «Сторожинецьке ЖКГ»

                    Інформує: Абрамчук Валерій Антонович

13. Про надання дозволу на проведення заходів дозвілля у Будинку культури с.Костинці  під час святкування храмового свята 21.11.2017 року

Інформує: Гаврилюк Андрій Олексійовичначальник відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сторожинецької міської ради від 10.10.2017 року № 178 «Про встановлення режиму роботи закладів культури Сторожинецької ОТГ»

Інформує: Гаврилюк Андрій Олексійович

15. Про передачу на баланс КП «Сторожинецьке ЖКГ»  окремого майна (основних засобів)

Інформує: Гринчук Віталій Васильович – начальник відділу транспортно-господарського обслуговування

16. Про надання дозволу на встановлення розмітки по вул.Українська, м.Сторожинець

Інформує: Гринчук Віталій Васильович

17. Про встановлення режиму роботи бару «У тещі» в м.Сторожинець,            вул. Б.Хмельницького, 9

                   Інформує: Матейчук Ігор Григорович – секретар Сторожинецької міської ради

18. Про надання дозволу на проведення земляних робіт

Інформує: Шелємін Сергій Анатолійович – провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та інфраструктури

19. Про надання дозволу на зріз дерев

Інформує: Шелємін Сергій Анатолійович

Основне обговорення викликали питання про організацію снігоприбирання та залучення снігоочисної техніки для очищення доріг і вулиць Сторожинецької громади взимку, про затвердження тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для Сторожинецької ЦРЛ, про гарантію виділення коштів на співфінансування міською радою придбання екскаватора для КП “Сторожинецьке ЖКГ” тощо.

Магазин Водолій
 • Гость: А коли буде виставлено питання про роботу дошкільних закладів про їх режим. Знову же повторююсь. у садочку №2 нема ніякого режиму дня. Рано приходиш вихователя ще нема, ввечері уже нема. Третій день хожу за дитиною усюди темно. 17.20.,1715, 17.30. Дитина одна. Я на роботі раніше не можу забирати. Вихователь постійно показує незадоволення або визванює що дитина одна у садочку. Ігор Григорович розберіться і дайте відповідь до якого часу працює цей дитячий садок? Пятниця скорочений день чи ні? Чи скорочені передсвяткові дні і до якої години? Та може цей садок всеж таки буде працювати як потрібно чи ні???А може звернутися до області?
 • Гость: Це хвороба усіх садочків.Це говорить про те,що вихователям плювати на завідуючу. Нема дісципліни.Приходиш у садок біля 6 00,то рот до вух,а ваша дитина скучає,забирайте раніше.а гроші деруть добрі,не дивлячись що ім громада допомагає.
 • Гость: Садочки, як садочки, а ось школи вже взагалі обнагліли! вимагають на потреби школи, а для дітей, майже нічого не роблять, ба ще більше - книг також немає, а вчителі ще й погрожують поганими оцінками, якщо дитина не придбає книги. це вже не говорячи, про те, що і вчителі не всидять на робочому місці до кінця робочого дня. коли влада зробить із цим порядок. чи, можливо, там вчаться ВАШІ діти?...
 • Гость: Для цього напишіть письмовий запит на ім'я директора закладу щодо графіку роботи закладу. І потребуйте відповіді у письмовій формі. Думаю всі питання відпадуть.
 • Гость: Садочки працюють до 18.00, у передсвяткові та п'ятницю до 17.00
 • Гость: Ви, шановний "батько", вчите як правильно діяти, але
 • Гость: Але ж шеф до Вас відправить цих мам очок, Вам накаже розібратися! І Ви ще будете винні!!!!!! А Ви, теж добрі, вчите як правильно писати письмові заяви. Вам це треба?????
 • Гость: Я, звичайно, не експерт у області ЖКГ. Але як я бачу вирішення даної проблеми підготовки до зимового періоду. 1. Голова ОТГ дає розпорядження старостам сіл (бо саме старости знають по своїм селам у кого є потрібна техніка, а не начальники жкг та карпеко) щодо пошуку підприємців чи приватних осіб, що мають снігоприбиральну техніку. Старости в свою чергу відмічають тих осіб, яки згодні на умови укладання договору щодо обслуговування доріг у зимовий час. І подають відповідний звіт Голові ОТГ. 2. Далі маючи список тих, хто може і хоче укласти відповідний договір узгодити з ЖКГ та КарпЕко щодо розподілю ділянок обслуговування доріг. 3. Коли ділянки узгоджено - підписання договорів. (Можливо спочатку договір, а потім узгодження ділянок). 4. Стосовно оплати послуг, думаю варто вчасно розраховуватись з людьми і наступного року вони самі прийдуть до міської ради, щоб знову укласти даний договір.
 • Гость: Відколи це пятниця стала у садочках скорочена. У вихователів 30 годинний робочий тиждень. Коли ж вони відпрацьовують свої години, Ігор Григорович?
 • Гость: А у Вас шановна, хіба п'ятниця не скорочений день?
 • Гость: 5*8==42
 • Гость: У другому садку завжди щось не добре відбувається. Вчора наприклад у яслях сказали здавати по 100 гривень на подарунки на Миколая. Питаю для чого так багато грошей. Відповідь: на вихователів ще на подарунки. Получається для дітей маленький сочок і вафелька а на вихователів адміністрацію по 80 гривень з кожної дитини. Не зажирно їм? КОЛИ це закінчиться!!!!!!!!???????? Ви кажете до завідуючої звернутися, та вона сама лише і каже дай на те, дай на се і таке інше. На неї дивишся і я лічно зразу переходжу на іншу сторону або відвертаюся бо знаю що зараз послєдує ДАЙ-ДАЙ-ДАЙ=ДАЙ.....Вони дійсно навіть не хочуть досидіти до 18.00 не говорячи про те що вони зовсім не дивляться за дітьми. діти сидять на горшках по 30 хвилин 40 Кричать на дітей.
 • Гость: Ігор Григорович що у другому садку вирішилося з оператором-педофілом? Завідуюча нам казала що це не правда. Ми узнавали що цей факт дійсно був і братик заступився за сестричку і підняв шум. через це у цих людей забрали дітей. Просимо Вас втрутитися у це питання і не дозволяти такій людині працювати у садочку де діти. Тим більше Ви напевно теж читаєте в інтернеті скільки зараз випадків що зникають діти і зі шкіл і на вулицях в калясках і в садочках.
 • Гость: Також другий садок за фінанси. Середня група вихователь Надія Іванівна. Батько один зробив як спонсорську допомогу дах пісочниці на майданчику, а завідуюча вимагає з усіх батьків групи підкреслюю вимагає здати їй за цей дах гроші. По якому це? Нам спонсорські при вступі у садочок ніхто не повертав і здавали ми не 1500-2000 тичсячі гривників а більше. Коли припиниться це здирництво. риба воняє з голови. Якщо вимагає завідуюча то звичайно і вихователі тим же і займаються. Звертаюсь також до вас Ігор Григорович, скільки можна? І дійсно зараз ідуть свята то буде здайте на Миколая, на Андрія, на Новий рік на Різдво. Йой а може Миколай та Андрій це Карлійчук, Гакман а Ігора ще нема? Та обуздайєте ви усі нарешті цю пані з її колективом чи вам невмоготу, сильонок не вистачає?
 • Гость: Ну хоть один прийдіть і офіційно заявіть, а то все слова, коменти. Про вчорашню перевірку не знав ніхто, навіть я до 17 год. Просто всі завідуючі попереджені, що за порушення у садочках догана буде завідуючій, а не вихователям.
 • Гость: Сьогодні забирала дитину і чула що вчора був з перевіркою Ви, Ігор Григорович. Дякую гарно за підтримку. Нарешті садок світився вихователі на місті. Я спокійно забрала дитину. Незнати чи надовго буде таке, бо кажуть що їх попередили про вашу перевірку садків на рахунок робочого часу. Будь ласка тримайте це на увазі завжди.
 • Гость: Чемна ;жінка не запізнилася! А то сидить до півночі пише пасквілі, а потім цілий юдень відсипається.
 • Гость: Шановні завідуючі,невже ви не можете навести лад у себе в колективі?Невже потрібен мер,секретарь і тд шоб контролював вашу роботу.Я пропоную таких завідувачок гнати з позором,за не соответствіє посаді.Робочий день до 18 00 має бути законом.А батькам пропоную возмущенних вихователів записати на моб і в інтернет і будуть працювати усі як милі.
 • Гость: *тут була смішна картинка з нецензурною лексикою
 • Гость: Хто? Завідуючі? Наведуть порядок, як ?Вони ж залежні від своїх працівників (подружок, сестер, кумів і т.д.) а ще колись так само працювали вихователями ще гірше ніж теперішні підлеглі вихователі. Що вони можуть сказати своїм працівникам якщо самі нічого не роблять лише гроші з батьків здирають, каву пють із своїми працівниками та і самі способствують порушенням. Писати заяву з батьків ніхто не буде тому що для кожної мами дитина дорожче і вони якось відбудуть три роки у садку. От якби ви шановні відкрили якийсь садок та розгрузили існуючі садки, то булаб конкуренція. Тоді б невистачало у цих садках дітей тоді і взяток за садок ніхто б не брав і задумалися шановні завідуючі, вихователі що можуть без роботи залишитися. Відкрийте садок на Гвардійській, призначте сильного керівника господарського і подивитееся, що багато чого змінеться. Тоді само по собі все стане на свої місця буде конкурентний усім заклад і громаді буде цінна робота.
 • Гость: Звісно, що всі повинні відробляти свої години, але для того щоб прийти до садочка за дитиною до 18:00, Вам поттрібно вийти з роботи, принаймі на 15-20 хв. раніше. отже, ви також не досиджуєте свої години на робочому місці. чи не подумали, що у вихователів також є діти та сім'я!!! а вчителі, взагалі умудряються сказати такі фрази, що в голову не лізе. наприклад: "До мене на перерві не підходити і більше нічого не питати, мені за це не доплачуюють". тобто, їх робочий день закінчується після 45 хв. Зверніть увагу на це також, Ігорю Григоровичу, розібравшись їі садочками. Дякую
 • Гость: Я працюю до 17.15і встигаю забрати свою дитину вчасно до 18..00. Тож я відробляю свої години та не відробляють їх вихователі і нема контролю з боку керівництва садком. тепер знову садок у 17.30 вже закритий. вихователі говорять таку фразу "Ваша дитина на весь садок одна" "невже у вас нема бабусь чи дідусів і т.д.". перевіряти роботу садка треба і заняття з дітьми і все інше.
 • Гость: Це який садок? Сьогодні ж субота