TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики в закладах освіти Сторожинецької громади

В неділю, 12 листопада 2017 року, базі Сторожинецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 методистами Центру надання методичної допомоги відділу освіти молоді та спорту Сторожинецької міської ради організовано проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед загальноосвітніх навчальних закладів Сторожинецької міської ради.

Основною метою та завданнями І-ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади фізики було стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді; пропаганда наукових знань, підвищення інтересу до поглибленого вивчення фізики; виявлення та  розвиток у школярів творчих здібностей і зацікавленості науково-дослідною діяльністю; формування складу команд для участі в  ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

У І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2017/2018 навчальному році брали участь 229 учнів: 7 клас – 56 учнів; 8 клас – 63 учні; 9 клас – 57 учнів; 10 клас – 26 учнів;11 клас – 27учнів.

У ІІ етапі взяли участь 24 учні: 7 клас – 9учнів; 8 клас – 6 учнів; 9 клас – 2 учні;10 клас – 3 учні;11 клас – 4 учні.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики стали 12 учнів ЗНЗ Сторожинецької міської ради.

7 клас

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові ЗНЗ  Диплом Прізвище, ініціали вчителя, що підготував
1.   Доскалюк Дмитро Олексійович Зруб-Комарівська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ Гуль А.М.
2.   Долінський Михайло Валерійович Сторожинецька районна гімназія І Борча В.К.
3.   Фуштей Богдан Онуфрійович Панківський НВК ІІ Ксьонзик Н.І.
4.   Масіян Катерина Григорівна Сторожинецька ЗОШ І-ІІІ ст. .№1 ІІІ Кузьміч О.І.
5.   Середюк Світлана Юріївна Банилово-Підгірнівська гімназія ІІІ Червоняк Г.Є.

8 клас

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові ЗНЗ  Диплом Прізвище, ініціали вчителя, що підготував
1.      Томка Анна Михайлівна Ясенська ЗОШ І-ІІст. ІІІ Гуцан Л.І.
2.      Угрин Василь Петрович Б.-Підгірнівська гімназія ІІІ Червоняк Г.І.
3.      Крупчак Анастасія Володимирівна Зруб-Комарівська ЗОШ І-ІІст. ІІ Гуль А.М.

9 клас

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові ЗНЗ  Диплом Прізвище, ініціали вчителя, що підготував
1. Піхоцький

Микола

Миколайович

Сторожинецька районна гімназія ІІІ  

Борча В.К.

10  клас

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові ЗНЗ  Диплом Прізвище, ініціали вчителя, що підготував
1.      ДраганчукКарінаМиколаївна НовобросковецькаЗОШ І-ІІІст. ІІ Маніліч О.В.

11 клас

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові ЗНЗ  Диплом Прізвище, ініціали вчителя, що підготував
3. Костинян

Олександр

Віталійович

Сторожинець-кий районний ліцей ІІІ  

Ікованюк В.М.

4. Доскалюк

Олександр

Віталійович

Сторожинець-кий районний ліцей ІІІ  

Ікованюк В.М.

Джерело: методист ЦНМД ВОМС В.М.Багрій

Категорія: Освіта
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ