TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Комунальники виявили значну аварію водогону – чиста вода текла прямо до каналізації

Водопровідна вода текла прямо в каналізацію

Працівники КП “Сторожинецьке ЖКГ” виявили в мікрорайоні у Сторожинці значний прорив водопровідної мережі. Роботи по пошуку аварії розпочалися ще 22 листопада.

В одному з технічних колодязів було виявлено значний потік чистої водопровідної води, яка зливалася прямо в каналізаційну мережу. Через відсутність схем комунікацій доволі довго прийшлося шукати, де саме могли бути пошкоджені водогінні мережі.

Каналізаційний колодязь знаходився під товщею землі та асфальту

Сьогодні, в районі перехресть вулиць Некрасова та Соборної під півметровим шаром землі був виявлений колодязь, в якому до каналізації зливалася чиста водопровідна вода. Це було однією з причин відсутності тиску в системі на верхніх поверхах будівель.

Наразі комунальники приймають міри для ліквідації аварії та відновлення нормального функціонування водогону в цьому районі міста. По закінченню робіт покриття на дорозі та тротуарах буде відновлено.

КП “Сторожмнецьке ЖКГ” просить вибачення за тимчасові незручності.

Категорія: ЖКГ
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ