Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Сторожинецькій мерії відбулося засідання погоджувальної ради

 

Вчора, 1 грудня 2017 року, в Сторожинецькій мерії відбулося засідання погоджувальної ради – консультативно-дорадчого органу, який утворений для попереднього розгляду організаційних, соціально-значущих та резонансних питань роботи міської ради, подолання розбіжностей і вирішення питань, що виникають у діяльності ради та міського голови, а також з метою забезпечення координації дій депутатського корпусу.

На засіданні розглянули питання порядку денного та докладно зупинилися на тих, які викликали найбільш бурхливе обговорення – це оптимізація штатів міської ради.

З подачі голови Сторожинецької громади Миколи Карлійчука погоджувальна рада не підтримала проект рішення комісії по оптимізації чисельності працівників міської ради, тобто на цю сесію питання про скорочення виноситися не буде.

Загалом, при запланованому скороченні посад наступного року економія коштів мала б становити біля 1,7 млн. грн., беручи до розрахунків тільки штатні розписи і не враховуючи працівників старостатів.

Магазин Водолій
 • Гость: Не вистачає грошей на зарплату вчителям, то чому їх не відправили в відпустку за свій рахунок, як всіх останніх, хоча б під час канікул?
 • Гость: Нестача грошей - не проблема вчителів, а їхнього роботодавця - міської ради. ОТГ витрачає більше, ніж заробляє. Тут два варіанти: або зменшувати витрати (насамперед, скорочувати працівників), або збільшувати надходження до бюджету мерії. Перший варіант простіший. Але й працівники швидко "закінчаться". Що тоді буде робити мерія? Потрібен ефективний менеджер! Всі мають сплачувати податки, а хто їх розподіляє - ефективно витрачати, без зайвих "осідань"...
 • Гость: Продивившись засідання, обуренню немає меж- як можна було зняти питання з порядку денного щодо оптимізації штатів. Дане питання було вивчене комісією по оптимізації, комісія неодноразово збиралася ( не забувайте, що більшість членів комісії не є працівниками міськради, багато з них відривалися від своєї безпосередньої роботи), своє бачення щодо скорочення надавали і директори шкіл,і завідуючі дитсадками, і старости. З врахуванням цих побажань комісія винесла свої рекомендації по оптимізації штатів для того, щоб прийнявши по цьому рішення на сесії, можна було б нормально планувати бюджет на наступний рік. Все, що потрібно було зробити після винесення рішення комісії з оптимізації- це дати доручення кадровій службі перевірити, чи на перелічених посадах, які попадають під скорочення, працюють працівники, які відносяться до катерорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Після цього потрібно було сформувати відкорегований проект рішення по цьому питанню і винести його на розгляд сесії. Все. Але ж ні, та к би зробили в нормальній громаді та не в нашій. Ми будемо переливати з пустого в порожнє ще рік, бо ми ще не готові і "багато туману". Микола Миколайович, багато туману у Вас в голові, Ви б уже якось визначилися- ми будемо економно та раціонально використовувати кошти, чи будемо їх просто проси...ти?
 • Гость: Микола Миколайович дякуємо вам,що не залишили на свята без зарплати.А там вже як Бог дасть,а поки що здоров"я вам і довгих років служіння народу.А правельно сказали за поетес.Може хтось із спонсорів найдеться,у нас купа людей,самородків у любій сфері,так давайте усім по 100000 виділяти.Та Тамара напевно хоче собі заробити і не знає як.
 • Гость: Не дуже дякуйте, так як на свята ви всерівно не залишилися б без зарплати. Згідно законодавства, при істотних змінах умов праці ( в тому числі при скороченні) за два місяці до скорочення працівника зобов'язані письмово попередити про це. Так що на свята всі мали б зарплату. Тому не приплітайте свята до оптимізації штатів.
 • Гость: Рівно рік тому коли у нашій громаді творили і нікому не потрібні відділи укомплектовували нужними людьми хтось думав про те що треба буде на це все давати купу грошей?Набрали дармоїдів ніхто не розуміє хто що робить і хто за що відповідає. Премії влупили по 120 %.Карлійчук і його пристаркувата команда не розуміє що їм треба робити.Спочатку треба вас скоротити а потім ДНЗ і школи.
 • Гость: рішення по оптимізації включало в себе оптимізацію не тільки в садочках та школах, а й в самій міськраді- і суттєво.
 • Гость: Що пане секретар знову огадився і показав свою тупість, для того щоб була спроможна громада дуже необхідна оптимізація, але її потрібно робити не так.. її повинні робити люди які в чомусь розуміють і знають законодавства. А ви пане секретар не можете звязяти два слова а лізти куди не треба ви вмієте. І це ще раз показує професійність кадрів в мерії.
 • Гость: Григорович, це не ми писали. Якщо шо, ми вас підтримуємо.
 • Гость: ПДД це що - партія дураків і дибілів.
 • Гость: Це партія хабарників з в.о.старост, які нічого не роблять а отримують від 600 долярів + бензин та службові машини. Так пані Світлано???
 • Гость: Ні очевидно що це партія дружніх дуполизів.
 • Гость: Навчись грамотно писати для початку, в одному слові дві помилки, а потім роби висновки шауновний Банилів.
 • Гость: Пані Добра В М дайте Деліцою почитати бюджетний кодекс, щоб він знав що таке бюджет України а що таке бюджет громади, і як начальник фінвідділу і відповідаєте за дохідну частину бюджету, зробіть все щоб Деліцой сплатив податки від здачі в оренду приміщень по вул. Некрасова, а якщо не хоче сплачувати нехай юристи стягнут оплату через суд разом з пеньою. Нехай громада знає своїх "героїв" в леце. Ось вам і кошти щоб заплатити в сьомому садіку за так званий ремонт опалення.
 • Гость: А при чому тут пані Добра?,якщо у вас є якісь особисті невдоволення по поводу Миколи Артемовича чи факти подайте до суду,а від себе додам,що він є розумна і безкорисна людина,який допомагає навіть тим,які на нього гонять,таких як оце ви і він це добре знає.Зайдіть до нас у мерію і посидіть один день і ви побачите скільки добра ця людина робить,не получаючи ні копійки,а люди думають що він у нас працює.Він просто депутат ,який має добру душу,а задовільнити усіх ще нікому не вдавалось і чим більше людина робить добра,тим більше получає негативу.Чому так?не знаю,напевно недорослі заздрять.
 • Гость: И это ж не спится падле в два часа ночи ,видно запорами страдает,через жопу не идет,давай через хлебало муть гнать.Вот таких гнид надо избавлятся,а то сами нифига не стоят и другим стараются опустить руки.Я атошник,которому Николай помог и советом и делом,за него пасть порву урод.Тебя бы к нам в роту,быстро уму разуму научили.
 • Гость: Якщо ти працівник і працюєш і очевидно маєш якісь функції,за виконання яких тобі платять зарплату,а яку ти живеш. Я правильно думаю? А тепер щодо Деліцоя,цього, як ти кажеш,безкорисного альтруїста. Людина нігде не працює, принаймні офіційно. Тоді за які він гроші живе,слачує комунальні послуги? А може він ще, не дай боже, отримує субсидію? Якшо він цілими днями у мерії то якими справами він там займається? Можу точно сказати, як одного разу цей алканавт в пяному угарі розказував , що всі земельні питання у громаді рішає він і тільки через нього.Очевидно,що всі ці оборудки мають певну ціну, яку цей добрий і безкорисний проходимець кладе собі у кишеню. Прицьому Некифорюк і Сирбу все це узаконятЬ.Доречі, якщо він здає в оренду приміщення то обовязково має сплатити полдатки з отриманих доходів.А громада зобовязана це провірити.
 • Гость: Абсолютно з вами погоджуюсь. Якщо депутат має власний бізнес, то з нього і найбільший спрос. А Миколі Артемовичу хочу сказати, що якраз саме на цю сесію важливо було винести питання по оптимізації, а не після того, як буде прийнятий бюджет.
 • Гость: Якщо ти депутат,то самий хворий на голову.Тому що усі питання у нас вирішує наш поважний голова,а усі решта виконують своі обов"язки.Так що шановні не заздріть і навчіться рахувати своі гроші,а не чужі.І робіть щось добре,не получається головою,робіть руками.
 • Гость: Читаю оці висказування, я зробила висновок,що орендатор і депутат одне і те ж і як ви шановна громадо пишете ніяке,зле напевно на весь світ.Це отакі невдоволені і заздрісні люди,які нічого доброго,крім як обгадити не можуть зробити.За наш садок №7 теж казали що Ольга Олексіівна і Деліцой М А украли гроші на ремонт садочка.Позбігались отакі як оце цей депутати провіряти.Навіть сам Палій прибув,у якого у внучки у групі було 12 градусів тепла.А оказується ,люди роботу зробили,добре,якісно,у групах 23градуса тепла,вода цілодобово,усі працівники задоволені,а грошей ім не заплатила наша мерія,судячи з виступу на відио іхніх зборів.То це б довірились непорядній людині підприємець,який у долг дав товар і працювали б люди на чесне слово?Так що побільше б у нас таких депутатів як Микола Артемович
 • Гость: Не знаю чи орендатор і депутат одна і та ж особа, але те , що під ніками "депутат" під цією статтею пишуть двоє осіб- то це точно.
 • Гость: То це получається,що бізнесмени депутати повинні утримувати таких вонючок як ти? так виходить?.Серед депутатів 90% підприємців і тільки можно сказати половина з них які варті уваги і поваги.І ніхто нікому не заважає гарно жити.
 • Гость: Депутати-бізнесмени нікого не повинні утримувати, але вони зобов'язані бути добросовісними платниками податків до громади. І не використовувати свій статус депутата у власних цілях. А то навчилися вимагати щось від інших, а себе не бачать.
 • Гость: Так ось хай усі депутати прозвітують перед громадою,що доброго вони зробили для цієі громади.І бажано щоб свій голос подали і обласні депутати,бо гонору дофіга,а толку ні фіга.Чули що наш обласний депутат Палій,буде змагатись з міським депутатом Войцеховським,за місце головного лікаря.
 • Гость: Має право,а що Плегуца вже не буде працювати?Чи хлопці думають що дедушке пора на оддих.Моя думка з цих трех претендентів Плегуца №1.Він будучи обласним депутатом у свій час,зробив для району більше,ніж попередники.А Палія навіть не чути.Якби не прочитав що він обласний депутат,навіть і не знав би.
 • Гость: Плегуца №1?Так, перший у безпределі лікарні.Подивіться що тут твориться,.род дом гребут безбожно,терапія місця за гроші,реанімація для віп ніщих,які лікуються за лікарняну касу.Лосики, і ім подібні.А людям,які находяться на межі,місць нема.60% лікарів дивляться на хворого,як на "чого припер?" якщо грошей нема..Від Войциховського теж не в захваті.Грубий,наглий,буде працювати на себе.Перше що зробить,прибере розумних і неугодних.А за Палія,то дійсно смішно.Нема слів.Думаю що це жарт.
 • Гость: А що Плегуца вже йде на пенсію?А хто претенденти?Чи вже вирішили хто буде головним?
 • Гость: Войцеховский,уже ждет не дождется.Хоть на какоето время сесть в кресло главного и Плегуца,как настоящий бизнесмен,все продается и все покупается,"сотворит чудо"для любимого зама.Это мое мнение.Потому что реально кроме А Ф претендентов нет+друг Лосик подсобит отшить всех желающих.Так что я думаю на некоторое время.всетаки будет керовать великий и могущественный Францович,но не долго,может годик.
 • Гость: Все це виглядає дуже підло і грязно. До Плегуци є багато питань але точно він не заслужив щоб так його убирали. Лосік і войцик ніколи не були делікатними.Лосік добре розуміє що у нього останній шанс підняти Войцика бо за рік уже не буде райради і буде зовсім інший порядок.Так шо куют желізо поки горяче.
 • Гость: Лосик себе открывает безплатную больничную кассу,как малоимущий.Николай Николаевич,вы как глава громады,прийдите и посмотрите кто у нас малоимущие и лечатся за счет больницы.Друзья пана Войцыховского начиная с Лосика,отца Михаила и прочих парафиян укр православной церкви и их родственники.Не стыдно?.Побойтесь Бога.А сотрудники больницы,которые всю жизнь платят касу,не имеют право на льготное лечение.Плегуца всем работникам подписывал рецепты,а этот всегда вычеркивает и оставляет только дешовые,безполезные лекарства.Все в шоке от того,что Войцеховский единолично ,без конкурса гл врач.Ужас.А откроют рот ,улетят.
 • Гость: Звідки такі дані?Воно ж мало пройти через сесію районноі ради.Якщо це дійсно так,то Лосик гарно розіграв партію і чомусь мені здається,або поставили умови Плегуці,бо так сам він би не здався.Напевно щось пообіцяли,що той згодився.Ну що тут скажеш.Браво.Може новий головний трохи зробить порядок у лікарні з хабарями.
 • Гость: І добре зробили.Войциховський може наведе елементарний порядок у лікарні.Песіонерів,які самі вже ледь ходять на пенсію і най відкривають часні кабінети і працюють на себе.Бо вже толку з них нема лиш гонор.Найперше Олександр Францович зверніть увагу на род дом і реанімацію.Там треба поміняти зав відділеннями.Род дом хороша жінка,але слабо характерна.Там сестри і Ларіса відкрили часний ,наглий,вимагаючий бізнес,а у реанімаціі хлопці обуріли в корінь,на чолі з шефом.І ви надіюсь самі добре знаєте ситуацію і відношення працівників до пацієнтів.Якщо дійсно як пишуть що ви на рік,то зробіть так,щоб за вас говорили як за сильного і справедливого керівника,а не як за хапугу,який не хоче псувати відношення з тими,які годують.
 • Гость: ЦІКАВО А ЩО МІШАЛО ПАНУ ВОЙЦИХОВСЬКОМУ НАВЕЗТИ ЕЛЕМЕНТАРНИЙ ПОРЯДОК ЧИ МОЖЕ ЙОГО НЕ ПУСКАЛИ В РОДДОМ ЧИ РЕАНІМАЦІЮ ЯК -ЩО ЛЮДИНА НА СВОЄМУ МІСЦІ І ВОНА ЗАЦІКАВЛЕНА У ВИРІШЕНІ ПРОБЛЕМ СВОГО КОЛЕКТИВУ ТО ДАВНО УЖЕ Б РІШИЛА ЦІ ПРОБЛЕМИ . НУ А ЩО КАСАЄТЬСЯ СЕСТЕР ЗАПЕВНЯЮ ПАН ВОЙЦИХОВСЬКИЙ В ДОЛІ.
 • Гость: Ну чоловікові треба за щось утримувати безробітного синка .Киів це не Ропча,що вийшов у город.чи зайшов до стайні тай вже не голодний.Там все купи на базарі і ціни не малі.А тепер, Поповича копне на пенсію і синка пристроє під боком.А з часом малого Плегуцу посуне і буде люкс.Тато начальник і синок підтягнеться.Амбіцій у пацана,що таткові далеко.Не дай БОГ нам такого дохтора,в мамку пішов,бо з неі такий лор,як з мене балірун у великому театрі.Таткові треба віддати належне,толковий і як що захоче надовго головним бути,мусить різати по живому.Інакше ніяк той клубок не розпутає.Занадто тугий і гнилий.А взагалі хай щастить тобі Францович,ти як захочеш,зможеш навести лад,але при цьому треба самому помінятись.
 • Гость: Ну скажемо,рік ,це великий час і умілий,розумний керівник може багато добитись.Войциховський не дурний хлопака,проробив довгий час нач медом,роботу знає.Лиш би правельно розтавив кадри і все.А кадри це молоді,енергійні,розумні,хваткі і ще необнаглівші лікарі,яким самим тошно дивитись на цей безпридел і які можуть працювати на благо людей.І таких у лікарні, у районі хватає.Не треба нам,таких як оце обласний депутат Палій,що взагалі будучі обласним депутатом,навіть не знає що таке депутат і які його функціі.Робота тяжка буде,жостко треба ставити на своі місця,але воно варта поваги,та подяки від людей.
 • Гость: Те що вони кують,це іх діло.Але депутати всерівно будуть голосувати.Лосик може хоть сто разів протягувати свого,але є ж якісь норми і правила.Якщо між Плегуцою і Войцеховським є договорняк і третього не буде,реально може стати Войцеховський,тому що вирішує комісія,у якій головою є Плегуца і це дійсно максимум до року.Але чому Плегуца не йде далі?Страх що не проголосують,то це даремно.Якщо будуть відкриті голосування,проти свого депутата мало хто піде,ну звісно партія Лосика ,так іх не вистачає.БЮТ навіть закрито проголосує проти Войциховського і ще багато депутатів з різних фракцій.Так що зря Плегуца довіряється нач меду.він його потім зітре.
 • Гость: І це так і буде.Пенсіонерів в першу чергу,а це почне з Плегуц,так як він іх любить.Це слова Францовича.Воно канешно добре,але без таких пенсіонерів як Марія Григоріна тяжкувато буде і Попович порядний і ще є такі дієві пенсіонери.Так що не треба усіх підряд.Треба тоже дивитись по роботі.
 • Гость: Шановний користувач IP 91.231.195.147 - на слідуючий грязний комент викину паспортні дані та електронну декларацію щоб всі розуміли кому шкода за відкатами по ЦРЛ. Дякую за розуміння.
 • Гость: Йопт... На слідуючий грязний комент свої викинь дані ). Хоч перевіряйте, що вам дають.
 • Балінов Дмитро: Ну щоб по ІР-адресі визначити декларацію, треба бути не айтішніком, а Кашпіровським. Не потрібно ділитися інформацією, якою ви не володієте і робити вигляд, що ви щось можете комусь зробити за коментарі. В такому контексті (намагання обмежити право наших користувачів щось коментувати) я можу це трактувати як погрози і просто забанити - без паспортів і декларацій. Будете читати "Рідний Край". Натяк зрозумілий?
 • Гость:
 • Гость: Корупцію в сторожинецькій лікарні ніколи ніхто не викорінить.Привикли до грошей як лікарі,так медсестри і такси постійно ростуть.Войцеховський .як і Плегуца нічого не зможе зробити ,Попробуйте заборонити доктору гінекологу Ларісі і сестрам -акушеркам-Аделі і Лукреції нагло дерти гроші у вагітних ?? А реаніматологам????? та ніколи!!!!!!!!!Гребли,гребуть і будуть гребти.І про це прекрасно Плегуца знае і нічого за стільки довгих років не зробив.........Є порядні доктора,але мало...
 • Гость: Я вам більше скажу,обнагліли навіть санітарки.І цей увесь бруд розвели наша пара Плегуца і Войцеховський.Можно навести елементарно порядок.Вигнати з роботи цих вимагателів,тоді буде трохи порядок.Наглість деяких зашкалює і керівники все знають і нічого не роблять,бо самі такі,до Плегуци скільки людей ходили з жалобами і що?каже зав відділеннями розібратись,а як розібратись як зав відділенням теж бере і не моргає.Є порядні,совісні,відповідальні і лікарі і медсестри і санітарочки,але іх дійсно мало.
 • Гость: Реанімація- це взагалі жуть. Як вам висловлювання реаніматологів між собою: " люди взагалі обнагліли- вони нам собираються платити чи ні". Дорогесенькі, ви забули, що працюєте в комунальній лікарні, ви за свою працю отримуєте зарплату ( так, вона не велика, але прості люди тут ніпричому, більшість з них самі ледве виживають і для багатьох потрапити в лікарню лікуватися- просто розкіш). Не подобається зарплата- шукайте в приватних клініках собі місця, якщо ви такі сильні спеціалісти, а не займайтеся вимаганням грошей. Хто має можливість і є за що- самі віддячять.
 • Гость: Якщо хочете знати в лікарні існують ліки першоі необхідноі допомоги безкоштовно,у реанімаціі,так у першу чергу.Але хто іі бачить?Манчук,ти не думаєш про те,що твоі колеги,зроблять так колись тобі.Пока не позолотиш ручку,ніякоі допомоги.а земля то крутиться.Був там один порядний лікарь Буряк і того збулися..
 • Гость: Отакий плакат повинен висіти у всіх відділеннях і у поліклініці,пацієнт сам віддяче достойного лікаря,якщо буде чим.Люди перестають ходити в лікарню,навіть просто дізнатись діагноз,бо попадають на таких як ці сестри і все кінець.Там як що копнути,то така гніль посипеться,жах.А Войциховський не достойний посади головного лікаря.У нього дійсно є влада не меньша ніж у Плегуци і чомусь він нею не користується на благо пацієнтів і порядку у лікарні.Чомусь за Мельничука,зав поліклінікою нічого не кажуть,бо він один з порядних лікарів і керівників.Ось кого треба ставити головним.Але ж кому зараз потрібні порядні і совісні,яких зараз на вес золота.
 • Гость: Можно вішати і плакати і камери ці хапуги як брали так і будуть дерти з людей останне. Якщо хтось каже що Войцехівський може щось там побороти. То треба запитати у цього пана звідки у нього такі маєтки машини.За які такі гроші він будує будинки магазини і купив квартиру.Невже на зарплату?Ото щуку хотять кинути у річку.
 • Гость: Не правельно це.Де наша "верховна"громада?Чому Лосик править балом?Най непоряднішоі людини в області не знайти,як він.чого нема конкурсу?чому не допускають усіх бажаючих на конкурс?А те що Войцеховский зьість Плегуц,то це 1000 %і почне з старого.Йому лиш би сісти у крісло головного.Він марить цією посадою і правельно писали,що почне з неугодних.А це ті що не діляться.Пострадають у першу чергу пенсіонери і розумна молодь,бо Войцик не любить тих,які розумніші від нього.Жесть.Войцик ,а по совісті пройти до крісла СЛАБО?
 • Гость: А хто голова партіі?
 • Гость: Миньо Микола Михайлович
 • Гость: Сьогодні була цікава зустріч з правоохоронцями з відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків в Чернівецькій області,визначили чіткий напрямок подальших дій .Плануються спільні акції з,,Побратимами України" .Можливо тепер зникнуть певні перепони в роботі поліції та прокуратури,та судової системи .До нас приєднався приватний підприємець Руслан Чорней ,який дозволив нам розмістити друковану продукцію громадського проекту,,Ні"Наркотикам"в своїх закладах.Там вказано телефон гарячої лінії,на яку кожний не байдужий чернівчанин може зателефонувати та повідомити іформацію ,яка буде передана поліції для подальшої перевірки.Тільки разом ми можемо побороти це зло в нашому місті!!! ЦЕ ТЕЖ КАСАЕТЬСЯ І СТОРОЖИНЦЯ.
 • Гость: А хіба в Сторожинці є наркомани? Щось не зустрічав ще ні одного.
 • Гость: Слава Богу.Пусть все будут здоровы и щасливы