Давидівські школярі – за здоровий спосіб життя

Напевно кожен погодиться із твердженням, що найцінніше, що має людина – здоров’я. У Давидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою популяризації серед учнів здорового способу життя, виховання культури безпечної життєдіяльності, профілактики травматизму, отримання вмінь і практичних навичок, а також з метою формування свідомого та відповідального ставлення до особистої та колективної безпеки в школі проходив Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Ми за здоровий спосіб життя».

В перший день на шкільній лінійці було ознайомлено учнів та вчителів з планом проведення Тижня, оголошено конкурс малюнків та плакатів. У закладі було проведено виховні заходи, рольові та дидактичні ігри, конкурси, вікторини, організовано виставку дитячих малюнків «Здоровим бути модно», конкурс плакатів та презентацій «Як про здоров’я ти думати будеш, ніколи здоров’я ти не загубиш»; проведено також ряд заходів, спрямованих на інформування учнівської молоді, виховання в неї бережливого ставлення до свого здоров’я.

Всі учні школи підтримали виступ агітбригади 8-9 класів з власними агітаційними закликами до здорового способу життя. Вчителі не могли лишити поза увагою те, що профілактика ВІЛ/СНІДу серед підлітків та молоді України є нагально соціальною потребою, тому в школі було проведено тематичну лінійку «Подумай про майбутнє – обери життя» та виховні справи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом і підтримки ВІЛ-інфікованих.

Школярі здобули нові знання та навички безпеки життєдіяльності. А найголовніше – розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до власного фізичного та психічного здоров’я.

Категорія: Освіта
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ