Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На вулицях Сторожинця провели ямковий ремонт “холодним асфальтом”

В п’ятницю та суботу, 15-16 грудня 2017 року, у Сторожинці на вулицях Ю. Федьковича, Небесної Сотні, Грушевського, біля залізничного переїзду по вул. Б. Хмельницького та біля Центрального майдану Незалежності провели ямковий ремонт покриття.

Всього було використано біля 30 мішків суміші “Холодний асфальт”, яка була закуплена за кошти міського бюджету. Всього на ремонт асфальтного покриття закупили 3 тони цієї суміші, що дозволяє проводити ремонт за будь-яких погодних умов.

Магазин Водолій
  • Гость: Це добре що роблять. Але холодний асфальт треба було тримати на весну, коли асфальтні заводи не роблять, а ямки треба латати. Сьогодні ще працюють два асфальтні заводи в області, міськшеп і в облавтодору, а також армяни в аеропорту роблять асфальт. Холодний асфальт в три рази дорожче ніж гарячий. Облавтодор біля танку ремонтує дороги гарячим, а місто в центрі холодним. Хтось рахує кошти чи ні. Це є безмозгле використання коштів громади. Можна сказати що десь 2000-2500 тис. грн. викинули в болото. А за ці гроші можна було викопати 100-150 метрів шанцю по вул. Гуцульській.
  • Гость: Шо ви як маленькі. Асфальт в центрі бачать тисячі бабушок карлітоса, а на вулиці Гуцульській 25 хатів. Кому ліпше заліпити в очі?