Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Сторожинці відбувся ІХ районний турнір з міні-футболу до Дня Святого Миколая

У неділю, 17 грудня 2017 року, відбувся ІХ районний турнір з міні-футболу присвячений Дню Святого Миколая. Участь в змаганнях прийняли команди:

 • – ДЮСШ «Колос» м.Сторожинець (тренер Доскалюк О.В.)
 • – ДЮСШ «Колос» с.Банилів-Підгірний (тренер Гешко В.О.)
 • – ДЮСШ «Освіта» с.Панка  (тренер Колабський М.Ю.)
 • – ДЮСШ с.Комарівці (тренер Савчук П.Г.)
 • – ДЮСШ с.Великий Кучурів (тренер Солоненко М.І.)
 • – ДЮСШ смт.Красноїльськ (тренер Бужак В.І.)

Результати матчів:

 1. ДЮСШ с. Панка – ДЮСШ смт. Красноїльськ 1:2
 2. ДЮСШ смт. Красноїльськ – ДЮСШ с. Банилів-Підгірний 0:4
 3. ДЮСШ с. Банилів-Підгірний – ДЮСШ с. Панка 3:2
 4. ДЮСШ м. Сторожинець – ДЮСШ с. Комарівці 2:3
 5. ДЮСШ с. Великий Кучурів – ДЮСШ с. Комарівці 5:3
 6. ДЮСШ м. Сторожинець – ДЮСШ с. Великий Кучурів 2:3

В грі за ІІІ місце команда ДЮСШ смт. Красноїльськ перемогла команду ДЮСШ с. Комарівці з рахунком 4:1.

В фінальному матчі за І місце команда ДЮСШ с. Великий Кучурів переграла команду ДЮСШ с. Банилів-Підгірний з рахунком 4:2.

Крашим гравцем турніру визнано гравця команди ДЮСШ с.Банилів-Підгірний Штефюка Серафима. Кращим воротарем визнано гравця команди ДЮСШ с. Великий Кучурів Тодеренчука Максима. Кращим захисником визнано Туряка Богдана, гравця команди ДЮСШ смт. Красноїльськ.

Переможців, призерів та кращих гравців  турніру нагороджено медалями, грамотами та кубками. Переможець турніру команда ДЮСШ с. Великий Кучурів отримала в подарунок від Федоровича Ф.К. професійний футбольний м’яч.

Учасників змагань привітали з наступаючим святом Святого Миколая Федорович Франц Карлович, під патронатом якого проходили змагання, Баланюк Василь Миколайович – віце-президент районної федерації футболу, Драганчук Олександр Михайлович – голова РО ВФСТ «Колос», Мітрік Георгій Ілліч – директор МПП «Веселка», Панчук В’ячеслав Іларіонович – приватний підприємець, Никоряк Богдан Борисович.

Всі учасники змагань отримали новорічні подарунки від організаторів турніру, а кожна команда отримала в подарунок футбольний м’яч від районної федерації футболу.

Організатори змагань висловлюють щиру вдячність за організацію і проведення турніру голові РО ВФСТ «Колос» Драганчуку Олександру Михайловичу, директору ДЮСШ «Освіта» Москалюку Сергію Івановичу, Сторожинецькій районній федерації футболу в особі Баланюка Василя Миколайовича, суддям, тренерам і учасникам змагань.

Магазин Водолій
 • Гость: Шановний Сторожинець инфо чому не розповідаєте про турніри з волейболу між дівчатами , тому що не було Франца Карловича ?
 • Гость: От зажали! Спеціально відзняли турнір, записали результати, обробили фото І НЕ ОПУБЛІКУВАЛИ БО ФЕДОРОВИЧ НЕ ДОЗВОЛИВ! А ті декілька десятків турнірів, про які таки писали - то ВТІХАРЯ ВІД ФЕДОРОВИЧА! Житель міста, ти дно тупе. Не показували того, що їх туда не кликали, а не того що твоя хвора фантазія придумала. Я тобі даже скажу, що НА МІНІФУТБОЛ ЇХ ТОЖЕ НЕ КЛИКАЛИ! Футболісти самі зняли фото, написали результати і передали Б**ТЬ ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ АБО ВАЙБЕРОМ! Представляєш? Потому що діти хотять бачити себе на фотках, а не через якогось древнього як гівно мамонта чинушу. Який призи купив, за це йому подякуй. Так же і минулі рази по волейболу - пофоткали, текст написали, скинули в редакцію. ПОШУКАЙ НА САЙТІ СВОЇМИ КРИВИМИ РУЧКАМИ, якщо получится.
 • Гость: Тут справа не в дітках. Схоже більше на те, що місцевий осередок партії регіонів для початку засвітив себе в такій собі нейтральній спортивній акції. При цьому не задіяні такі одіозні фігури на кшталт Пожоги - щоб не дратувати людей. Пробний камінь перед майбутніми виборами. Питання тільки в тому - під якими прапорами тепер підуть Федоровичі, Мітріки, Панчуки та Баланюки. Продовження слідує...
 • Гость: Не слідує тут ніякого продовження. Це вже девятий турнір, організований бувшими регіоналами. Дев'ять років підряд вони беруть участь у нейтральних спортивних акціях для того, щоб участвувати в майбутніх виборах? Щось довго розганяються, купу виборів уже провтикали.
 • Гость: Яка різниця під яким прапором, головне, що хоть щось для дітей проводять, а то теперішній владі все пох...й, і живем ми дійсно "по новому", "достойно"
 • Гость: Я не Сторожинець Інфо але у мене питання до тебе шановний житель міста а Ви особисто повідомили когось із представників Сторожинець інфо про те, що десь там у певний час відбудеться турнір із волеболу якщо да то кого? І тільки тоді ваше питання буде доречним. Наскільки мені відомо, що хлопці ніколи нікому не відказали висвітлити ту чи іншу подію
 • Гость: Той вусатий чувак в картатому шарфі на Лаура Балаура похожий.
 • Гость: А це він є ПАН-чук Лаур булаур