Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На засіданні погоджувальної ради презентували проект бюджету Сторожинецької громади на 2018 рік

Вчора, 20 грудня 2017 року, в Сторожинецькій мерії відбулося засідання погоджувальної ради – консультативно-дорадчого органу, який утворений для попереднього розгляду організаційних, соціально-значущих та резонансних питань роботи міської ради, подолання розбіжностей і вирішення питань, що виникають у діяльності ради та міського голови, а також з метою забезпечення координації дій депутатського корпусу.

Членам ради презентували проект бюджету Сторожинецької громади на 2018 рік. Відносно цього року, наступний бюджет буде більшим – 218 млн. грн. Структуру доходів та витрат можна подивитися нижче:

Дохідна частина проекту бюджету Сторожинецької громади на 2018 рік

Розподіл видатків бюджету Сторожинецької громади на 2018 рік

Перелік програм, які будуть фінансуватися з бюджету Сторожинецької громади на 2018 рік

Крім того, на засіданні розглянули порядок денний наступної чергової сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 22 грудня, о 14:00

Магазин Водолій
  • Гость: Бюджет карлосів на 18 рік
  • Гость: Може я чогось не розумію але : заробітна плата Сторожинецької міської ради 124592946.00 при штаті близько 120 чол. і заробітна плата всього персоналу 9 -ти дошкільних навчальних закладів 19050000.00 при штаті близько 350 чоловік. Весь буджет 2018 року це 218 млн. гривень. отже заробітна плата міської ради у частці бюджету це- близько 58 % всього бюджету. Робимо висновки. Заробітна плата вчителів - це субвенція з державного бюджету і ніякого відношення вона не має до бюджету громади. Скільки на початку року замовили для освіти стільки держава і виділила.
  • Гость: 124592946.00 грн. це заробітна плата всього по Сторожинецькій ОТГ із субвенціями та дотаціями (рядок «0100000» відповідає рядку «Всього»). Спочатку добре розберіться в таблиці, а потім пишіть коментарі.
  • Гость: Цирк на дроті.Деліцой і Балінов браво.Невже у нас не знайшлося розумного одного лікаря,на посаду головного.Войцеховский розкладає своі кадри?Люди добрі,це що робиться?Оцей претендент,який заробив собі на квартиру у Чернівцях і на будинок під Чернівцями,працюючи у амбулаторіях,то тепер прийде заробляти на квартиру у Києві,чи не так шановні?.Чому не беруть участь усі бажаючі?Войциховський і Лосик уже диктують умови у громаді.?Шановні депутати,будьте на своіх місцях.відстоюйте своіх людей,а не пришельців хто зна звідкі.Уже карлос вірішив і постановив разом з войциком.Маразм.
  • Гость: Будемо надіятись на наших депутатів,що не допустять чужака в громаду.Кінці кінців хоче мер з Банилова,будь ласка,там теж є місцевий розумний.молодий лікарь.Який буде працювати на користь громади і +економія бензину,буде іхати на роботу з замом мера.
  • Гость: Дійсно у нашій громаді чуда чудяться.Депутати на засіданнях узнають,що вже погоджувано з Войцеховским і підписано мером,заява на головного лікаря,якого ніхто в очі не бачив і не чув хто воно і звідки приблудило? Люди добрі,а чи дійсно вам пенсіонери не піти на заслужений оддих,поправляти мозок,бо вже не знаєте,що чудите.В громаді вже стільки дармоідів бездарних набрали,страх Божий.а скорочувти хочете сторожів.З себе коханих почніть.Уже одного обрали,що вся лікарня в шокі.
  • Гость: І хто такий Драгомерецький???
  • Гость: Дуже дивно ...а в Сторожинці місцевих спеціалістів не знайшлося? Давайте чужих брати, а своїх скорочувати! ЯСНО,що "домовились", але давайте думати нетільки за свої кишені. Порядку ніколи не буде з старим підходом до справ.