TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Турнір з кікбоксингу, організований тренером сторожинецького клубу “FANAT”, зібрав більше 80 учасників

Минулих вихідних у місті Чернівці в готелі “Черемош” тренер Сторожинецького клубу кікбоксингу “FANAT” Дробот Володимир організував турнір з кікбоксингу “Відкритий Ринг на честь Луніна Володимира Івановича”.

Змагання зібрали більше 80 учасників з Чернівецької та Івано-Франківської областей – це спортсмени з 13 бійцівських клубів кікбоксингу, панкратіону та ММА.

Турнір був видовищним, бої були конкурентні та запеклі. Переживання, адреналін, вболівання, дружба, конкуренція, взаємоповага – це все в ринзі і навколо нього.

“Цей, четвертий, турнір – не останній, – запевняє організатор змагань Дробот Володимир. – Будуть ще, так що спортсменам не розслаблятися і завжди бути в ідеальній формі!”

Спонсором турніру була мережа магазинів спортивного харчування “PowerMan” м. Чернівці. Цінними призами були нагороджені бійці за найкращі бої турніру.

В організації та в самому проведенні турніру допомагали Геут Віталій – президент обласної федерації кікбоксингу ВТКА та Хрептун Сергій – президент обласної федерації кікбоксингу WAKO.

Читайте також:  Наші спортсмени взяли призові місця на відкритому чемпіонаті Івано-Франківської області з кікбоксингу
Категорія: Спорт
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ