![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2017/12/1-75.jpg)
Діти пакують гуманітарну допомогу нашим захисникам на передову
В понеділок з Банилова-Підгірного відправилася машина з гуманітарною допомогою, яку підготували жителі села. До такого заходу дружньо підключились учні та педагоги гімназії під керівництвом директора Червоняк Галини Євгенівни.
З великим захопленням діти малювали малюнки нашим бійцям на передову, а також саморуч робили обереги. Діти вірять, що обереги допоможуть нашим захисникам залишитись живими та неушкодженими. Також до цієї акції долучились і учні Давидівської школи, їм теж не байдуже до наших захисників.
Ініціатором відправки такого гуманітарного вантажу є священник, протиієрей Української Православної Церкви Петро Черепюк, настоятель церкви Святого Дмитра хутора Кошелівки села Банилова-Підгірного.
Велику допомогу доклали депутати Сторожинецької громади Штефюк Павло Іванович, Пресяжнюк Борис Миколайович та староста села Палічук Мая Миколаївна, а також багато жителів села, яким не байдужа доля наших захисників там на передовій лінії.
Дай Бог, щоб наступний рік приніс мир в Україну, щоб не гинули наші воїни та не плакали матері, брати, сестри, дружини та їхні діти.
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2017/12/2-67.jpg)
Малюнки для воїнів
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2017/12/3-51.jpg)
Священник Петро Черепюк – учасник АТО, військовий капелан
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2017/12/4-37.jpg)
Розмова з депутатами громади
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2017/12/5-32.jpg)
Завантаження гуманітарної допомоги
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2017/12/6-25.jpg)
Завантаження гуманітарної допомоги
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2017/12/7-22.jpg)
Завантаження гуманітарної допомоги
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2017/12/9-15.jpg)
Розмова перед виїздом