Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Сторожинецька громада відзначила свою першу річницю

Вчора, 28 грудня 2017 року, в районному Будинку національних культур відбулися урочистості з нагоди першої річниці створення Сторожинецької громади – найбільшої в Чернівецькій області та одній з найбільших в Україні.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув, захищаючи нашу країну. До 5 січня всі бажаючі зможуть взяти участь у зборі благодійної допомоги в рамках акції “Подаруй різдвяний настрій дітям в зоні АТО”. Зібрані кошти та речі передадуть волонтеру Олександру Рудому для відправки на Схід України.

Цього року був започаткований конкурс “Гордість Сторожинеччини”, який проходив у 13 номінаціях. Конкурсна комісія, сформована міським головою, шляхом таємного голосування визначила переможців, які були нагороджені пам’ятними відзнаками та дипломами

 1. Кращий населений пункт громади – село Комарівці;
 2. Депутат року – Олександр Войцеховський;
 3. Підприємство року – МП “Скіф”;
 4. Кращий загальноосвітній навчальний заклад – Сторожинецький районний ліцей;
 5. Кращий дошкільний навчальний заклад – ДНЗ “Сонечко” міста Сторожинець;
 6. Кращий заклад охорони здоров’я – амбулаторія АЗПСМ села Панка;
 7. Кращий заклад культури – “Народний дім” села Банилів-Підгірний;
 8. Спортивна команда року – Футбольна команда Банилово-Підгірнівської гімназії;
 9. Спортсмен року – Флоріка Лучич, село Костинці;
 10. Учень року – Катерина Крилюк;
 11. Митець року – Самійло Слюсарчук;
 12. Меценат року – ДКП “Міські ринки”;
 13. Будівельник року – ТОВ “АвікБудПроект”.

Також грамотами та подяками міської ради, РДА та районної ради були відзначені сторожинчани, які внесли вагомий внесок в розвиток нашого краю.

Для присутніх виступили народні аматорські виконавці та вихованці Сторожинецької музичної школи. Наприкінці заходу присутні у залі діти отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

Магазин Водолій
 • Гость: Свято СУПЕР!!!!! Сценаристу ВІВАТ! Аліна, ти неперевершена! Все продумано, прораховано! Такого свята ми ще не бачили!
 • Гость: Згоден. Тоді нащо відділ культури, начальник і спеціалісти отримують чималу зарплатню, а пашуть Брижак і Аліна?
 • Гость: Можна подумати що відділ культури і спеціалісти не пахали на різних святах, були ще кращі чим річниця ОТГ показуха
 • Гость: Дуже гарне свято, тільки номінації я би по другому назвав.... і призи розподілив...
 • Гость: стопудово, свято для влади - гарне, а депутат року для громади - Балінов Д.М.
 • Гость: Свято було супер навіть не хочеться його псувати але так і кортить запитати, навіщо випустили на сцену двох нікчем Бартоша та Лосіка які нічого не зробили для громади? а навпаки тільки заважали в розбудові новоствореній громаді.
 • Гость: Хотілося би знати за яким критерієм Войцеховський став депутатом року. Напевно Балінов Діма більше заслуговував.
 • Гость: Свято дійсно тільки для влась вельможних а не для народу. Що має святкувати народ? Що громада зробила для людей? що ми маємо очікувати у квітні? Дам відповідь: скорочень, не виплачування зарплатні, різних надбавок.вчителям, вихователям і т.д. Ви би шановні працівники Міської ради ММ, ІГ,ПМ виконали краще би свої обіцянки які давали рік тому: розвивати громаду, створити робочі місця, відкрити садочок, завод, дати землю під забудову (люди роками стоять в черзі жити немають де) і багато чого . Де виконання цих обіцянок. Самі нічого не зробили і понабирали нікчем які теж нічого не роблять.Да для вас це свято бо ви живете в комфортабельних будинках квартирах маєте хорошу велику зарплату всі умови для прекрасного життя, а простілюди цієї громади що мають. Позор вам і ганьба а не святкування. Хоч трішки би постидались!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Гость: Все вірно. вони навіть не можуть порядок в садочках навести. колись новорічні ранки проводили до обіду і після обіду а тепер проводили у 13.00 діти не спали змучені знервовані а вихователям що та й сама завідуюча Лариса Анатолівна була на ранку ведучою який проводили в обід. Був не ранок а дебош. все це зробили для того щоб дітей батьки забрали після ранку зразу і вихователі та завідуюча раніше пішли додому а перед цим ще посиділи і відмітили новорічний ранок. Завідуюча взагалі це якийсь шок, як клоун. почала себе там вихваляти яке плаття вона купила і підбори які взула. жах,,,,,,,, замість вітання батькам дітям.Да і знову про бахіли сварила батьків. може той злощасний килим вона би собі додому забрала і сама в бахілах ходила. Де ви Микола Миколайович взяли таку дуру і циркачку??????? Надіємось що у 2018 році ви наведети порядок у садочку №2 і для цього не обовязково щоб батьки писали вам звернення чи скаргу, їх уже достатньо на цьому сайті.
 • Гость: Та. так порядку нема і не буде доти поки сидить оця команда. Такі як Лариса Анатолівна вигідні Карлійчуку бо тупа нікчема нічого не знає і не вміє то їй залишається лиш грошики розносити по кабінетам. Так Микола Миколайович? Ви ж не того характеру щоб тримати таких бездарностей як Завідуюча садочком №2, та чомусь терпите. Значить є за що. А вона дійсно дура , повна дура і хамло. те що вона сама була на святі у дітей замість вихователя говорить про те що у неї сплошне панібратство з працівниками і порядку нема ніякого. а вам в падло навести порядок у садочку бо ви всі куплені і залежні від такої дурепи.
 • Гость: Микола Миколайович добре прочитайте послання СВ. Апостола Павла до Римлян 13 Коріться своїй владі Ми прості люди коримося Вам і вашій владі і молимо Бога щоб дав вам усім розуму милосердя щедрості і поваги до своїх співгромадян а що ми маємо. Та й ще скажу що будете мати Ви від Господа Бога? Схаменіться і дайте людям жити а не тільки щоб ви добре жили. Рано чи пізно ви отримаєте усе те зло що зробили простому люду. Ви наплювали кожній людині у душу, а душа належить Богу і прощення за це Вам і вам не буде. замисліться і поверніть все так щоб люди раділи владі і багато років ще згадували ваше правління з добром.
 • Гость: Навіщо? Там ж ще колегів і колежанок стільки некормлених! До чого тут люди? Треба копчиків з абрамчуками накормити, бухгалтерів накормити, всю свиту накормити. Вони ж мають добре жити. Я десь чув хорошу фразу - карлійчук за всі часи царювання в сторожинці зробив тільки одне робоче місце - своє. Решту розвалили і розбазарили. В буквальному смислі. А ви дальше вірте в сказки про доброго інвестора, який прийде і гроші принесе.
 • Гость: Порядку у другому садочку ніякого це правда. У нас теж ранок новорічний почався в 13.00 потім змушена була взяти дитину на роботу бо розплакалась що всіх забирають. коли цей безпредєл закончится. це просто вже увесь на нєрвах із за такого отношения к детям і батькам. рано приходиш вихователя ніколи немає тільки няня, з дітьми не займаються, свято у нас пройшло ужасно. казалось що не на святіа на базарі. вихователька наша Надія Іванівна не знала ні слів ніхто з дітей що має робити. Завідуюча і вихователі тільки уміло можуть вимагати гроші, то групові здай то на садочок здай і таке інше.Набридло все і нема до кого звертатися бо розумієш що ви міська рада захищаєте тільки за бабло отаких працівників садка.
 • Гость: Що говорити у другому садочку вообще нема порядку і обнагліли вихователі дійсно просто жах . Зараз канікули у школярів і мій школяр дома сам сидить а вихователька кожний день мені вставляє що чому мій син на канікулах вдома і я вожу меншу дитину у садочок а не тримаю вдома із братиком.Скажіть яке діло виховательці до цього і за що вона отримує зарплату. Вона мене достала і я хотіла сьогодні пожалітися завідуючій Мотуз Л.А. так її від третьої години не було на роботі. Я ходила і дзвонила потім у садочок декілька разів. Відповідали що завідуючої ще нема а потім сказали що вже її не буде. Що казати? Нема просто слів. Назавтра я надіюсь що не скажуть батькам що скорочений день до 13.00. Хоча який скорочений день може бути якщо свято аж у неділю а субота і так у них вихідний. якщо би святковий день був у суботу то зсвіно і скорочений день напередодні був би на годину раніше. але у цьому садку немає меж ніхто у безпредельщині наглості і хамстві.
 • Гость: Не розумію, кому потрібні ці наклепи на другий садочок і на завідуючу! Вихователькою моєї дитини була Лариса Анатоліївна, діти дуже її любили, вона до кожної дитини вміла знайти підхід, і свята проводила з дітьми дуже гарно і весело. Дитину свою я часто забирала через роботу пізно, вихователі завжди привітно зустрічали і ніяких претензій не висували.
 • Гость: А зараз ваша улюблена Лариса Анатолівна стала на посаду і вважає що їй все можна і веде себе неадекватно і дозволяє вести себе так своїм вихователям. Напевно чере власть вона втратила розум. тепер її адекватною не назовеш і в садочку безпредєл.
 • Гость: Моя дитина теж ходила колись до Лариси Анатолівни. Ніколи Лариса Анатолівна щиро з любовью не ставилася до дітей, у неї були тільки улюбленці в почоті. На публіку вона дуже вміло грала перед батьками цілувала дітей хіхікала з нами але це все був фарс. багато батьків з нашого випуску незадоволені нею були просто мовчали. я не удивляюсь що про неї таке пишуть. Пишуть значить знають про що пишуть, а гроші і влада дійсно портить людину. хозяйкою на групі вона теж ніколи не була. Скільки грошей ми здавали куди то йшло невідомо, тільки чули що на гуманітаркі вона купила якісь ігри, тряпки і всякий непотріб. Утреніки у неї були анархійні, галас і крик і сама себе вела зверхньо та безпардонно.
 • Гость: Если она такая плохая,почему не соберете подписи родителей и не обратитесь к меру?Сидит одна такая неудовлетворенная баба яга и гонит под свякими никами.Всем она подходит,а кому нет,вперед к меру.Хорош ребята из Сторожинец инфо,делать помойку неудовлетворенных.Здесь люди узнают новости,может и какие то недостки,но в пределах нормы.А тут прям такой гон,что уже тошнит.
 • Гость: Згідна з вами Ірино на 100%.дійсно,з такоі популярноі в Сторожинці сторінки,зробили помийну яму,конкретно факти і діі,а не безглуде обмивання кісток.людям не цікаво,що там було в минулому і у кого.Якщо хочете щось донести до людей,то будь ласка.
 • Гость: Це ви милі виховательки садочка №2 а може і сама завідуюча під всякими ніками себе захищаєте і вигоражуєте. Ще не чула щоби хтось вас захищав з батьків чи міської ради. Свинка свинка подивись яка у мене свитка, хто себе краще похвалить як не ви самі. Не хваліться а краще на ділі покажіть що ви можете зробити у плані культурної поведінки до батьків та розвитку дітей, щоб дитина хотіла із задоволенням йти у садочок та й ми радо з вами зустрічалися на ранках, зборах і не чули вже тільки про збирання грошей, бахіли чи ще про щось що вас дратує. Не треба обвинувачувати цей сайт через свої невдачі і погану роботу і звалювати все на інших. Проблема у вас а не на сторінці Сторожинець інфо.
 • Гость: Читаю ци коментарии и дивуюсь людям. Як можна так гнобити чуду роботу.Якщо ви вси таки розумни то чому не ви а Лариса Анатолиивна на ций посади.Звичайно легше сидити на дивани и писати в соц.мережах яка вона тупа,а ниж зробити щось для инших. Моя донька теж вчиться в другому садочку и за период вид коли Лариса Анатолиивна стала завидуючою багато чого зминилося в кращу сторону. Невже вам не подобаэться чистий и гарний садочок.Ви так боитеся бахил -вид них ище нихто не вмер.
 • Гость: Анжела, це ти працюєш нянечкою яка дає вихідні іншим няням. Да це ти , бо ти так говориш. Ясно що ти будеш захищати свою завідуючу, вона вас і підсилає тут писати у її захист. Чистий садок був і раніше, і раніше більше тут любили дітей, займалися. Діти із задоволенням йшли у садочок, бо їм було цікаво. Даже були гуртки, нехай платні але були і не за великі гроші 20 грн у місяць.Діти ходили у парк, ліс , стадіо, школу. Гарно працюйте і не буде до вас притензій.
 • Гость: Садочок чистий був і без бахіл. Де колись хтось знав про бахіли. Добре працювали няні, уборщиці. Були працьовиті і культурні. Ти Анжела навіть писати не вмієш, безграмотна. Хай твоя завідуюча хоть помилки виправляє за тобою коли диктує оцю писанину. Та краще заставила би тебе добре мити коридори.
 • Гость: Нi ,я не та Анжела про яку ви пишите,i за орфографiэю я не слiдкувала бо була на емоцiях.Це моя думка i бачу комусь дуже вигiдно облити брудом Ларису Анатолiiвну.
 • Гость: Це вже не Анжела пише а Ви самі Лариса Анатолівна. Невже не можна второпати, що якби робота ваших вихователів була добра то і Вас особисто ніхто би навіть не згадував. Можливо даже висловлювали всім подяку.Я мужик і то розумію, що керівник відповідає за все, тому якщо щось не так завжди винна голова. От якщо у громаді все не так машкарять Карлійчука так просто.