Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Красноїльська Маланка – 2018. Фото

Вчора у Красноїльську відбулася традиційна Маланка. Групи маланкарів з усіх кутів селища йшли ще з вечора від хати до хати, щоб наступного дня пройти головною вулицею під традиційні пісні та зібратися на площі біля селищної ради.

П’ять маланок вражають кількістю та різнобарв’ям костюмів – “ведмеді”, яких ведуть “цигани” з булавами, “вояки”, “лікарі”, “поліцейські” та багато інших.

Звичайно, щоб отримати потужний заряд емоцій від дійства, треба було проїхати вже традиційні “блок-пости” на всьому шляху від Сторожинця до Красноїльська, де за символічну суму “поліція” пропускала вас далі.

На початку вулиці Штефана чел Маре маланкарі організували серйозний “блок-пост” з буржуйкою, великим шлагбаумом та “прикордонниками”. Автівки без сплати “винагороди” далі не проїжджали.

Під час Маланки в Красні на вулиці виходять всі жителі, – від малого до великого, – супроводжуючи маланкарів до центра селища.

Ми пішли з маланкарями кутом де Сус, зустрівши по дорозі всі п’ять маланок – кожна з окремого кута та кожна з своїми особливостями.

Наприклад, солом’яні костюми “ведмедів” важать від 40 кілограм у найменших учасників ходи і до 120 кілограм – у дорослих, а оформлення всіх костюмів учасників Маланки для кожного кута селища різне.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт. 

Для переходу на наступну сторінку натисніть нижче

Магазин Водолій
  • Mariana Bodnaruk: malanca crasna
  • Гость: Як завжди на висоті !Молодці
  • Гость: На висоті чого? Безкультур'я і безправ'я? Цікаво, чи знайшли горе-маланкарів, які били в морду і кидали людей, які прийшли подивитись на традиції маланки, в клітку. Не дивилися, чи це були чоловіки, чи дівчата? І чому не спрацювала поліція, сили якої кинули в Красноїльськ в великій кількості? Голово ОТГ! Може Ви цим приваблюєте інвестора?
  • Гость: Це самий масштабний парад масок, це історія та гордість селища де ніхто не очікує на похвалу та нагород на найкращий костюм, до цього свята місцеві жителі готуються цілій рік. Що цікаво, що свято Маланки проводиться не стільки для туристів, скільки для самих жителів селища, хоча тут туристам завжди дуже раді і нікого не ображають, Організатори свята ВИ МОЛОДЦІ.