Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Як в Сторожинці на Йордана в Сіреті купалися

Вважається, що занурившись у водойму на Водохреща, людина заряджається здоров’ям та життєвою силою на цілий рік і ні в якому разі не захворіє. В народі кажуть, що саме на Водохреща вода стає цілющою – вся вода, навіть та, яка тече у водогоні.

Сьогодні, 19 січня 2018 року, віряни Сторожинецького району, після літургії та освячення, купалися у водоймах. В Сторожинці було облаштовано два місця для купання у Сіреті. Там можна було почастуватися теплим вином та чаєм, а на місці чергували медики та рятувальники.

Біля пішохідного моста через річку по вул. І. Вільде прихожани Свято-Георгіївської церкви, після ранішнього освячення вони у храми, окуналися в річку. Для всіх бажаючих організували теплий настил та сходи для безпечного спуску до води.

Прихожани Церкви Різдва Пресвятої Богородиці окуналися в Сірет на 4 пляжі по вул. Чаплигіна. Для містян силами парафіян звели роздягальні та приготували велике багаття для бажаючих зігрітися. Після купання кожного пригощали теплим вином і бутербродами.

.

Магазин Водолій
  • Гость: СТОРОЖИНЕЦЬ іНФО ДЯКУЄМО ТАКЕ ВРАЖЕННЯ НІБИ Я ВЕРНУВСЯ ДОДОМУ.
  • Гость: А я таки вернувся. Якось на вілла олімпіко море не таке цілюще. Та й Бессос або Лобрегат не замерзають (Ендеса гріє воду добре, що річка аж до моря тепла) і немає де купатись. Feliz "Tres reyes"!
  • Гость: шо за кадировєц на 5 фото?
  • Гость: Все було дуже організовано і гарно. Дякую отцю Михайлу і організаторам, за чудове свято. Молодці! Так тримати! Підтримуйте цю традицію і надалі. Фото оригінальні.