Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

По вул. Чернівецькій в Сторожинці вкотре застрягла вантажівка

Сьогодні, 9 лютого 2018 року, по вул. Чернівецькій в Сторожинці в черговий раз застрягла вантажівка ДАФ, частково обмеживши рух однією смугою дороги.

На місце події виїхали сторожинецькі поліцейські та рятувальники. За допомогою спецтехніки вантажівку з іноземною реєстрацією витягнули на підйом. Правоохоронцями на водія вантажівки було складено постанову про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 122 ч. КУпАП.

Магазин Водолій
  • Гость: Давай давай.. всім вантажівкам по постанові..Чи це тільки розповсюджується на автомобілі з Закарпатською реєстрацією? Де поліція ? Де комунальники?
  • Гость: А де районне і обласне керівництво, де автодор, який їм підпорядковується, чому в котрий раз не готові обїзні дороги, які на їхньому балансі. Крім вантажних фур, всі нормально проїзжають по Чернівецькій!
  • Гость: Цікаво наскільки місто повинне погрузнути в заторах, під час вихідних, свят, ДТП чи от снігу з ожеледицею, що б влада збагнула про потребу ще однієї дороги, яка б дублювала Чернівецький підйом????? Чому зруйнована повністю готова дорога через військову частину, аж до танка??? Хто знімав дорожні плити??? Чому вона не запроектована в новому генплані міста???
  • Гость: Хороше питания. Також хочеться узнати чому...