Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В мерії відбулося засідання Погоджувальної ради

Вчора, 20 лютого 2018 року, в Сторожинецькій мерії відбулося засідання погоджувальної ради – консультативно-дорадчого органу, який утворений для попереднього розгляду організаційних, соціально-значущих та резонансних питань роботи міської ради, подолання розбіжностей і вирішення питань, що виникають у діяльності ради та міського голови, а також з метою забезпечення координації дій депутатського корпусу.

Члени ради обговорили порядок денний наступної чергової сесії міської ради, яка відбудеться 22 лютого 2018 року в залі засідань Сторожинецької РДА о 10:00. Зокрема, розглянули зміни до бюджету, зміни до Комплексної програми профілактики правопорушень тощо.

Магазин Водолій
  • Гость: То це мільйон на рік платять 5 тренерам? Колос весь заложений під часників за копійки,а стоящі тренера платять оренди.Не дур дом люди добрі?
  • Гость: Жодного дурдому немає, нехай швидше шок проходить. Просто в тебе не вірна інформація, або той хто це говорить не компетентний, або свідомо бреше!
  • Гость: Послушайте видио.Дима правельно обратил внимание на огромные деньги.Это что мер врет по вашему?
  • Гость: На спортшколу у 2017 році було виділено не мільйон , а 594 т.грн., які виділили на зарплату. У спортшколі працюють : директор , бухгалтер 0,5 ст., 5 тренерів, техпрацівниця , 2 кочегари. На проведення спортзаходів було виділено з коштів ОТГ 1,7 т.грн. тренеру з футболу Доскалюку на участь у змаганнях у м.Коломия. На утриманння спортшколи не було виділено жодної копійки. Оплата за пр.газ.,електроенергію,сміття та воду здійснювалася за рахунок коштів отриманих від суборенди приміщень. На ВФСТ "Колос" було виділено кошти на зарплату інстукторів зі спорту , які працюють в населених пунктах Сторожинецької ОТГ ( 7 чоловік) 192,5 т.грн.
  • Гость: Майже 600 тисяч на зарплату, щоб в зал був в аварійному стані і в ньому торгували джинсами. Зато в РБНК спортивна секція. Все круто.
  • Гость: Скоро ту спорт школу визнають аварійною і продадуть якомусь заізжому,як ту землю за телевізором.У нас все тримається на інтузіастах,людей котрі працюють на благо свого рідного міста ,ні вщо не ставлять.Зате бла бла кожен раз і толку нуль.