Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Інтерв’ю з головним лікарем Сторожинецької ЦРЛ Олександром Францовичем Войцеховським

Інтерв'ю з головним лікарем Сторожинецької ЦРЛ

На початку лютого новопризначений головний лікар Сторожинецької Центральної районної лікарні Олександр Францович Войцеховський дав згоду відповісти на питання читачів Сторожинець.Інфо.

Матеріал набрав біля 180 коментарів та майже 14 тисяч переглядів. Ми вибрали з дискусії в коментарях запитання саме до Олександра Францовича та задали йому їх.

Головний лікар Сторожинецької ЦРЛ розповів про лікарняну касу, про реорганізації в лікарні, про хабарництво та корупцію в районній медичній сфері, про мотиви призначень на посади, про власні статки та про плани на майбутнє на цій посаді.

Звіт по лікарняній касі за січень 2018 року

Магазин Водолій
 • Гость: Саша ти МОЛОДЕЦЬ !!!
 • Гость: Францович розмастив всьо дуже гарно. Красава!
 • Гость: Ні на одне питання конкретної відповіді так і не було.Мене болить,болюче питання,багато слів ні про що,ніяких конкретних дій.Францевич,ми розчарувалися в вас,багато надій і сподівань розчинилися у буденності.Не такий вже ви і патріот як ми всі надіялись.Промахнулись черговий раз!
 • Гость: мені сподобались відповіді,Людина просто робить свою справу (собака лает....караван ...идет..)
 • Гость: 2 години БЛА БЛА БЛА. Нічого посуті!
 • Гость: Не можу з вами погодитися як на мене Олександр Францович чесно відповів на всі питання можливо не так як Ви всі і хотіли головне, що він не побоявся,. а також буде цікаво повторити через рік інтерв'ю з головним лікарем та порівняти, що змінилося. А на разі шановні наші лікарі щастя Вам та здоров'я
 • Гость: Слухай собот ти добре вмієш лизати кому надо ішо надо.Войцик давно положив на всіх те шо ложат.Ти радієш шо він дав інтервю не зрозуміло кому.Войцик упакований по повній він давно живе не по доходах.Останній приклад отой торговий центр який будують біля стікляшки на базарі.Може ти собот не знаєш шо Войцик там має половину? А може він за свою зарплату це будує? Плегуца був набагато меньшим хапугою а ніж Войцик цей дасть всім бобу жалості він не має.
 • Гость: Шо славік, пече шо францович тобі фітіль вставив на позаминулій сесії? гигиги
 • Гость: Відповів нормально,коректно,нікого не обгадив,персонал захищає.Це так має робити кожен керівник.З підлеглими розбиратись у кабінеті,якщо винен,а не обгажувати прилюдно.А на рахунок неврологіі,10 ліжок,це нічого.Хоча б на відділення 60.А терапіі 10 добавити..Реанімація хоча б на 15 ліжок.А на рахунок персональних доходів,то міг послати усіх, заробляти і перестати рахувати чужі статки.Рахуйте своі.
 • Гость: Да,10 кроватей в неврологии,это прогрес.Ужас да и только Интересно О Ф заходит туда в часиков 11,12?Невролия должна быть хотя бы на 50 - 60 коек.Ну, а в остальном Галя, я с вами солидарен.Может громада наша с старшым во главе,подсобит больнице,а не только быть пустым наблюдателем.
 • Гость: Старшенькому по барабану проблеми лікарні і взагалі ота громада.Якби він хотів.багато чого б доброго і корисного зробив би і не треба було б розширяти ті відділення.Колись і терапія і неврологія були напів порожні,а тепер штабелями люди лежать.Це напевно від хорошого життя.
 • Гость: