![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2018/02/2-63.jpg)
Костинян Микола та Костинян Олена, які вчаться в 9 класі, підгодовують пташок в лісі Чудейського лісництва
Школярі Чудейської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з повагою відносяться до природи, особливо в холодну пору року. До прикладу, Костинян Микола та Костинян Олена, які вчаться в 9 класі, підгодовують пташок в лісі Чудейського лісництва.
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2018/02/1-80.jpg)
Директор школи Петрашеску Раду Еммануїлович, відповідальна за екологічну роботу Мікайлу Марією Григорівною та учнямі 9-х класів – Костинян Олена, Костинян Микола, Бельмега Іван та Яковіца Артур.
Керівником Чудейського шкільного лісництва є Раду Еммануїлович Петрашеску, багаторічний директор цього навчального закладу. За екологічну роботу з учнями відповідає Марія Григорівна Мікайлу.