Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

У частині шкіл Сторожинецького району призупинено навчання з 3 по 7 березня включно

Сьогодні, 2 березня 2018 року, з метою зменшення споживання газу, економії енергоресурсів та на виконання Протоколу засідання Кризового комітету при Міненерговугілля щодо запровадження Національного плану дій на період надзвичайної ситуації, що склалася у сфері газопостачання, згідно наказу голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука на позачерговому засіданні районної комісії з ТЕБ та НС було прийнято рішення призупинити навчальний процес у навчальних закладах, підпорядкованих Управлінню освіти Сторожинецької РДА, з 3 березня по 7 березня 2018 року включно. 

Крім шкіл, НВК та ДНЗ, навчання призупиняється і у Сторожинецькому лісовому коледжі та Сторожинецькій школі-інтернат на цей же період.

Наказ голови ОДА щодо тимчасового припинення навчального процесу у закладах області

Протокол позачергового засідання районної комісії з ТЕБ та НС

Також на позачерговому засіданні комісії з ТЕБ та НС було рекомендовано Сторожинецькій, Красноїльській та Великокучурівській громаді призупинити навчальні процеси.

Оскільки в Красноїльській громаді всі школи та садочки опалюються дровами, а не газом, керівництвом Красноїльської ОТГ було прийнято рішення не закривати навчальні заклади – вони всі будуть працювати в штатному режимі.

Аналогічна ситуація в Чудейській громаді – школи та садочки Чудею, Їжівців та Нової Красношори будуть працювати штатно, навчальний процес не призупиняють.

У Великокучурівській громаді навчальний процес призупиняється тільки у Годилівському НВК, котельня якого працює на газу. Решта навчальних закладів працюватимуть у штатному режимі.

Не зважаючи на те, що у Сторожинецькій громаді лише чотири навчальні заклади опалюються газом, на сьогоднішньому позачерговому засіданні міської комісії з ТЕБ та НС було прийнято рішення призупинити навчальний процес у всіх навчальних закладах Сторожинецької ОТГ з 3 по 7 березня включно.

Таким чином, велика частина школярів та вихованців садочків Сторожинеччини буде вдома з 3 по 12 березня, оскільки 8, 9 та 10 березня – також вихідні дні.

Магазин Водолій
  • Гость: Опа).А як же газова незалежність від держави агресора? Коли діти наздоженуть шкільну програму?То кір,то грип,то безвіз.Ой безгаз)...
  • Гость: Возьми пистолет и застрелись лежа на диване и коментируя козелллл или сходи в АТО добровольцем
  • Гость: Застрелись ти,якщо маєш крепку руку. Ми два роки не споживаємо рос.газ(зі слів президента).І задумайся при 4х навч закладах,які отоплюються газом,закрили всі в громаді. А ти перш ніж писати,подумай,що пишеш,якщо маєш чим
  • Гость: Оце молодці, самі круті голови Великого Кучурова, Красноїльська і Чудея, послали подалі і голову ОДА з його "зобовязанням" і голову районної комісії ТЕБ та НС з її "рекомендаціями". Дайош реальне самоврядування і автономію!!!
  • Гость: Ура!!! Накінець то заживемо!!! Як чекав цієї миті! Ну по-перше, слухаючи уважно новини, знаю достаменно, що ми уже два роки газ з країни агресора не отримуємо, а тепер уже точно ніхто нас не заставить платити "за змішаний газ - російський і україниський". Збудуться слова Яценюка, що "собівартість українського газу, якого вистачає для потреб населення - 70 дол. за 1000 куб.м."Множимо! 2100 грн.за 1000 куб.м.! І нехай, якась сволота спробує у мене взяти більше!!! Зрадник!!! Не за те відмучили революцію гідності!!! УРА!!!!!! ПЕРЕМОГА!!!!!!!
  • Гость: Чого ви пристали до Діяни. Почитав Фейсбук і сумно стало: допис від Сторожинецька районна партійна організація "ВО "Батьківщина". Запрошений на конференцію голова обласної «Батьківщини» Іван Мунтян нагадав про трагічні події на Майдані 2014 року, про самопожертву пересічних громадян і констатував, що наразі, на жаль, їхні сподівання не збулися. Та він наголосив, що в країні є лідер з командою, які готові взяти на себе відповідальність і довести до переможного завершення справу, розпочату на Майдані. «Я вдячний усім однопартійцям краю за нашу спільну роботу, - казав у своїх виступах на конференціях, у яких брав участь, лідер буковинських «батьківщинівців» Іван Мунтян. – Її результатом є лідируюча позиція «Батьківщини» у виборах до ОТГ. Це підтверджує, що ми маємо потужну вертикаль від низу, від первинних організацій – і аж до верху. Тож я дякую всім за пророблену роботу і на високому рівні організовані конференції, але, дивлячись усім прямо в очі, чесно кажу: очікую більшого». Голова облпарторганізації піддав критиці нинішнє заспокоєння, в якому перебувають деякі парторганізації у міжвиборчий період. Нагадав про важкі часи, які пережила партія, і наголосив, що і нині ВО «Батьківщина» перебуває в опозиції. «Нерідко краяни покладають на нас останні надії, - сказав Іван Мунтян. – Коли люди нам довіряють і обирають нас – ми в межах наших можливостей виконуємо делеговані повноваження району. Але ми не є при владі. За стан справ і в державі, і в області, несуть відповідальність інші політичні сили: БПП і НФ». Водночас І.Мунтян зазначив, що ВО «Батьківщина» готова таку відповідальність взяти на себе і нагадав, що в ній немає випадкових людей: партія пройшла складний шлях очищення, і зараз до неї приходять нові люди, і вона залишається демократичною і відкритою структурою..." І так вона бідна з Бартошем і Мунтяном в опозиції, а ви її дістаєте!
  • Гость: Петрик ти сказочний д.. Б сам застрелись. Після цієї економії вшколах буде дубар інаші дітки будуть хворіти і ми їх будем пічкати дорогими і не якісними ліками . А головний сказочний д....б країни хвастається своїм безвізом. Шановні сторожинчяни може хвати мовчати іначнем діяти , підем подивимось яка економія В адміністрації В кромаді.......