У частині шкіл Сторожинецького району призупинено навчання з 3 по 7 березня включно

Сьогодні, 2 березня 2018 року, з метою зменшення споживання газу, економії енергоресурсів та на виконання Протоколу засідання Кризового комітету при Міненерговугілля щодо запровадження Національного плану дій на період надзвичайної ситуації, що склалася у сфері газопостачання, згідно наказу голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука на позачерговому засіданні районної комісії з ТЕБ та НС було прийнято рішення призупинити навчальний процес у навчальних закладах, підпорядкованих Управлінню освіти Сторожинецької РДА, з 3 березня по 7 березня 2018 року включно. 

Крім шкіл, НВК та ДНЗ, навчання призупиняється і у Сторожинецькому лісовому коледжі та Сторожинецькій школі-інтернат на цей же період.

Наказ голови ОДА щодо тимчасового припинення навчального процесу у закладах області

Протокол позачергового засідання районної комісії з ТЕБ та НС

Також на позачерговому засіданні комісії з ТЕБ та НС було рекомендовано Сторожинецькій, Красноїльській та Великокучурівській громаді призупинити навчальні процеси.

Оскільки в Красноїльській громаді всі школи та садочки опалюються дровами, а не газом, керівництвом Красноїльської ОТГ було прийнято рішення не закривати навчальні заклади – вони всі будуть працювати в штатному режимі.

Аналогічна ситуація в Чудейській громаді – школи та садочки Чудею, Їжівців та Нової Красношори будуть працювати штатно, навчальний процес не призупиняють.

У Великокучурівській громаді навчальний процес призупиняється тільки у Годилівському НВК, котельня якого працює на газу. Решта навчальних закладів працюватимуть у штатному режимі.

Не зважаючи на те, що у Сторожинецькій громаді лише чотири навчальні заклади опалюються газом, на сьогоднішньому позачерговому засіданні міської комісії з ТЕБ та НС було прийнято рішення призупинити навчальний процес у всіх навчальних закладах Сторожинецької ОТГ з 3 по 7 березня включно.

Таким чином, велика частина школярів та вихованців садочків Сторожинеччини буде вдома з 3 по 12 березня, оскільки 8, 9 та 10 березня – також вихідні дні.

Категорія: Новини району Освіта
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ