В Сторожинецькій районній гімназії відбулася презентація енергозбережних та енергоефективних технологій

1 березня в Сторожинецькій районній гімназії відбулася зустріч з учасниками енергокоманди Глибоцького ліцею, в рамках проекту «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей», які наочно продемонстрували свої навики та поділилися ними з присутніми.

У заході взяли участь голова Сторожинецької міської ради Карлійчук М.М., перший заступник Брижак П.М., начальник Відділу економічного розвитку, торгівлі та державних інвестицій Бойчук Д.О., начальник Відділу освіти, молоді та спорту Гакман А.І., провідний спеціаліст Парайко К.В., директор гімназії Алієва С.П., вчителі та учні.

Енергнозберігаючі технології здатні звести до мінімуму непотрібні втрати енергії, що сьогодні є одним з пріоритетних напрямків не тільки на державному рівні, а й на рівні кожної окремо взятої родини. Це пов’язано з дефіцитом основних енергоресурсів, зростаючою вартістю їх видобутку, а також з глобальними екологічними проблемами.

Слухачам було запропоновано завантажити на телефони мобільний додаток “Кліматичні краплі” – платформу екологічно дружніх вчинків, що відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети.

«Зелені» вчинки учасників платформи відстежуються та переводяться в електронні бали, з подальшим їх обміном на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів платформи.

Партнери платформи – екологічно-свідомі підприємства у сфері торгівлі, розваг, ІТ, житлово-комунальних послуг тощо, – приймають від “Джерел” “Кліматичні Краплі” в обмін на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності.

Окрім цього, найактивніші учні за кількістю зібраних краплин-балів, матимуть змогу поїхати до Польщі.

Економія енергії – це ефективне використання енергоресурсів за рахунок застосування інноваційних рішень, які реалізуються технічно, обгрунтовані економічно, прийнятні з екологічної та соціальної точок зору, і не змінюють звичного способу життя.

Категорія: Освіта Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ