Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Учителі Сторожинецької ЗОШ №1 виступили проти зведення торговельного павільйону на території шкільного спортивного майданчику

Цими вихідними на загороженій території Сторожинецької ЗОШ №1 почалося зведення тимчасового торгівельного павільйону – на бетонні блоки без заливки фундаменту вклали дощану основу і почали конструювати каркас стін.

Вчора, 12 березня 2018 року, педагогічний колектив школи написав листа Сторожинецькому міському голові Миколі Карлійчуку, у якому повідомили, що забудова забирає частину бігової доріжки, а також те, що ні дирекція закладу, ні відділ освіти міської ради не погоджували розміщення торговельної точки на території ЗОШ.

Сьогодні, 13 березня 2017 року, на місці зведення павільйону побувала комісія міської ради у складі депутатів Василя Бойчука та Миколи Гаврилюка, заступника міського голови Валерія Абрамчука, начальника транспортно-господарського відділу Віталія Гринчука, начальника відділу земельних відносин та комунальної власності Мар’яна Никифорюка, начальника відділу освіти Андрія Гакмана, які вислухали претензії директора школи Олександри Береговенко та вчителя фізкультури Стефанії Кібкало.

Головним зауваженням вчителів, яке й викликало негативну реакцію в педколективі, стало те, що “будмайданчик” забрав частину бігової доріжки шкільного майданчику, на якому, зазвичай, проводяться уроки фізичної культури.

Дозвіл на встановлення тимчасової споруди для продажу запасних частин до автмобілів було надано Гарафіні Приказці виконавчим комітетом Сторожинецької міської ради 10 жовтня 2017 року з умовою, що власник торговельного павільйону повинен заключити договір з міською радою.

Умовою для заключення договору є відведення земельної ділянки сесією, що досі не було зроблено, і це будівництво, фактично, являється самовільним захопленням земельної ділянки.

На даний момент будівельні роботи зупинено. Які подальші кроки адміністрації школи, представників міської ради і підприємця-забудовника – наразі не відомо. Завтра у мерії має відбутися нарада з цього приводу.

Магазин Водолій
 • Гость: Опять ці бидла Мар'яни і Деліцої порішали вопроси. Мер жени цих прохіндяєв обох а то вони тебе скоро спалатять, а Матейчук ще поможе, підсуне пару лєвих рішень, як він вміє це робити. Мало того , що три кримінальні провадження по меріїї вже відкриті, треба ще. А Мар'ян вміє писати , і саме головне знає кому!!!. З генплану 200 косих збрив, а відповідають інші.
 • Гость: Цей смердючий депутат намагається звалити вину на деліцоя та маряна але правильно вказав Василь Іванович що саме деліцой наполій на укладання угоди може ти дефутат там у долі а тепер незнаєш як пернути щоб Карлійчук не почуяв твій сморід
 • Гость: За наклеп,депутат ти відповіш.Якщо є докази того що хтось щось збрив,іди в органи,а ляпати лиш би вхолосту помелом,не треба.Що ти за депутат,що не можеш сказати відкрито меру,юристу про нечесну роботу Мар"яна Івановича,Матейчука і Деліцоя.Нехай усі теперешні і прошлі депутати скажуть,що зробили корисного для міста.Багато хто іде в депутати щоб задовольнити своі проблеми.Приклад; Оленюк застроів центр під носом меріі,Равлюк,купа незаконних точок по базарах,,Бойчук,скоро його бар буде коло пам"ятника Шевченка і тд.Що ви шановні зробили доброго?А судити по собі,не треба.Тут реальні факти і ніхто на них не звертає увагу.А те що ти обзиваєщ достойних у місті людей своім ім"ям,говорить хто ти.
 • Гость: Так само варто розказати про те що Деліцой має триповерхову хату у центрі яку здає в оренду і получає по 2тис баксів але забув шо треба заплатити податки у ту саму міську раду де він і Марян решають усі питання по землі і по податках. Так само і Матейчук має має купу будинків від старої бані до магазинів і так само не платить до міста ані копійки.Податок на нерухомість податок на землю податок за людей ці хлопці ложили на всіх їм дуже добре при таких розкладах.Почніть з себе а потім требуйте з інших.Ато вчіпилися в скорочення у садочках тай у школах.
 • Гость: А ви знаєте шановні дописувачі що такі як Матейчук, Деліцой скриваючм свої доходи отримують від держави ще і субсидії. Це як називається.
 • Гость: Івони якшо ти бідосю негоден сам заробити,піди до них може купя тобі праник.Накормиш і себе і жабу яка у тобі
 • Гость: По перше зверніть увагу на те як на виконкомі по цьому питанню доповідає Я.Манчук не конкретно та не чітко ні адреси ні номера, членам виконкому приходиться уточнювати, далі по тексту "ЦЕ РОБИТЬСЯ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЗАКЛЮЧИТИ УГОДУ ЩОБ ПЛАТИЛИ ЗА ЗЕМЛЮ" Шановний пан мер угоду заключають під уже існуючий сарай з продажу запчастин а не для того щоб спочатку збудувати новий а потіз заключити угоду..
 • Гость: Той мар'ян з доліцоєм дограються терпець кінчиться і тоді вам хана чмошніки
 • Гость: Слухай Вася, як раз Деліцой на тому виконкомі і наполіг абис встановлення ларька п. Гарафіна здійснила тільки після укладання угоди з міською радою, а не самовільно, як вона це зробила бо не схотіла робити проект відводу землі, збирати погодження і т.д. Дивитися з 1 год. 28 хв https://storozhynets.info/archives/29799
 • Гость: Чергова афера Деліцоя та Маряна. На 1 год. 29 хв сказано що це існуюча споруда. А не новий маф
 • Гость: Який баран видавав це рішення, пані Гарафіна відповідно до цього рішення могла побудувати свою тимчасову споруду по центру спортивного майданчика Сторожинецької ЗОШ № 1 або де інше по вул Б. Хмельницького, і згідно даного рішення була б цілком права так як в даному рішенні немає точної адреси а тільки вказано (надати згоду по вул. Б.Хмельницького) дане рішення підходить під будь яке місце по вказаній вулиці.
 • Гость: А чому ти, депутате, вирішив, що рішення не прив язане до конкретного місця? Ще й як прив язане. До заяви підприємця додано паспорт прив язки МАФу підписаного голархітектором Манілічем в якому дуже навіть точно зазначене саме це місце де й встановлено незаконно (бо без договору) МАФ просто на загал цього не показали бо воно у матеріалах виконкому.
 • Гость: Манчуку налили перед виконкомом щоб він навмисно не вказав правильної адреси, як він пробурмотав так пан секретар і написав у рішенні, що і був виданий на руки гр. Гарафіна
 • Гость: Від імені батьків Вимагаємо негайно визнати дане рішення не дійсним та негайно повернути все у первинний вигляд, крім того зобов'язати привести цей Шанхай у відповідний стан. Микола Карлійчук ми втомилися від вашої безвідповідальності невже гроші для Вас важливіше ніж наші діти ВАМ Ганьба.
 • Гость: МАФи МАФами, але ж цікава річ виходить. Якби не, безперечно, самовільні дії того підприємця то батьки так і не дізналися б ні про чудовий обісцяний та обісраний паркан школи та не менш гарну "бігову доріжку" з болота та сміття, яку їх діти щотижня толочать своїми ніжками?! Тож, замість вимагати повернути своїм дітям назад ту багнюку для бігу може б зібрали підписи до мерії про належне обладнання бігових доріжок згідно вимог та встановллення нормальної загорожі території школи? Адже зруйнувати ларьок не проблема, але ж чи вирішиться цим багаторічна проблема проведення уроків фізкультури у непристосованих, принизливих, спартанських умовах. Але ж ні, бо директор школи, яка роками бездіяла в цьому плані тепер хоче показатися великим захісником дитячого щастя бігати у таких умовах яких вони бігають роками! Вважаю, що в першу чергу мерові слід вирішити питання про невідповідність посаді директора школи за бездіяльність по відношенню то ввірених їй дітей, а потім, звісно і про відповідальність підприємця за самозахват землі.
 • Гость: Микола Миколайович облаштуйте з бруківки всі бігові доріжки в школах.А МАФи геть з територіі.А то за гроші геть глузд втратили в меріі. Як альтернатива,на Грушевського нехай установить МАФ.Навпроти меріі...
 • Гость: "Страна непуганых идиотов". Ви хочити щоб в державі був порядок? Тут в маленькому містечку не має порядку, що про державу говорити. Дивлячись на цих всіх наших керівників від маленьких до великих не довго ще нашій ненці залишилось існувати, не вміємо самі у себе зробити порядок будуть наводити інші.
 • Гость: У нас ні на одному стадіоні немає нормальної бігової доріжки, так давайте всі стадіони забудуємо, всі спортивні гуртки закриємо. А втмісті і так процвітає підліткова наркоманія, та, що тут говорити як в керівних органах району повно любителів феєричний відчуттів.
 • Гость: Повинно бути так.А маємо те,що маємо.А з наркоманією взагалі сумновато.Вам не шкода підростаючого покоління?
 • Гость: Є пропозиція збудувати торговельний центр а дітки нехай бігають на даху
 • Гость: У нас у громаді така тенденція зявилася скорочувати у садках та школах, економити на дітях, забирати землі і напихати свої кишені теж за рахунок освітян та дітей. Микола Миколайович не соромно? Чи ви хочете щоб вас як нашого президента прокляли. Подумайте про свою родину як не хочете думати про чужих дітей.
 • Гость: літом замість спортплощадки построїти велику платну автостоянку, замість школи супермаркет, замість столової ресторан з танцполем. Учителі і учні в офіціанти, продавці, грузчики, охоронці і інші. Всі заняті, мают роботу і податки у міськраду і школи не треба.
 • Гость: територія школи, має бути територією школи. якщо ні то закриєм школу і відкриваємо публічний дом....
 • Гость: Деліцой буде директором публічного дому а Мар'ян главним сосуном, а секретар буде тєлки поставляти.
 • Гость: Думи мої, думи мої, Квіти мої, діти! Виростав вас, доглядав вас,— Де ж мені вас діти? В Україну ідіть, діти! В нашу Україну, Попідтинню, сиротами,
 • Гость: Невже в міській раді нема хоч одного розумного, невже не бачать що ці рєшали творять, де юристи,для чого приймати такі дебільні рішення. Прийде час що хтось відповість за це все. І того що накрали не вистачить щоб покрити питання які виникнуть. Мар'ян каже що гроші додаткові будуть? А чому він не спитає у свого дружбана Деліцоя скільки той сплатив податкіа за здачу в оренду приміщень з будівлі трьохетажної ззаді Пролісків. Чи не бачить цього мер, Матейчук, юристи, чому не подадуть позов до суду на примусове стягнення як роблять з іншими, закон для всіх повинен бути єдиний, а не винятком як в мерії роблять. Мар'ян, як ти такий правильний борець за справедливість, напиши, ти знаєш кому і що. В цій міській раді або щось пороблено, а бо бакси заліпили очі. Пацани думайте що робити. Народ на грані зриву.
 • Гость: Читайте і слухайте уважно рішення, воно принято на той ларек з запчастями що вже стоїть для оформлення документів бо зовсім не було ніяких а вони забили фундамент на нову споруду і виконком за це не голосував. Це чиста афера. Там ж 3 фамілії.
 • Гость: На те є контролюючі органи,щоб перевіряти,а не мер.Це перше,по друге особисті неприязні стосунки вирішуйте в очі.а не отак підло втихаря.Якщо цих людей тут гадять,значить вони достойні поваги,а усяка нечисть,дрібна була є і буде.А за народ не розписуйся,говори за себе,а ви Микола Миколайович і ваша команда працюйте і не звертайте увагу на усяких неудовлетверенних життям недоумків.Народ вас обрав і має надію що ви таки зробите багато чого доброго.
 • Гость: Слухай читач, що мерія може робити все що захоче Мар'ян і Деліцой, а закони для кого написані. Чому голова земкомісії не бере участі в розгляді справи про самовільно зайнятих земельних ділянок. Ходять депутати які в тих питаннях не рублять. А контейнер з вінками хто дав добро покласти, не Деліцой з Маряном. Дибилізм повний повний, що хочемо, а потом хай розбираються, так як з генпланом. А відповідати буде не Мар'ян, а той хто підписував папері.
 • Гость: А як не рубят чого пруци у депутати.Марьяна знаю з дитини.Це розумний і достойний чоловік і профісіонал у своі роботі.Він ніколи не переступи закон і знає усьо ліпше за усіх у громаді.Мер може робити спокійно з такими робочими.надьожний.Видко комус на фіст наступив шо так обс---ют його.
 • Гость: Да дуже великий "профі" якщо треба когось обмахлювати. Скажи Марянчику як ти стареньку жіночку з Кошково обдурив, як ти її прописував у своїй рідній Ропчі, як ти обманув сільського голову Оларя і зробив ліве доручення на себе про спадщину старенької жіночки, і дальше ти знаєш як ти Абрамчука підставив, напиши людям хай знають який ти "великий професіонал" у земельних питаннях. А наступного Мар'ян підстави голову земельної комісії, і так потихеньку добереться до всіх хто йому неугодні. Іди Марянчику напиши всю правду, потім заяву на звільнення, ійди з Богом, а то можеш зайти дуже далеко в неправильному напрямку.
 • Гость: А шо Діана зібралась в старости? Бо такі подробиці цікаві викладає. У Ропчі? У Панці? Хто знає? Раз підписується старостатом.
 • Гость: Невже ви ще вірити що хтось буде когось контролювати. У нас у місті справжня МАФІЯ захватила владу. А Карлійчука вони ведуть до загибилі.
 • Гость: Карлійчук сам кого схоче удавить,а таких правдолюбів як оці тут писаки,так у першу чергу.Злість і заздрість це смертні гріхи.Так шо подумай і зроби шось добре.
 • Андрей Бута: Оце картина.Такі нещасні футбольні ворітця,в які,вдаривши мяча,потрібно потім бігти за ним на дорогу,НО,зате ПАТРІОТИЧНІ.Нібито бігова доріжка з болота,на яку насуваються ларьки.І вся ця убогість на фоні Оленюкової вілли.
 • Гость: Оленюка чіпати не можно,бо він великий,та недотурканий.Те що він розбудував усе місто у центрах,то це можна,а 2 убогі,тимчасові ларька,за землю під якими люди платять,зі своіх копіічних доходів,повилазили усім очі.Може ти Фанцю розкажеш,за які гроші маєтків набудувала,з своєі учительскоі зарплати,чи чоловічок єгерь у лісі чесно заробив?Правельно Балінов запропонував,молодець.Видко що мозги є.Розумно і з користю для усіх.
 • Гость: Оленюк на відміну від Деліцоя Матейчука Маряна Абрамчука і їм подібних ніколи не жив за хабарі. Ці херовніки крім як деребанити і брати взятки так нічого і не навчилися.Най Деліцой з Матейчуком заплатять податки то грошей хватить і на ворота і на дорожки і багато чогою Бидлота.
 • Гость: Якщо ти знаєш,що ці люди хабарники,значить ти давав ці хабарі,а якщо ні то навіщо людей оговарювати і обзивати?Тобі "депутат"до психіатра записатись треба.Стримана і не заплямована людина,ніколи не дозволить собі гадити іншого.Усі судять по собі.
 • Гость: Добре Оленюку порядному було,коли його дружбанчик 1 замом у меріі був,а тепер дружбана нема,копнув ММ у дупло,тепер треба платити налоги,за усе,які він не платив,за самовільне встановлення бару,де розпивають спиртні напоі,за пристоічку на тротуарі. треба буде платити і відповідати,тому цих людей треба помиями облити,щоб отаких депутатів не чіпали.Пане мер.создайте комісію,нехай провірять усіх депутатів на сплату налогів на майно і землю і тоді будем знати,які у нас народні обранці.
 • Гость: Дуже добра думка.І до всіх депутатів додати усіх замів і начальників.Най покажуть усе майно і землі які записані на них і їхніх родичів і скільки заплатили податків.
 • Гость: От дебіли. Є електронні декларації. Відкрий, подивись, а потім запускай сплетню. Там і депутати також є. От Юзека декларації там мабуть нема. Бо чмо є чмо.
 • Гость: Не надо создавать комиссии.Элементарно просто посадить соображающего человечка в налоговую и все проблемы.Там все есть.У нас куча не зданых в эксплуатацию объектов и часных домов,которые ни за что не платят.
 • Гость: Може обсудити вже і будівництво біля магазину телевізор....
 • Гость: А что тут обсуждать.Громада под четким руководством великого и непорядочного директора базара Еремицы,оддала землю в центре заезжему бизнесмену.Поступили очень не порядочно с людьми,которые десятилетиями кормят их и замерзают в будках на базарах.Неужели люди месные,не имеют права или денег,чтобы им дали возможность,за свои деньги построить себе рабочие места и убрали ,как говорит мер тот шанхай с дорог базара.Я не понимаю людей,которые торгуют на всех базар,почему не соберутся и не пойдут к меру с вопросами?
 • Гость: Місцеві підприємці "недоговороспособні". Вони не "занесуть", не "поділяться", не "підмажуть", не "задобрять". Ви ж розумієте, про що я. Потому дають заєзжим. Іншого пояснення у мене немає.
 • Гость: А ЗАКОНИ навіщо? Для вас аби лиш користь?
 • Гость: У ст. 211 Земельного кодексу України закріплено перелік видів порушень земельного законодавства. До них віднесено: - Укладення угод з порушенням земельного законодавства; - Самовільне зайняття земельних ділянок. Чинний Кримінальний кодекс України передбачає покарання за такі злочини у сфері земельних відносин: - Незаконне заволодіння грунтовим покривом (поверхневим шаром) земель (ст. 239-1). А тепер подумайте, чи вартує вам ділити землю, на яку вже давно існує Державний акт про право постійного користування земельною ділянкою, який видано на ім"я Сторожинецької ЗОШ І- ІІІ ст. № 1? Ви тільки спробуйте..... А ми чекати вміємо!
 • Гость: Кто может ответить,правда ли,что спорт школу около военкомата будут сносить?