Четвер, Квітень 26
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Сторожинеччину засипало снігом. Поліція просить без нагальної потреби на дорогу не виїжджати

Вчора у Нижніх Петрівцях водій автомобіля БМВ, не впоравшись з керуванням, збив електропору

У зв’язку з різким погіршенням погодних умов на дорогах Сторожинеччини утворилися снігові замети та ожеледиця.

В міру можливостей тротуари, сквери та двори багатоповерхових будинків Сторожинця розчищають працівники КП “Сторожинецьке ЖКГ”. З 4 ранку на дороги виїхало шість одиниць техніки КП “КарпЕко-2010”.

В селах Сторожинецької громади долучили до прочищення шляху КП “Банилів-2017”, трактори при старостатах та техніку мешканців сіл.

В зв’язку з поганими погодними умовами, ускладненим рухом на підйомах, спусках, поворотах, поліція просить без нагальної потреби не виїжджати на дорогу!

У разі, якщо ви виїхали, дотримуйтесь Правил дорожнього руху під час керування автомобілем.

При ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

Магазин Водолій
  • Гость: Цікаво ж, де вони чистять, які дороги,? Знову блокада, за проїхати слів нема, йти не можливо! Вул. Вишневу прочистить будь ласка! Хоть раз в цьому році
  • Гость: Головне що до чиновників мерії дороги почищені, а остальні хай чистять самі, знову зима прийшла неочікувано, про дану стихію знали ще тиждень назад, що не можна було запастися пальним зазделегідь, добре що всі челятники розїзджають на машинах на право і ліво, а околиці міста чистити не треба, скоро ж весна тай все розтопиться.
  • Гость: Гарні фото.Але добавте фото вулиць які не чищенні,і ніколи не чистять іх...
  • Гость: Чого ж ви не написали, що водій, який збив стовб не впорався, бо ледь тримався на ногах від алкоголю?