Велоквест в Сторожинці на День Молоді

Велоквест

Велоквест. Сторожинець. Буде!

Окей, ця подія уже раз переносилась і тепер ми просто зобов’язані її добити до кінця.

Велоквест відбудеться на день молоді, 28 червня, в неділю, о 12:00 год.

Наразі у нас повних 2 команди, а тому місце третьої команди залишається вільним. Якщо вас троє і ви хочете покрутити педалі в пошуку квестів і призів – ми чекаємо на Вашу заявку.

Заявку на участь подавати тут: https://vk.com/topic-93137071_31763166

Правила велоквесту тут: https://vk.com/topic-93137071_31763238

Правила велоквесту:

Велоквест являтиме собою поїздку команд від точки до точки по місту і поза ним в пошуках підказок, а також виконання коротких завдань на кожній точці та фініш на останній призовій лінії.

Точки, на яких будуть стояти координатори із підказками, будуть розміщені як в межах міста, так і за його межами, проте не надто віддалено, щоб була можливість зорієнтуватись і не заблукати в найближчих селах.

Команда, яка прибуває на точку, отримує підказку, завдання – квест – вирішивши який, вона дізнається, де знаходиться наступна точка і куди далі їхати.

Маршрути для кожної з команд будуть відрізнятись між собою, щоб не було сенсу перехоплювати чужі підказки чи слідкувати за іншою командою замість того, щоб їздити по точках самостійно.

Команда, яка розв’яже всі свої квести, першою буде на всіх своїх точках та першою фінішує на останній точці переможе у квесті.

 Хороші призи гарантуємо!

Всі запитання по правилах просимо залишати в коментарях до запису на сайті на в групі ВК.”

Тут (та на сторінках в соціальній мережі) в коментарях пропонуємо залишити свої контакти всім, хто хоче взяти участь у велоквесті на день міста, має бажання зібрати команду з трьох чоловік або хоче бути в чийсь команді.
Заявку залишаємо в форматі:
1. Ім’я та прізвище
2. Посилання на сторінку вк
3. Наявність команди (є команда або хочу бути в команді).”

 

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ