TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

XVI позачергова сесія Сторожинецької міської ради та засідання Погоджувальної ради

Вчора, 11 квітня 2018 року, відбулася XVI позачергова сесія VII скликання Сторожинецької міської ради. На порядку денному було одне питання – про виділення коштів на співфінансування добудови спортзалу та НВК по вул. Б. Хмельницького, 112б в Сторожинці.

Для завершення будівництва потрібно 5,8 мільйона гривень, з них 30%, або 1,7 мільйона, буде виділено з бюджету громади. Решта коштів має бути виділено за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

В зв’язку з цим до видатків міського бюджету були внесені зміни – 1,7 мільйона для НВК було “знято” з утримання та розвитку автомобільних доріг. Через це на наступній черговій сесії мають бути внесені зміни у Програму соціально-економічного розвитку, де планують довключити ремонт внутрішніх доріг за рахунок інфраструктурної субвенції.

Після позачергової сесії відбулося засідання Погоджувальної ради – консультативно-дорадчого органу, який утворений для попереднього розгляду організаційних, соціально-значущих та резонансних питань роботи міської ради, подолання розбіжностей і вирішення питань, що виникають у діяльності ради та міського голови, а також з метою забезпечення координації дій депутатського корпусу.

Члени ради розглянули майже всі питання порядку денного наступної сесії, крім земельних.

Категорія: Відео
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ