TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Сторожинчани взяли участь у обласній спартакіаді Союзу організацій інвалідів України

Вже стало гарною традицією в серпні до Дня Незалежності проводити обласну спартакіаду Союзу організацій інвалідів України.

Цього річ вже одинадцята спартакіада проходила 16 серпня в місті Кіцмані. Змагання відбувались по шести теж традиційних видах : бочче, дартс, кидки у баскетбольне кільце, кеглі, фігурна їзда на візках і новому виду – бадмінтону.

Як завжди стабільно і впевнено виступила команда нашого району, пропустивши вперед лише команду господарів – кіцманчан.

Перше місце в змаганнях з бочче виборола Флорентина Прокопюк, друге місце в дартсі у Оксани Мелещук, третє в кеглях за Георгієм Малайку. Особливо можна відзначити подружжя Андрія і Наталі Перчиків. Андрій був першим у змаганні з кидків у баскетбольне кільце і третім з фігурної їзди на візках, а Наталія була першою у фігурній їзді і другою в кеглях.

Андрій Перчик на дистанції фігурної їзди на візках

Переможці отримали грамоти і грошові винагороди, але кращою нагородою, як завжди, була дружба і живе спілкування учасників.

Категорія: Спорт
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ