TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

В Сторожинці шукали витоки води за допомогою сучасної лабораторії

Сьогодні, 21 серпня 2018 року, в Сторожинці по вул. Некрасова та Чернівецькій проводили пошук витоків води за допомогою сучасної лабораторії КП “Чернівціводоканал”, яка за допомогою сучасних логерів шуму та частоти, логера тиску та мобільного ультразвукового стаціонарного витратоміра дозволяє з високою точністю віднайти місце прихованого витоку води з водогону.

Найбільш небезпечними є приховані аварії, коли вода не виходить на поверхню, а йде ливневою або каналізаційною мережею – щоб знайти такий витік, потрібно “перекопувати” великі ділянки вулиць.

Наприклад, за оцінкою сторожинецьких комунальників, витік води по вул. Некрасова щомісячно складав біля 1,5 тис. м³.

“Саме тому було прийнято рішення звернутися до КП “Чернівціводоканал” з проханням допомогти у пошуку цього складного витоку, – розповідає начальник КП “Сторожинецьке ЖКГ” Андрій Кухарук. – В результаті досягнутих домовленостей мобільна лабораторія з пошуку витоків води допомогла знайти дві значні приховані аварії водогону. Ліквідація цих давніх витоків дозволить зменшити втрати води та оптимізувати витрати.

Висловлюю щиру подяку начальнику КП “Чернівціводоканал” Анатолію Чабану, начальнику каналізаційного господарства КП “Чернівціводоканал” Аркадію Березі та працівникам лабораторії.

Читайте також:  Служба автомобільних доріг ремонтує на автошляху Р-62 ділянку в районі села Михальча
Категорія: ЖКГ
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ