TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Семінар про пільги в оподаткуванні для учасників АТО

Пільги в оподаткуванні

Заступник начальника ДПІ у Сторожинецькому районі ГУ ДФС у Чернівецькій області Людмила Хмелюк взяла участь в інформаційному семінарі, який проводив Сторожинецький центр зайнятості для військовослужбовців та учасників АТО, що цікавляться підприємницькою діяльністю та мають намір започаткувати власну справу.

Метою вказаного заходу було інформування  присутніх про перспективи розвитку підприємництва в регіоні, сприяння державної служби зайнятості та фіскальної служби в організації та провадженні підприємницької діяльності.

Людмила Іванівна ознайомила присутніх з основними етапами організації підприємницької діяльності, оподаткування та податкові пільги зі сплати податків, зборів, мита та інших платежів до бюджету відповідно до податкового та митного законодавства.

Зустріч відбувалася в форматі питання – відповідь. Присутні на семінарі військовослужбовці, порушували питання  отримання соціальної пільги, а також питання пільг по земельному податку та податку на майно. Людмила Хмелюк надала відповіді на всі запитання присутніх згідно чинного законодавства.

Джерело: ДПІ у Сторожинецькому районі

Категорія: АТО Економіка
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ