TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

ДПІ: 48 млн. надходжень, ціни на алкоголь

ДПІ інформує

Протягом першого півріччя цього року податковою інспекцією у Сторожинецькому районі перераховано до бюджетів усіх рівнів  47894,8 тис. грн. – повідомив Олександр Григоряк, начальник ДПІ у Сторожинецькому районі ГУ ДФС у Чернівецькій області під час брифінгу.

Він наголосив, що це складає 119,2% до прогнозних передбачень (прогноз 40184,1 тис. грн.),  до бюджету надійшло більше на 7701,7 тис. грн. що в порівнянні з відповідним періодом 2014 року по району спостерігається збільшення надходжень до Зведеного бюджету на суму 16281,42 тис. грн. або на 51,6%.

Планові завдання до Державного бюджету (збір)  за січень – червень 2015 року виконано на 123,1 %. (при плановому завданні 15311,0 тис.грн. зібрано 18847,4 тис. грн)

В порівнянні з відповідним періодом  2014 року збір до Державного бюджету збільшився на 13056,8 тис. грн., або на 225,5 %.

Працівники ДПІ у Сторожинецькому районі ведуть постійну та наполегливу роботу зі своєчасного та повного надходження платежів до бюджету. У своїй роботі податківці прагнуть підвищити рівень добровільного виконання платниками податків податкових зобов»язань, досягти того, щоб податки сплачувалися з відчуттям відповідальності.

Олександр Євгенович зазначив, що на даний час  органи Державної фіскальної служби України та бізнес є стратегічними партнерами, які працюють заради однієї мети – розвитку підприємництва в країні та відповідно, підтримання стабільної економічної ситуації в державі в цілому.

[toggle title=”Організація роботи з письмовими  зверненнями громадян”]

Організація роботи з письмовими  зверненнями громадян

З початку року   до   ДПІ у Сторожинецькому районі  надійшло 2  письмових звернень   громадян (2  заяви), що на 8 звернень меньше, ніж за відповідний період 2014 року. Станом на  01.07.2015 року за результатами розгляду звернень фахівцями податкової інспекції надано  відповіді без порушення термінів на 1 запит ще 1 запит знаходиться у стадії розгляду так як термін ще не настав.

 По тематиці отримані звернення громадян можна згрупувати наступним чином:

  • одна  заява, в якій запитувач порушував питання  щодо порушення податкового законодавства приватним підприємством та здійснення документальної перевірки. За результатами проведеної перевірки порушень не виявлено.
  • одна заява, в якій запитувач звернувся з проханням провести фактичну перевірку діяльності приватного підприємця. Дана заява знаходиться у стадії розгляду,  термін якої  не настав.

[/toggle]

[toggle title=”ЦОПом  було  подано  24,2  тисяч сервісних послуг”]

ЦОПом  було  подано  24,2  тисяч сервісних послуг

Фахівцями Центру обслуговування платників ДПІ у Сторожинецькому районі за перше півріччя  2015 року  надано 3,2 тисячі адміністративних послуг. Майже 2,1 тисячі громадян отримали реєстраційні номери облікової картки платника податку з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.  Запитуваними    послугами  також  у  ЦОПі  є   отримання довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, реєстрація  книг обліку доходів і витрат, книг обліку розрахункових операцій,  реєстрація платником єдиного податку,  надання витягу з реєстру платника єдиного податку.

З метою забезпечення платників податків повною та достовірною інформацією про порядок надання адміністративних послуг, на інформаційних стендах у Центрі обслуговування платників та на суб-сайті ГУ ДФС у Чернівецькій області, розміщено перелік адміністративних послуг, Інформаційнi картки адміністративних послуг, зразки заповнення заяв .

В Центрі усі  бажаючі   можуть отримати  потрібну інформацію та консультації спеціалістів з питань оподаткування.  З початку року  фахівцями  центру обслуговування платників податків  було надано  55 консультацій щодо норм дії чинного  податкового законодавства або порядків  заповнення та подання звітності.

В ЦОПі   встановлено скриньки  для проведення анкетування платників податків з метою здійснення  моніторингу  громадської думки, своєчасне реагування  на  критичні зауваження та пропозиції платників стосовно організації діяльності Центру.  Анкетування проводиться анонімно та на добровільних засадах.

[/toggle]

[toggle title=”Громадян мають право на звернення”]

Громадян мають право на звернення

Одним із  напрямків у роботі ДПІ  Сторожинецькому  районі   є кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених питань та  забезпечення вимог Закону України «Про звернення громадян»  .

На виконання статті 22 Закону України «Про розгляд звернень громадян» від 02.10.96 № 393/96-ВР із змінами та доповненнями № 393, керівниками та іншим посадовими особами ДПІ  постійно проводиться особистий прийом громадян у дні встановлені графіком, які затверджуються керівником.  Необхідну  інформацію щодо проведення  особистого прийому громадян із зазначенням прізвищ посадових осіб, які повинні приймати відвідувачів, часу й місця прийому розміщено у приміщенні ЦОП, у місцях, зручних для вільного огляду та на офіційному веб-сайті ГУ Міндоходів області.

Станом на 01.07.2015  року  посадовими особами ДПІ у Сторожинецькому районі проведено 5 особистих прийомів громадян. Звернення були стосовно єдиного податку, РРО та акцизному податку. Безпосередньо  особистий прийом громадян  здійснено:  заступником начальника – 3 прийоми,  іншими посадовими особами – 2 прийоми. За категоріями  авторів звернень  на особистий прийом до посадових осіб  ДПІ звернулось: 5  4 осіб – категорія, яких не визначена.

[/toggle]

[toggle title=”Графіки особистого прийому керівництвом та спеціалістами ДПІ”]

Графік особистого прийому громадян керівництвом Державної податкової інспекції у Сторожинецькому районі Головного управління ДФС у Чернівецькій області (м. Сторожинець, вул. Лопуляка, 8)

Посада

Прізвище, ім’я та побатькові Дні прийому

Години прийому

Начальник Державної податкової інспекції у Сторожинецькому районі Головного управління ДФС у Чернівецькій області

Григоряк Олександр Євгенович

Понеділок

10.00-18.00

Заступник начальника Державної податкової інспекції у Сторожинецькому районі Головного управління ДФС у Чернівецькій області

Хмелюк Людмила Іванівна

Середа

10.00-18.00

Примітка: при відсутності посадової особи прийом проводять інші посадові особи, які заміщують відсутню згідно з розподілом обов’язків; згідно розпорядку перерва на обід: з 13-00 до 13-45; попередній запис на прийом до начальника ДПІ у Сторожинецькому районі проводиться щоденно в приймальні  ДПІ за телефоном 2-11-55 та закінчується не пізніше ніж п’ять робочих днів до календарної дати прийому.

Графік особистого прийому громадян посадовими особами структурних підрозділів  Держаної податкової інспекції у Сторожинецькому районі Головного управління ДФС у Чернівецькій області (м. Сторожинець, вул. Лопуляка, 8)

Назва структурного підрозділу Дні прийому Години прийому
Відділ оподаткування юридичних осіб Понеділок 10.00-18.00
Сектор погашення заборгованостей Понеділок 10.00-18.00
Спеціаліст з питань персоналу Понеділок 10.00-.18.00
 Координаційно-моніторинговий сектор Вівторок 10.00-18.00
Спеціаліст з питань юридичної роботи Вівторок 10.00-18.00
Відділ податкового аудиту Середа 10.00-18.00
Спеціаліст з питань організаційно-розпорядчої роботи Середа 10.00-18.00
Сектор ІТ Середа 10.00-18.00
Відділ доходів і зборів з фізичних осіб Четвер 10.00-18.00
Спеціаліст  з питань фінансово-економічної роботи та бухгалтерського обліку Четвер 10.00-18.00
Спеціаліст з питань комунікацій П’ятниця 10.00-16.45
Відділ реєстрації платників та електронних сервісів П’ятниця 10.00-16.45

Примітка: при відсутності посадової особи прийом проводять інші посадові особи, які заміщують відсутню згідно з розподілом обов’язків; згідно розпорядку перерва на обід: з 13-00 до 13-45; попередній запис на прийом до посадових осіб структурних підрозділів ДПІ у Сторожинецькому районі проводиться щоденно в приймальні  ДПІ за телефоном 2-11-55 та закінчується не пізніше ніж п’ять робочих днів до календарної дати прийому.

[/toggle]

[toggle title=”«Спрощенці» – пенсіонери та інваліди звільняються від сплати єдиного внеску”]

«Спрощенці» – пенсіонери та інваліди звільняються від сплати єдиного внеску

Фізична особа – підприємець на спрощеній системі оподаткування, яка набула право на пенсію за віком, або є інвалідом та отримує відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу звільняється від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (частина 4 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

Місяць, в якому платник єдиного податку набув право на пенсію за віком або статусу інваліда, відноситься до базового звітного періоду, за який сплачується єдиний внесок у розмірі, що визначається платником самостійно, але не менше мінімального страхового внеску. Таким чином, зазначена особа звільняється від сплати за себе єдиного внеску з місяця, що настає за датою призначення платнику пенсії.

Фізична особа – підприємець платник єдиного податку повідомляє орган ДФС про набуття статусу пенсіонера або інваліда шляхом подання письмової заяви довільної форми із відповідними підтверджуючими документами, а саме: копія пенсійного посвідчення та/або копія довідки з акта огляду в медіко – соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності.

В подальшому такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

[/toggle]

[toggle title=”Особливості застосування понижуючого коефіцієнту по ЄСВ”]

Особливості застосування понижуючого коефіцієнту по ЄСВ

ГУ ДФС у Чернівецькій області нагадує, платники, дотримуючись умов, встановлених п.95 розділу VIII  Прикінцевих та перехідних положень Закону про ЄСВ, може визначити для себе понижуючий коефіцієнт. На понижуючий коефіцієнт мають право платники – роботодавці (крім тих, які виплачують грошове забезпечення).

 Для розрахунку коефіцієнта такий платник використовує показники за 2014 рік, відображені у звітності з єдиного внеску. При дотримані таких умов, платник має право на застосування понижуючого коефіцієнта до ставки єдиного внеску і при нарахуванні та виплаті заробітної плати за першу половину звітного місяця.

Не застосовується понижуючий коефіцієнт до:

  • ставки єдиного внеску для підприємств, установ, організацій за працюючих інвалідів (8,41 відс.);
  • ставки   єдиного внеску для підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС (5,3 відс.);
  • ставки єдиного внеску для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів (5,5 відс.);
  • всіх ставок єдиного внеску у вигляді утримання (3,6 відс., 6,1 відс., 2,6 відс., 2 відс., 2,85 відс.).

Якщо ж при остаточному розрахунку виявиться, що умови для застосування понижуючого коефіцієнта до розміру єдиного внеску у звітному місяці не виконано, то, відповідно, застосування зниженої ставки до авансових внесків не є правомірним. В такому випадку, застосовується  штраф до платника єдиного внеску в розмірі 10 відсотків таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум.

[/toggle]

[toggle title=”Мінімальні ціни на алкогольні напої зростуть”]

Мінімальні ціни на алкогольні напої зростуть

ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомляє, що в газеті «Урядовий кур‘єр» від 1 липня 2015 року № 116 (5490) опубліковано Постанову Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 426 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957». Постанова набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування.

Йдеться про підвищення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на алкогольні напої. Підвищення відбудеться в два етапи.

Мінімальна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100-відсоткового спирту з 133 грн зросте до 159,94 гривень (до 31 серпня), а з 1 вересня – до 175,96 гривень. На віскі – з 295 гривень до 317,31 гривень і 349,36 гривень відповідно, на коньяк і бренді – зі 196,7 гривень до 253,21 і 269,23 гривень.

Мінімальні роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100-відсоткового спирту піднімуться зі 199,5 гривень до 249,5 гривень (до 31 серпня) і 274,5 гривень (з 1 вересня), віскі – з 442,5 гривень до 495 гривень (до 31 серпня) і 545 гривень (з 1 вересня), коньяк і бренді – з 295,05 гривень до 395 (до 31 серпня) і 420 гривень (з 1 вересня).

Відповідно найдешевша пляшка горілки об’ємом 0,5 л буде коштувати до кінця серпня 50 гривень, з 1 вересня – 55 гривень (зараз 40 гривень), віскі – 99 гривень і 109 гривень (зараз – 88,5 гривень), відповідно, коньяк 79 гривень і 84 гривні, (п’ять зірочок) – 89 гривень і 94 гривні (зараз 59 гривень і 69 гривень).

[/toggle]

Джерело: ДПІ у Сторожинецькому районі

Категорія: Економіка
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ


АРХІВ