TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Начальник Головного управління казначейської служби у Чернівецькій області відвідав Сторожинецький район

Вчора, 20 вересня 2018 року, начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Чернівецький області Олександр Паскар  в приміщенні Сторожинецької районної ради провів зустріч з головою Сторожинецької районної ради Іваном Лосіком, заступником Сторожинецької РДА Василем Гоцуляком, начальником фінансового управління Ігорем Слюсарем, головами Сторожинецької ОТГ Миколою Карлійчуком, Великокучурівської ОТГ Василем Тодеренчуком, Чудейської ОТГ Анатолієм Піцулом, Красноїльської ОТГ Степаном Драгуном, головним лікарем Сторожинецької ЦРЛ Олександром Войцеховським, заступником головного лікаря НКП Сторожинецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Ольгою Олійник.

В ході зустрічі було обговорено функціонування та робота СДО, формування та здача звітності в системі “Е-звітність”, запровадження нових централізованих доходних рахунків, відкриття з 1 січня 2019 року нових видаткових рахунків розпорядників та одержувачів місцевих бюджетів на балансі ЦА ДКУ, використання коштів субвенції з Державного бюджету та інші питання. 

   Також Олександром Івановичем була проведена зустріч з колективом Сторожинецького управління казначейства, в ході якої було обговорено проблемні питання щодо розрахунково-касового обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів Казначейства, утримання приміщення, системи охорони та пожежної безпеки.

 

Категорія: Економіка
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ